April 19, 2024, 04:16:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je najbolji Fat Burner ?  (Pročitano 114282 puta)

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #30 poslato: Maj 12, 2006, 06:53:26 posle podne »
Mozda ja zvucim skroz neinformisano...i verovatno ce se neko smejati...ali mene zanima sta konkretno predstavlja taj fat burner... i cemu sluzi  :roll:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #31 poslato: Maj 12, 2006, 06:58:46 posle podne »
Fat burner ili sagorevac masti , a sluzi da pomogne , ubrza sagorevanje masti , masnih naslaga

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #32 poslato: Maj 12, 2006, 07:04:22 posle podne »
To sam vec cula, hvala ti na ljubaznosti. Ali sam isto tako cula..da su to uglavnom prevare... I kako se to odredjuje...zar ih ima u dosta vrsta?

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #33 poslato: Maj 12, 2006, 07:10:52 posle podne »
termogenici nisu prevara.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #34 poslato: Maj 12, 2006, 07:12:21 posle podne »
Citat: VodaVoda
To sam vec cula, hvala ti na ljubaznosti. Ali sam isto tako cula..da su to uglavnom prevare... I kako se to odredjuje...zar ih ima u dosta vrsta?


ima ih svakakih , najbolji su Animal cut i Unidyne koliko ja znam , posto ih ja ne koristim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #35 poslato: Maj 12, 2006, 07:16:41 posle podne »
Citat: VodaVoda
To sam vec cula, hvala ti na ljubaznosti. Ali sam isto tako cula..da su to uglavnom prevare... I kako se to odredjuje...zar ih ima u dosta vrsta?
..

LABRADA CHARGE..

ANIMAL CUTS..

DYMA BURN

UNYDINE

DRUGOG SE KLONI

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #36 poslato: Maj 12, 2006, 07:21:12 posle podne »
Hvala na informaciji. Mada ja jos uvek nisam odlucila da li to uopste da koristim..da li mi je toliko neophodno. BAr sam nesto saznala o tome. Hvala jos jednom :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #37 poslato: Maj 12, 2006, 07:25:27 posle podne »
Citat: VodaVoda
Hvala na informaciji. Mada ja jos uvek nisam odlucila da li to uopste da koristim..da li mi je toliko neophodno. BAr sam nesto saznala o tome. Hvala jos jednom :D
...MA ZATO SMO TU..JUST SHOOT..

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #38 poslato: Maj 13, 2006, 11:41:01 pre podne »
Iskreno da ti kazem..dok god sam verovala u te tabletice...cajeve, mazalice i raznorazne trikove..nisam imala uspeha. Stvar je da pokrenes g*** :D  Tako da na bilo koje stvari reagujem sa velikom dozom rezervi, a ovo je posebno nesto novo sto sam do sad cula..po preporuci. Pa mi je malo neprijatno...osecam se kao crna ovca..jer nemam pojma o cemu se radi  :roll:   :cry:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #39 poslato: Maj 13, 2006, 11:46:54 pre podne »
pa pitaj sta god te zanima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #40 poslato: Maj 13, 2006, 12:41:06 posle podne »
Citat: VodaVoda
Iskreno da ti kazem..dok god sam verovala u te tabletice...cajeve, mazalice i raznorazne trikove..nisam imala uspeha. Stvar je da pokrenes g*** :D  Tako da na bilo koje stvari reagujem sa velikom dozom rezervi, a ovo je posebno nesto novo sto sam do sad cula..po preporuci. Pa mi je malo neprijatno...osecam se kao crna ovca..jer nemam pojma o cemu se radi  :roll:   :cry:
..PA KAKO CES DA ZNAS AKO NE PITAS....??.......NIKO SE NIJE UCEN RODIO....NARAVNO..OSIM NASEG MARKONIJA....TO TI JE CUDO....CUDO VELIM JA..

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #41 poslato: Maj 13, 2006, 04:42:04 posle podne »
a sta mislite o ultra ripped-u?

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #42 poslato: Maj 13, 2006, 09:02:42 posle podne »
Znate sta je najbolji FAT BURNER?Ovo ja radim svako leto,mada mi je nivo masti uvek jako jako nisak, ali za ovo vazi "DON'T TRY THIS AT HOME".Prvo svi ste culi za efedrin.Ima ga u 80% preparata preparata prisunih na trzistu koji se vode pod "FAT BURN....",ima ga u kapima za nos dakle nije nista nepoznato.Ja ga licno vise ne koristim jer je na mene,priznajem da mi nije jasmo kako,ostavio pozitivan efekat a cucete i kakav.Prvo posto imam prijatenja koji radi u apoteci on mi lepo napravi kesice efedrina od po 70mg,apotekarski je u prahu 8)  8) ,snabdem se vekikom kolicinom crnog i zelenog caja,mada su to iste biljke a razlika je samo u pripremi.Dakle svako jutro ustanem u 6:45 skuvam extremno jaku kafu sa sto manje vode i stavim u solji dve kesice crnog i dve kesice zelenog caja pa sve to prelijem sa 1dl vrele vode i pustim ga da kulira 15 min.Za ovo vreme ja popijem kafu,efedrin i tabletu Bayer aspirin+vitaminC.Nakon ovo ga popijem onaj caj za ciji ukus mislim da je godi od ukusa vode u paklu(pazite dve kesice crnog i dve zelenog u 1dl vode :evil: ).E sad izadjem napolje i nakon 7~8 min taman dok dodjem do staze za trcanje krece rad pa cepak 15km za 90 min po teskom terenu.Pa da vidite sta se zove FAT BURNING.Za ovo vam terba i glutamin i BCAA znate vec sto plus jako kvalitetna ishrana u cilju ocuvanja misicne mase.E sad sto se tice ovog efekta efedre koji je ostavio na mene.Naime ostavio mi je kondiciju.Sad mi je dovoljna samo kafa i caj.Znamo svi sta efedrin u stvari radi.S tim da recimo da radim aerobne treninge samo leti odnosno trcanje samo leti jbg kao sto vec rekog imam jako malo masti pa mi nije potrban.Znaci trcao sam prosle godine zadnji put u mesecu avgustu i recimo sutra popijem kafu i caj i bez problema 10km ne mogu odmah 15.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #43 poslato: Maj 13, 2006, 09:15:39 posle podne »
Citat: novak
Prvo svi ste culi za efedrin.Ima ga u 80% preparata preparata prisunih na trzistu koji se vode pod "FAT BURN...."


Jesi li bas siguran???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #44 poslato: Maj 13, 2006, 10:02:18 posle podne »
Pa dobro bas nisam sad pravio anketu itd.Nekazem da preporucujem efedrin,naprotiv.Ime puno pradecih efekata npr.psihicka pa i telesna zavisnost
sto zavisi od,ovo prvo od same licnosti,a ovo drugo od samog organizma pojedinca.Imam prijatelje koji su koristili efedrin i pre treninga sa tegovima pa nakon prestanka da vidis kako im se ne vezba pa opadne snaga pa trista problema.Sa druge strane,ovo je extrem,imam drugaricu koja se bavila dizanjem tegova(bas disciplinas),ali cura izleda pefektno,koja je uzimala pazite dobro na moje oci tablu ali tablu znaci 10tableta po 50mg efedrina odnosno 500mg i kad prestane nista trenira normalno.Inace sad je instruktorka u teretani.