April 29, 2024, 04:06:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Bodibilding u Srbiji  (Pročitano 11434 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #15 poslato: Februar 24, 2006, 11:18:08 pre podne »
npr. ko ne bi voleo da ima devojku sa onakvim stomakom kao sto imaju witch i tanjica

Zoka

  • Gost
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #16 poslato: Februar 24, 2006, 11:33:45 pre podne »
Citat: Markoni
npr. ko ne bi voleo da ima devojku sa onakvim stomakom kao sto imaju witch i tanjica


Moja zena ima takav stomak i moram ti priznati da nisam sretan zbog toga...
Ispravite me ako grijesim ali vecina djevojaka koja ima takav stomak je jako mrsava (bar moje vidjenje), jer za razliku od muskaraca koji imaju 6 pack kod njih je to povezano sa izgladnjivanjem a ne samo vjezbanjem...
Uglavnom, ja bio bio sretniji da nema 6 pack ali naravno da neme ni stomacic :)
Nije mi lako udovoljiti :)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #17 poslato: Februar 24, 2006, 11:38:55 pre podne »
pa bas i nije tako , evo nasa nova clanica LJUBA izgleda fantasticno ima plocice a nije mrsava , dobro ona je profesionalac ali ipak je moguce

Zoka

  • Gost
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #18 poslato: Februar 24, 2006, 11:41:48 pre podne »
Ma naravno da ima izuzetaka... vise sam govorio generalno...
A i to je stvar ukusa :)
Ja sam valjda samo Balakanac a kod nas se zna ko nosi "plocice" :)
Sala mala.. samo sam cesto zabrinut za njeno zdravlje i mislim da to nije vrijedno zdravlja...
Odo ja daleko sa ovim :)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #19 poslato: Februar 24, 2006, 11:43:13 pre podne »
Citat: Spartacus
Citat: Big_Rasha

Tako posto ne zivim sa caletom, on je mislio da ja jedem u restoranu, posto trosim tolike pare. Jedno vece sam mu sve objasnio, jos mu jedino i dalje nesno zasto bi neko zeleo da ima misice.


Imamo isti problem.
Mom ocu pada mrak na oci kad je neko misicaviji malo vise nego sto je to uobicajno.
Sa starcima uvijek problema npr. mene ne nervira da sebi spremam pet obroka dok njih to izuzetno nervira i stalno mi govore kako mi nije mrsko sve to raditi i kako sam opterecen ovime itd.
Ne bih dalje da idem jer bih se o ovome stvarno mogao raspisati.

HA HA Sto moja baba kaze "Sta jedes svaki cas, sedi jednom ko covek" ili "Kukuuuuu, kakve su ti to kvrge poizlazile, nemoj vise da ides na taj BOLDIBILDINZ'. Obozavam je.
Samo sto ja zivim sam(vec 5-ta godina, to samo kad odem kuci u goste :wink:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #20 poslato: Februar 24, 2006, 11:44:51 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: dr_rapid
Momci necete verovati sta se meni proslo ljeto desilo. Kupao sam se, bio samu kupacim gacama, za razliku od mase koji insistiraju na shorcu, uletio sam sa razgovor sa jednom curom, i nakon neke krace price rece: nevolim ja tako nabildane likove, ja volim oboicne muskarce, volim kad momak ima stomak. Meni je iskreno trebalo koji minut da dodjem sebi i da shvatim sta mi je upravo rekla.


 ma kenja , to te ona samo navlaci , kada ti to kaze ti joj uleti sa zvakom , da vidis da joj nece smetati sto si dobro gradjen , samo se foliraju .


idemo u Cacak , ko li ce nas predstavljati kad niko iz extreme tima ne ide  :?

Kad idu svi, idem i ja. Ali bice truba, vidis da niko nece da ide(od takmicara).

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #21 poslato: Februar 24, 2006, 07:10:19 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Citat: Spartacus
Citat: Big_Rasha

Tako posto ne zivim sa caletom, on je mislio da ja jedem u restoranu, posto trosim tolike pare. Jedno vece sam mu sve objasnio, jos mu jedino i dalje nesno zasto bi neko zeleo da ima misice.


Imamo isti problem.
Mom ocu pada mrak na oci kad je neko misicaviji malo vise nego sto je to uobicajno.
Sa starcima uvijek problema npr. mene ne nervira da sebi spremam pet obroka dok njih to izuzetno nervira i stalno mi govore kako mi nije mrsko sve to raditi i kako sam opterecen ovime itd.
Ne bih dalje da idem jer bih se o ovome stvarno mogao raspisati.

HA HA Sto moja baba kaze "Sta jedes svaki cas, sedi jednom ko covek" ili "Kukuuuuu, kakve su ti to kvrge poizlazile, nemoj vise da ides na taj BOLDIBILDINZ'. Obozavam je.
Samo sto ja zivim sam(vec 5-ta godina, to samo kad odem kuci u goste :wink:


Pa ne mogu ti reci sreca tvoja sto zivis sam jer nije ni to super, ali mogu ti rec da i ja u zadnje vrijeme pozelim da zivim sam. Stvrno mi je ponekda previse komentara tipa kako mozes to da jedes ili koliki ti imas zeludac ili gdje ti to sve stane itd. A tu su jos i problemi s suplementacijom :cry:
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #22 poslato: Februar 24, 2006, 07:32:57 posle podne »

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #23 poslato: Februar 24, 2006, 07:34:23 posle podne »
Citat: Markoni
npr. ko ne bi voleo da ima devojku sa onakvim stomakom kao sto imaju witch i tanjica

Mene moj dečko zove "mužu moj"  
A mami sam morala da obećam da ću ići kod doktora
Jedino mi ćale malo pomaže, tako da ponekad idem kod njega u murkansku teretanu. Al to je sigurno zato što mu je žao da dajem pare za treninge ovde :D kad već tmogu za džabe da vežbam.
Mada tamo prvo moram da zavedem red, jer se međusobno gađaju tegovima.  Al kad je džabe, preguram i to :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #24 poslato: Februar 24, 2006, 08:06:36 posle podne »
aj tanjice reci ti kakvu gradju volis kod muskarc ?

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #25 poslato: Februar 24, 2006, 08:20:06 posle podne »
Ne znam šta da ti kažem. Obično mi privuku pažnju visoki, vitki, crni. A bila sam na smrt zaljubljena i u jednog niskog plavog.  :D
Jenino mi se čini da se nisam nikad zatreskala u nekog ko je sitnije građe od mene. Što mislim da je za muškarca i nemoguće :D
A uvek volim da vidim skladno građene ljude oba pola. I nekako me to asocira na zdravlje i živost i neku pozitivnu energiju. A kad biram nekoga za bilo koju vrstu veze, rukovodim se još nekim parametrima :D
Muškarci sa debelim stomakom (ako je to bila poenta :D ) mi deluju nekako tromo i lenjo. Al nikad se ne zna šta život nosi.

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #26 poslato: Februar 24, 2006, 08:33:47 posle podne »
Citat: Markoni
aj tanjice reci ti kakvu gradju volis kod muskarc ?

E da. Zaboravila sam da ti napišem. Nisam nikad imala dečka koji nije sa ETF-a. Oni se nekako lepe za mene. Svi smerovi. Od elektronike do računarske tehnike.  :D
Nema baš puno veze sa građom  :D  A možda i ima. Nemam pojma  :D

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #27 poslato: Februar 24, 2006, 08:42:04 posle podne »
I ja sam na ETF-u. Tezak je to faks, treba da se uci. I ja recimo rasturam se od knjige i kad mi prekipi mars u teretanu, tako da se drzim u nekoj ravnotezi. A i druga stvar, matematika je osnova ETF-a, verovatno su im zato privlacna. Ili su vam intresi slicni. Mada za cure je ETF raj. U salama 98% muskaraca i 2 % cura. Dok na medicini, ekonomiji i jezicima druga strana price.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #28 poslato: Februar 24, 2006, 09:20:04 posle podne »
Kad si već pomenuo medicinu... Danas mi je sestra od strica diplomirala. 80-to godište. Kad se otrezni nagovoricu je da se učlani na forum  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Bodibilding u Srbiji
« Odgovor #29 poslato: Februar 25, 2006, 06:20:26 pre podne »
to Tanjice , taman nam treba jedna doktorka  :wink: