Mart 28, 2024, 03:07:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: EP u kosarci-Spanija 2007  (Pročitano 19563 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
EP u kosarci-Spanija 2007
« poslato: Septembar 03, 2007, 08:59:45 posle podne »
dosadasnji rezultati:

Germany-Czech R. 83:78
Serbia-Russia 65:73
France-Poland 74:66
Croatia-Latvia 77:85
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #1 poslato: Septembar 03, 2007, 10:13:53 posle podne »
Greece-Israel 76:66
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #2 poslato: Septembar 03, 2007, 11:30:46 posle podne »
Lithuania-Turkey 86:69
Italy-Slovenia 68:69   
Spain-Portugal 82:56
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #3 poslato: Septembar 03, 2007, 11:35:00 posle podne »
Nasi me nisu iznenadili porazom jer vise od ovakvog,vise nego krnjeg,sastava sa Slavnicem na celu ni najveci optimista nije mogao da ocekuje...
Iznenadili su me najvise Letonci protiv Hrvata,tj. sama Hrvatska za koju se pricalo da bi mogla da bude najprijatnije iznenadjenje prvenstva,a odigrali su gore nego mi protiv,sigurno jace o Letonije,(mada ne bas sjajne) Rusije...
Videcemo sta ce sutra biti...Za danas prilicno zanimljivi mecevi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2007, 11:39:44 posle podne »
Lithuania-Turkey 86:69
Italy-Slovenia 68:69   
Spain-Portugal 82:56

Vidi ti Slovence, tukli Talijane!

Dule mora da je veoma ponosan na ovu pobijedu, biceps mu je sigurno sada 53cm. :D

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #5 poslato: Septembar 03, 2007, 11:42:55 posle podne »
Nasi me nisu iznenadili porazom jer vise od ovakvog,vise nego krnjeg,sastava sa Slavnicem na celu ni najveci optimista nije mogao da ocekuje...
Iznenadili su me najvise Letonci protiv Hrvata,tj. sama Hrvatska za koju se pricalo da bi mogla da bude najprijatnije iznenadjenje prvenstva,a odigrali su gore nego mi protiv,sigurno jace o Letonije,(mada ne bas sjajne) Rusije...
Videcemo sta ce sutra biti...Za danas prilicno zanimljivi mecevi...


Ja bogami nisam bio iznenadjen porazom nasih, niti puno ne ocekujem bar na ovom prvenstvu, ali za 2-3 godine bi trebali imati dobar tim.

Sto se tice Hrvatske, tu sam bio iznenadjen, jer nisam ocekivao da bi Letonija mogla da ih dobije.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #6 poslato: Septembar 03, 2007, 11:45:32 posle podne »
dok je slavinic na celu nema nas pri vrhu u evropi...
al se nekad dobro jelo

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #7 poslato: Septembar 04, 2007, 12:03:57 pre podne »
dok je slavinic na celu nema nas pri vrhu u evropi...
Pa ja se slazem-ali nije bas ni Slavnic kriv kad Milicic sutira 3-13 iz igre i sto je cela ekipa izvodila slobodnjake 18-31...Treba biti realan-tim nam je,aj da ne kazem los,ali ne dovoljno dobar za neka velika dela...ja cu biti najsrecniji ako budemo sedmi i odemo na OI...A tamo,ako sastavimo konacno sve igrace,mozda nesto i uradimo....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #8 poslato: Septembar 04, 2007, 12:54:59 pre podne »
Lithuania-Turkey 86:69
Italy-Slovenia 68:69   
Spain-Portugal 82:56

Vidi ti Slovence, tukli Talijane!

Dule mora da je veoma ponosan na ovu pobijedu, biceps mu je sigurno sada 53cm. :D

Mene nisu iznenadili,igrao sam 2 na njih :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #9 poslato: Septembar 04, 2007, 12:58:21 pre podne »
dok je slavinic na celu nema nas pri vrhu u evropi...
Pa ja se slazem-ali nije bas ni Slavnic kriv kad Milicic sutira 3-13 iz igre i sto je cela ekipa izvodila slobodnjake 18-31...Treba biti realan-tim nam je,aj da ne kazem los,ali ne dovoljno dobar za neka velika dela...ja cu biti najsrecniji ako budemo sedmi i odemo na OI...A tamo,ako sastavimo konacno sve igrace,mozda nesto i uradimo....

Tim nam je KATASTROFALAN!!!A razlog za to je pre svega selektor kome vecina igraca nije htela da se odazove,a odredjene je sam prectrtao uz obrazlozenje da mu ne trebaju igraci druge klase-tu je mislio na Vujanica i Bojana Popovica...Dijabola :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #10 poslato: Septembar 04, 2007, 01:20:04 pre podne »
Pa jeste dijabola...Ali njemu igraci nisu nista manje otkazivali nego Obradovicu i Sakoti....Mnogo toga je i do samih igraca......
Stojakovic,Krstic,Pavlovic,Rakocevic,Radmanovic,Vujanic...Sramota....Sa ovim igracima i plus sa ovim sto imamo sad,mozemo da se nadigravamo sa Amerima u najjacem sastavu...
Radmanovic je odbio sa obrazlozenjem "da ima kamp za decu u avgustu...",Pavlovic jer"potpisuje novi ugovor",Rakocevic kaze "bole ga misici i mogu da puknu svaki cas"....Vujanic je decko hteo da igra ali je zbog nekih terapija trazio da zakasni malo na pripreme-na sta mu je ludi "Moka" rekao "sine,nigde te nema godinama,ja te izvucem ko zeca iz sesira-a ti mi postavljas uslove....".....jednom Vujanicu to reci,besmisleno jbt Pogotovo sto je u finalu Evrolige bio jedan od kljucnih igraca kad je Pan uzeo trofej......Stojakovic i Krstic nisu igrali cele sezone-i jos uvek su pod terapijama-po meni oni imaju opravdanje(bar na papiru).....
U svakom slucaju,realnost nam se,trenutno, svodi na Gurovica,jarica i onog priglupog drkadziju Milicica....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #11 poslato: Septembar 04, 2007, 02:07:00 pre podne »
Hvala Bogu da se Radman nije odazvao,decko definitivno ima problema u glavi :lol:
Veruj mi da bi igrali vrlo rado i Vujanic i Rakocevic,Krle,Pekovic,Perovic,Popovic,Tripkovic i mnogi drugi da je drugacija situacija-citaj drugi selektor.Ovaj definitivno nije ni da vodi neki drugoligaski klub a ne drzavni tim...pa covek nikad trener da valja nije ni bio...u stvari koga je on to uopste i trenirao :lol:
Stojakovic???To go.no ne treba vise pozvati ni peskire da nam nosi,svoje je pokazao i dokazao koli(c)ki je covek u stvari.
Problem je u nasem savezu i novoj garnituri koja je dosla ne celo KSS i koja pokusava klupski interes da stavi ispred drzavnog (ko razume skapirace o cemu pricam :wink:)...
Da ne otvaramo ovu pricu dalje...Cekamo sutrasnje utakmice i nove rezultate...
Nasima puno srece-trebace im,posto znanja i nemaju preterano :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #12 poslato: Septembar 04, 2007, 07:53:15 posle podne »
Danasnje utakmice:

Russia-Israel 90:56
Lithuania-Czech R. 95:75
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #13 poslato: Septembar 04, 2007, 08:32:28 posle podne »
Evo nas vrsni selektor je poceo utakmicu sa Markovicem na pleju...Zemljo otvori se...:evil: :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #14 poslato: Septembar 04, 2007, 09:22:58 posle podne »
Croatia-Portugal    90:68
France-Italy 69:62
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!