April 27, 2024, 08:57:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je najbolji Fat Burner ?  (Pročitano 114433 puta)

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #165 poslato: April 01, 2008, 11:11:50 posle podne »
@ vladar
tako i radim. Tunjevina, jaja, bela mesa... kardio 5 puta nedeljno. Jedan dan ujutru drugi dan uvece posle teretane. Drugu kesicu uzimam oko 17:30 posto treniram od 18:00
@zlaja
danas sam uzeo prvu kesicu!
posle nekih 20 ak minuta ruke su pocele da mi se znoje, probudio me samo tako. Osecaj slican kao posle 3 guarane odjednom. glad nisam osecao. E sad mozda je on stvarno tako delovao na mene a mozda je to samo moja psiha. Da umisljam a da ustvari njegov pravi efekat dodje posle par dana.

      Na mene je Animal Cuts imao neki efekat samo prvi put kada sam ga uzimao,svaki sledeci put kao da se jednostavno organizam adaptirao na njega,a moje licno miljenje je da previse diuretickih sastojaka iuma u sebi pa ga gomila ljudi zbog tih prividnih efekata mnogo hvali!!!Nikakav efekat preteranog znojenja od njega nisam ima,a jedino sto sam od njega svaki put imao(a pio sam ga 6-7 puta u poslednje 3 godine) je neka vrsta mnoooogo manjeg zamaranje i maltene nikakve potrebe za odmorom jer ni jedan dan nisam spavao duze od 6 sati a nisam se osecao umornim.....

   Jel ima neko iskustvo sa XEnadrinom ali ovim novijim 8 hour??????

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #166 poslato: April 02, 2008, 03:50:50 pre podne »
@ animal
ama cini mi se da ni jednu jedinu kap znoja nisam prolio vise za ova dva dana!!!
a snagu - ne da imam, nego ne mogu da sedim mirno 2 min. Apetit - sta to bese?!!!
Odradim teretanu, pa trckaram 20 ak minuta, pa se vratim u teretanu da odradim trbusnjake i zgibove!!! Posle lepo odem kuci, istusiram se i imam osecaj da nisam ni trenirao pola od gore navedenog. Taj efekat mi se mnogo svidja.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #167 poslato: April 02, 2008, 09:21:40 pre podne »
superman

Van mreže Dejan-siki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #168 poslato: April 02, 2008, 09:33:35 pre podne »
Animal Cuts ili ECA.Ja sam uzimao i Hydroburn u kombinaciji sa Ef. i kofeinom ovo ljeto i extra radi..Imas jos od Dymatizea Dymaburn jako dobro se pokazao.

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #169 poslato: April 02, 2008, 09:39:57 pre podne »
@animal

Odlican je xenadrine NRG,ja ti ga toplo preporucujem,koristila sam ga vise puta,znojis se kao lud od njega,o snazi da i ne pricamo,osecas se kao bog!  ;bravi;
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #170 poslato: April 02, 2008, 03:10:58 posle podne »
Dymetadrine Xtreme od AST Sports Science!!!  ;bravi;
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #171 poslato: April 02, 2008, 04:38:25 posle podne »
Yellow caps od Steromax!! Ludilo!! Extra!!   http://www.beachpower.com/index.php?cat=WG01&product=A044
Kralj ist Back

Spartak

  • Gost
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #172 poslato: April 02, 2008, 06:45:03 posle podne »

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #173 poslato: Oktobar 02, 2010, 03:33:45 posle podne »
Evo da ja obnovim ovu temu, na kojoj dugo vremena ništa nije pisano.

Ja već 9 meseci koristim tečni L-Carnitin, i njime sam više nego zadovoljan, jer sam izgubio 9 kila. Iako ljudi kažu da je beskorisan, moje mršavljenje je bilo postepeno ali konstantno, pri čemu sam sredio i ishranu, u meri u kojoj su mi to vreme i mogućnosti dozvoljavali.

Pošto mi se bočica L-Carnitina bliži kraju, razmišljao sam da kupim neki fat burner, pa sam u ponudi jednog lanca koji prodaje suplemente pronašao onaj koji mi po ceni odgovara, a to je SUPER CUTS 3.

Ono što me zanima je:

1. Da li je taj SUPER CUTS 3 isto što i ANIMAL CUTS, koji na ovim stranicama uglavnom najviše hvale?

2. Da li ga treba piti i u danima kada se ne ide u teretanu / ne vozi bicikl / nemaju fizičke aktivnosti, ili ga treba uzimati svaki dan?

3. Pročitao sam da neki fat burneri izazivaju nesanicu, a u uputstvu piše: "preporučena upotreba: 2 tablete 3 puta dnevno, najbolje 30min pre treninga i pre spavanja", odakle proizilazi da ne utiče na spavanje. Ionako patim od nesanice, pa ne bih voleo da se to noćno mučenje pogorša.

4. Dole ću okačiti njegov sastav, ukoliko to nekome bude značilo, napominjem da nisam profesionalac, već običan rekreativac, i da budem iskren, nemam strpljenja da se sa L-Carnitinom tih preostalih nekoliko kilograma tope još 9 meseci, već bih hteo nešto brže, uz prilagođavanje ishrane i vežbanja u najvećoj mogućoj meri. Blagodarim na eventualnim odgovorima!   :)

Sastav na 2 tablete    Količina

Vitamin B6 (kao piroksin HCl)    40 mg
Kalcijum (kao kalcijum sulfat)    150 mg
Hrom (kao hrom proteinat)    15 ug
L-Karnitin    600 mg
Lecitin    500 mg
Holin (kao holin bitartrat)    500 mg
Inozitol    500 mg
L-Metionin    200 mg
Linoleinska kiselina    100 mg
Oleinska kiselina    50 mg
Ekstrakt Taraxacum (maslačak)    250 mg
Grejpfrut prah    125 mg
Ekstrakt Zelenog čaja (12% EGCG)    125 mg
Uva Ursi    200 mg
Cayenne ekstrakt

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #174 poslato: Oktobar 02, 2010, 05:06:15 posle podne »
Ti kazes da si pio L-Karnitin i da si smrsao 9 kg. Pazi on ti jeste pomogao ali vrlo malo, a smrsao si jer si regulisao ishranu

1. Ove dve stvari nisu iste animal ima mnoge druge stimulanse itd....

2. Mozes da ga uzimas svaki dan

3. Nebi trebalo da izaziva nesanicu jer koliko vidim nema nikakvih stimaulansa poput synephrine, cofeina itd, mada ga ja pre spoavanja nebih pio.

4. Tih preostalih par kg ces skinuti uz adekvatnu ishranu, ostali stimulansi ti mogu biti od pomoci ali ne bas na taj nacin na koi ti zelis.

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 02, 2010, 09:17:04 posle podne »
Hvala ti Igore, znam ja da bi i preostale kilograme mogao skinuti uz adekvatnu ishranu, ali sam taj resurs u najvećoj meri iscrpeo. Da ne dužim, pošto sam o tome pisao i na nekoj drugoj temi, jako mi je teško sa hranom na poslu, našao sam solomonsko rešenje u tome što nosim od kuće (sve siromašniji i oskudniji) sendvič za doručak, a za ručak sebi potopim ovsene pahuljice u jogurt, ali jedva se dovučem kući, da ne pričam što ne mogu da zaspim, malo od gladi, malo od povratka iz teretane u ponoć, malo od nervnog rastrojstva.   :'( 

Osim toga, sezona bicikle, koju sam letos maksimalno eksploatisao, polako se završava, još koji dan i biće suviše hladno za vožnju, a onda sam osuđen na čekanje u redu za pokretnu traku u teretani, tako da će mi se i cardio smanjiti, a pošto taj SUPER CUTS 3 košta samo 100 dinara više nego L-Carnitin (pri čemu doduše i kraće traje, ako se uzima po 6 kapsula dnevno, ali preživeću), rešio sam da pokušam sa njim. Stvarno nisam u fazonu da suviše očekujem, neka se samo mršavljenje postepeno nastavi, ja sam zadovoljan i sa 400 - 500 grama sedmično, a u ovom burneru ima i L-Carnitina, tako da sa njim dobijam samo nešto što ranije nisam imao, a ništa ne gubim.   

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 03, 2010, 11:16:52 pre podne »
bolje ces benefite imati sigurno od super cusa nego od L carnitina u to moze s da budes siguran
mada si realno trebao da uzmes BOLJI SAGOREVAC

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 03, 2010, 01:30:31 posle podne »
Verovatno je to tačno, ali ja sam u fazonu "tiha voda breg roni", nigde ne žurim, bolje da mi prelaz sa L-Carnitina na nešto jače bude blaži i postepeniji, da vidim kako će to da funkcioniše, pa ću lako kasnije preći na nešto jače ako bude bilo potrebno, ionako to pakovanje Super Cutsa traje samo dvadesetak dana. Prilikom izbora rukovidio sam se prvenstveno cenom, i bilo mi je jasno da je preparat od 4000 dinara po svoj prilici efikasniji od preparata od 2000 dinara, ali opet kažem, idem korak po korak, pa ću videti kakvi će efekti biti i prema tome se dalje rukovoditi. Meni je bilo važno da čujem da je ovaj preparat generalno OK, tih fat burnera se na sajtu otvori skoro 20, pa ne zna čovek gde pre da pogleda... 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 03, 2010, 06:03:03 posle podne »
pa vidi
ne korists ti opijate pa da krenes sa slabijima da bi zavbrsio na jacima
postoje stvari KOJE RADE i KOJE NE RADE kada su u pitanju fat burneri
ti si izabrao NAJGORE MOGUCE OPCIJE koje postoje
da si malo citao vise forum nasao bi odgovre na tvoja pitanja
tako da MERILO nije NOVAC niti bilo sta drugo vec OCEtNE KORISNIKA ali ne pricanje lazi na razno raznim sajtovima vec EMPRISJKA ISKUSUTVA
dakle  da skratim
ti i ako si imao reuzlatata imao si ih zbog toga sto si imao redukovano ishranu
pokiusaj sada da skines neki kg sa tim sto si do sada radio pa ces videti kako ne ide dole nista...itd itd itd

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 03, 2010, 11:13:38 posle podne »
peki jesi pio u kesicama ovaj xenadrine ultra,ja dobio jedan pack jel to sagorevac..jedna kesica 5dl vode ukus tropskog vocaa jao sto je dobrooo,ovaj sto mi je dao kaze to ti da te digne...  zvuci glupo ali ne da podize trening na max nego je zajebao reaktor hahah
No time...