April 27, 2024, 12:27:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: EP u kosarci-Spanija 2007  (Pročitano 19703 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #15 poslato: Septembar 04, 2007, 10:42:45 posle podne »
Greece-Serbia 68:67
Turkey-Germany 49:79
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2007, 11:12:30 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #16 poslato: Septembar 04, 2007, 10:47:48 posle podne »
Zamalo i sa ovim polovnim timom da dobijemo prvake Evrope...Steta :(
Gurovicu svaka cast na onoj trojci sa pola terena za produzetak,ali njegovih 10-3 na prvoj i 10-2 sada za 3 poena nas je pokopalo...jbg ne moze da se igra tako sto ce 3 ili 4 igraca da razmislja samo kako njemu da doda loptu a ne kako da napravi potez kojim bi neko drugi (ne daj Boze po Slavnicu) bio u prilici da postigne kos...
Malom Milicicu svaka cast,nocas je odigrao vise nego solidno...Jaric je definitivno pokazao da nije neka uzdanica i da vise nema igraca koji pametno mogu da uzmu stvar u svoje ruke kad prigusti i odluce utakmicu...jedan je Sale Djordjevic :(

Iznenadili su me Turci jako neprijatno protiv Nemaca...30 razlike...Strasno,a po sastavu odlican tim...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #17 poslato: Septembar 04, 2007, 10:51:30 posle podne »
Da,bilo je zanimljivo na poslednjem time-outu koji je zatrazio Slavnic,kada se Jaric dere i par puta pita "sta igramo,sta igramo",a ova dileja od selektora(zatrazio time out za jedan od najbitnijih napada) bleji negde sa strane i ne cuje nista,ne je.e zivu silu,toliko o dobrom izboru za prvog coveka nacionalnog tima-smesno :lol: :lol:

Treba pomenuti i sjajne sudijske odluke u poslednjem minutu-nije sviran faul na Milicicu,niti dva puta koraci koje je napravio Papadopulos...
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2007, 11:15:51 posle podne sasacg »
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #18 poslato: Septembar 04, 2007, 11:13:12 posle podne »
Slovenia-Poland   70:52
Spain-Latvia 93:77
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #19 poslato: Septembar 04, 2007, 11:20:40 posle podne »
Jebi ga-ovog puta stvarno nismo imali srece ili je nismo  imali kad je najpotrebnije....Steta....I ne krivim nesto Jarica za poslednji napad-ispalo je kako je ispalo-Grci su se brzo vracali a nasi lose kretali...desava se..jebi ga...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #20 poslato: Septembar 04, 2007, 11:55:53 posle podne »
Evo Guroviceve izjave:

Milan Gurović: "Katastrofa, ovo je strašno!Videli ste koja je to kradja. Neverovatno, mi idemo na živce zadnjih 12 godina svima na svetu i sada su očigledno rešili...znate već na šta mislim.Ja sam igrao katastrofalno, nisam mogao da dodjem do vazduha pošto su me tukli kao idiota ceo meč. Sebi bih najradio odsekao glavu zbog očajnog šuta, ali ostali momci su odigrali herojski...Ne možeš...Ej, jedan Rumun ti sudi onako, meni zaista nije jasno kako ga je FIBA odredila da sudi ovde, da nas unakazi. Ma, to važi i za ostalu dvojicu. Ovo su svi videli, šta su nam radili. Papadopulosu nisu svirali korake, pa onda faul u napadu. Ma, katastrofa!

realna izjava...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #21 poslato: Septembar 05, 2007, 12:35:16 posle podne »
jeste da su nas sudije malo ostetile posto dosta faulova nisu svirale...ali razocarao sam su gurovic i jaric odigrali...umesto kao najstariji da budu vodje u ekipi...gurovic se sinoc video samo kad je dao onu trojku..

a milicic je odigrao kao zmaj svaka mu cast samo steta sto nije imao jos nekog takvog u ekipi
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #22 poslato: Septembar 05, 2007, 07:54:17 posle podne »
Lithuania-Germany 84:80
Serbia-Israel 83:87
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #23 poslato: Septembar 05, 2007, 07:58:10 posle podne »
Meni ovo iskreno i nije neko iznenadjenje...Video sam sve ovo jos pre par meseci kad nam je izabran "sjajni" selektor,tokom vremena sam bio jos sigurniji u to kad sam video ko igra,a krug se zatvorio na treninzima reprezentacije koje sam,nazalost,imao prilike da gledam...
Dno dna!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #24 poslato: Septembar 05, 2007, 08:05:58 posle podne »
Kao sto sam i ranije rekao, nisam ocekivao nista od ovoga jer mnoge stvari nisu bile na cisto.

Vjerujem da ovaj mladji narastaj koji je pokupio sve medalje, daje jednu nadu i garanciju da ce mo se vratiti gdje nam je mjesto, i da ce u medjuvremenu stvari doci  na svoje mjesto u kosarkaskoj organizaciji.

Nismo trebali da prolazimo kroz sve to, ali sada, sta je tu je.
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2007, 08:08:34 posle podne Manimal »

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #25 poslato: Septembar 05, 2007, 08:25:23 posle podne »
pa ono sto kazete...ovo je bilo ocekivani...cak i bolje sto nismo prosli jer bi nas onda spanija hrvatska...satrale sa zemljom

a gurovicu je vreme za penziju
al se nekad dobro jelo

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #26 poslato: Septembar 05, 2007, 08:26:50 posle podne »
Jedino mi je zao sto nas nece biti u Pekingu na OI sledece godine.....:(

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #27 poslato: Septembar 05, 2007, 08:41:27 posle podne »
najbolje bi bilo da su napravili neko zesce sranje i onda fino popijemo ban par godina a u medjuvremenu bi se ozbiljno radilo, te bi proradio srpski inat i onda bi pljushtale zlatne medjale samo tako.  8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #28 poslato: Septembar 05, 2007, 09:02:37 posle podne »
najbolje bi bilo da su napravili neko zesce sranje i onda fino popijemo ban par godina a u medjuvremenu bi se ozbiljno radilo, te bi proradio srpski inat i onda bi pljushtale zlatne medjale samo tako.  8)

Ovo ti je dobra zamisao...Mogli smo bar po necemu osim ocajne igre da ostanemo upamceni na ovom EP...Trebalo je pustit' Milicica da se naje.e majke sudijama i svima ostalim, :twisted: jebesh zabranu,ionako ne idemo na OI,Sp je daleko,a do sledeceg EP bi nas valjda pustili ponovo :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #29 poslato: Septembar 05, 2007, 10:32:15 posle podne »
zasto milicica da puste da pravi budalu od sebe...,od gurovica nema boljeg za tako nesto....
on je svoje vaspitanje i sportsku "kulturu" dokazao toliko puta da me iskreno cudi kako nije i ovaj put iskocio u prvi plan!!
neko sa takvim manirima mi ne bi video nacionalni dres taman da je novi jordan!
kome je on idol treba da se zapita malo...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!