April 25, 2024, 09:02:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: EP u kosarci-Spanija 2007  (Pročitano 19692 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #30 poslato: Septembar 05, 2007, 11:25:27 posle podne »
France-Slovenia   66:67   
 
Latvia-Portugal 67:77
 
Greece-Russia 53:61
 
TurkeyCzech R.   80:72
 
Italy-Poland 79:70
 
Spain-Croatia 84:85
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #31 poslato: Septembar 05, 2007, 11:27:09 posle podne »
auuu Slovenci i Hrvati nisu normalni :D Ludilooo na prvenstvu :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #32 poslato: Septembar 06, 2007, 06:45:56 pre podne »
auuu Slovenci i Hrvati nisu normalni :D Ludilooo na prvenstvu :lol:

jebiga...tako se navija i igra za svoju zemlju.....a nesto bas nisam video da i oni nisu poplajeni na nacionalna obelezja kako kaze priat....

jednsotavno..imaju osecaj nacinalne pripadnosti i kraj..svi za jednog..jedan za sve....

a dok god bude onih koji su za slobu...pa za drazu....pa za tita....pa za picku njihove mame...i razmisljanja kao priatovih..dotle ce mo da budemo tu gde jesmo.

nigde!!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #33 poslato: Septembar 06, 2007, 10:15:39 pre podne »
ti ili uopste ne procitass moj post ili ti je toliko stalo da se izdrkavass na mene... zbog mog razmisljanja mi smo tu gde smo? ja sam rekao kako se ljudi ponasaju u timu...bass upravo sto ti kazess - kako nam fali dosta i te sloznosti - svi za jednog jedan za sve... ozbiljnosti u radu.... ja sada tebi lepo kazem uz duzno postovanje- Nisi me  uopste razumeo ... jebalo vass visse i to evropsko prvenstvo, kud sam ga iskomentirao ovog Milicica...kakvi ste ljudi jbt... odma ko kopci me napali i za ono sto sam rekao i za ono sto nisam rekao....ti si od jednog Milicicai onih prepirka u svlacionici itd (kojima sam hteo da ukazem na nesloznost i neozbiljnost- asto svi znaju) dosao do slobe , draze, tita .... i mene svrstao medju neke tamo zbog kojih smo mi tu gde smo... jbt

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #34 poslato: Septembar 06, 2007, 10:23:55 pre podne »
vidi majsotre...

ja se ne izdrakavam ni malo...jer kada to radim..radim nogo suptilinije..sa vise stila...tako da to nije dobro znati..

envije...ja sam tebi vec rekao da me savresno zabole penios za tebe i tvoj stav prema ljudima koji igraju za reprezentaciju..

nesto je drugo u pitanju..ti si PRVI SPOMENUO KAKO JE GUROVC DEBIL I KAKO JE U TRPIU DRAZE I KAKO LOZI DRUGE SA TIM.....

dakle..to si ti pokrenuo..ne ja.....]
e sada,,.sva sreca pa se ti nista i ne pitas..tako da ja nisam rekao da zbog tvog razmisljanja sve ide u picku amterinu....nego zbgo razmisljana kao sto su tvoja a ljudi koji se neki kurac i pitaju na zalost...

dakle...posto ti pojma nemas o necemu sto si sam pokrenuo...ja sam ti samo odgovrio....

jer to je tvoj problem sto ti nemas muda pa da kazes sta ti smet6a.

dbro..rekao si da su momci debili..i ok..tvoje msiljenje...

ali akzi onda lepo....cela srbija je kurac...svi ste kurci..svi ste kreteni..koljaci..ubice.....posto ocigledno je da ti nemas samo problem sa milicicime i ostalom ekipom nego imas problem generalno sa celim pristuopom i pojom reci srbija..

i ako jos neko uz to spomene kojim slucajem drazu ili ne daj boze takne u nesto sto ti verovatno obozavas...e onda je kraj........

dakle...jos jednom ti kazem.....boli me penis za tvoje ramisljanje io momcima koji igraju..misli sta hoces..

ali kada ti nekoga nazivas debilom samo iz razloga sto ne kije svoju ancinlano pripadnost i cak sto vise..da je istice....e onda ti imas problem....i zbog takvih kao sto si ti i jeste stvar problema...a ne pevanja pesme...ili darka milicica ili bilo koga drugog...

ponavljam...i da divac igra....koji je takodjer u istom tripi kao i gurovic...tebi bi smetao jer je u tom kako kazes ti debilnom trpiu...

rekoh ti...ako ti je nesto debilno..uzmes pasos..odes..jedva cekaju takve kao sto si ti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #35 poslato: Septembar 06, 2007, 10:38:59 pre podne »
pa brate bass to i ti kazem jbt....nisam spomenuo Gurovica zbog toga.... zabole mene i za drazu i za sve sto si ti naveo..... nit ja se razumem u tu politiku nit me zabole...
nit me zanima.... ja sam hteo da kazem da s oni stime zajebavaju pricaju zezaju  i tako to recimo rade na klupi dok se ostali zagrevaju i vezbaju na treningu....i nasalio sam se na racun milicica... e sada  ti si skapirao  da ja pljujem po nekim nacionalnim stvarima... ali nisam uopste isticao to...u svakom slucaju necu visse da ti se pravdam...misli sta hocess brate...PRVI SPOMENUO KAKO JE GUROVC DEBIL I KAKO JE U TRPIU DRAZE I KAKO LOZI DRUGE SA TIM.....-ponovo hteo sam da kazem kako to nije bitno...mene to uopste ne zanima jbt...ako je nesto potrebno zapobedu onda je potrebna jednostavno osecaj nacionlne pripadnosti - sloznost .... i sam si rekao dok su svi podeljeni za drazu, tita, slobu .....da cemo biti tu gde jesmo...
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2007, 10:41:18 pre podne pirat »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #36 poslato: Septembar 06, 2007, 11:06:16 pre podne »
pato ti i pricam....kod drugih repreznatijca sigruno nema podela..po bilo kojoj osnovi....svi za jednog.....

e sada...druga je prica dali je sipravno to sto gurovic prica....ili je ispravno sto neko peti prica..ni ja necu da ulazaim u to.....niti me znaima..

ja znam sta znam...i znam da sam ja na mestu trenera sta bi im rekao...

toliko

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #37 poslato: Septembar 06, 2007, 01:47:28 posle podne »
Kralj Slavnic je izjavio da ce podneti ostavku samo ukoliko neko iz strucnog saveta to zatrazi :lol: :lol: jbt koja budala...A pre prvenstva je pricao da ce otici na Juzni pol valjda,da se smrzava sa pingvinima ukoliko dozivimo neuspeh :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #38 poslato: Septembar 06, 2007, 05:13:45 posle podne »
dobro bice novi kolacic u pingvin klanu :D

a i mozda ce njima biti dobar selektor :lol:
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #39 poslato: Septembar 08, 2007, 03:16:13 pre podne »
Russia-Portugal 78:65   
 
Croatia-Israel 75:80

Izgleda da imamo novu kosarkasku velesilu-Izrael :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #40 poslato: Septembar 08, 2007, 03:20:47 pre podne »
Spain-Greece 76:58

Definitivno nenormalno prvenstvo...Hrvatska dobije Spaniju,izgubi od Izraela,a onda Spanci oderu Grke...Ludnica :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #41 poslato: Septembar 08, 2007, 05:38:55 pre podne »
SVA SRECA PA MI IZGUBISMO OD IZRAELA......HRVATSKA BI NAS PREGAZILA KAO SIMPLON EXPRES...

ILI RECIMO..KAO STO CU JA DANAS DA UGAZIM DOTICNOG.....HEHEHEEHHEHEH

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #42 poslato: Septembar 08, 2007, 01:06:51 posle podne »
SVA SRECA PA MI IZGUBISMO OD IZRAELA......HRVATSKA BI NAS PREGAZILA KAO SIMPLON EXPRES...


 :?: :?: :?:

Kako su odigrali protiv Izraela,nisam bas siguran ko bi tu bio gori :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #43 poslato: Septembar 09, 2007, 01:00:35 pre podne »
France-Germany 78:66
Lithuania-Italy 79:74
Slovenia-Turkey    66:51

jbt Slovenci gaze redom   :shock: :shock:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže robi

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 182
Odg: EP u kosarci-Spanija 2007
« Odgovor #44 poslato: Septembar 09, 2007, 03:35:27 posle podne »
Pa slovenci idemo ove godine do kraja !!!