Mart 28, 2024, 11:14:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je najbolji Fat Burner ?  (Pročitano 113859 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #150 poslato: Februar 16, 2008, 01:43:16 posle podne »
EAS  - ThermoDinamiX
ULTIMATE - Ultra Ripped
TWINL. - Ripped Fuel
XENADRINE
XIDROXCUT
LABRADA CHARGE
ANIMAL CUTS
DYMA BURN
UNYDINE
ALL STARS ECA

od svih ovih proizvodjaca mislim da na vecini pise free efedrin
pa s pitam imaju li oni istu snagu kao i oni stari proizvodi di je bilo efedrina??

USPUT:
jel iko imo iskustva s all starovim LIPODEXOM novim nasljednikom ECE???

Spartak

  • Gost
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #151 poslato: Februar 16, 2008, 02:49:54 posle podne »
nemogu imat isti efekat kao i eca stakovi(home made,ili u vidu suplemenata sa mahuangom)
od svih ovih najbolji su animal cuts,charge,xenadrine
all stars eca je na bazi mahuanga tako da nije ephedra free

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #152 poslato: Mart 14, 2008, 12:53:43 pre podne »
 flamewar Uzimam Animal C. od 01.04. Mozda vam zvuci smesno, ali ja sam se zimus toliko "navuko" na U.H. da odkako sam ih smanjio na min (samo u espresu) imam utisak da mi je nivo secera u krvi drasticno opao!!! Normalno je da opadne, ali nije, bar ja mislim, da dozivljavam blaze drhtavice! Zato i uzimam AC od 01.04.Cekam da se malo sredim i "skinem" sa Milke, Snikersa, Noblica i sl :-)
Postovacu ovde rezultate mog ciklusa sa AC za sve one koje to zanima.  Ako ubacim jos neki dodatak - javicu.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #153 poslato: Mart 14, 2008, 12:56:24 pre podne »
Poceo si sa AC za 16-17 dana u buducnosti?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #154 poslato: Mart 14, 2008, 01:28:53 pre podne »
Da ti sale znas koliko dugo smaram Pedju sa savetima na mail... Dobro je sto sam i tako poceo s A.C . Da nije ovog foruma ja bi vec u frizideru imao Winstrol, decu i test.  Mozda je malo bzvz to sto sam rekao da cu poceti za 15 dana, ali toliko mi treba da malo sredim ishranu i prodjem prve upale.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #155 poslato: Mart 14, 2008, 01:50:08 pre podne »
Da ti sale znas koliko dugo smaram Pedju sa savetima na mail... Dobro je sto sam i tako poceo s A.C . Da nije ovog foruma ja bi vec u frizideru imao Winstrol, decu i test.  Mozda je malo bzvz to sto sam rekao da cu poceti za 15 dana, ali toliko mi treba da malo sredim ishranu i prodjem prve upale.

Ma salim se,mislio sam da si napravio gresku-da si u stvari poceo 01.03. a napisao 01.04 :wink:

Samo guraj :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #156 poslato: Mart 14, 2008, 02:04:22 pre podne »
ok. ;bravi;  Hvala na podrsci. A i odma da napomenem : od 6 obroka,  hotkithcen  \KOFETIME' od merenja unetih kalorija i proteina i od dva kardio treninga dnevno - nema nista. Za dva meseca dovoljno mi je da skinem 6 - 8 kg, Mislim da je za taj rezultat dovoljno samo da izbacim "fast food" i UH i na konju sam.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #157 poslato: Mart 24, 2008, 04:21:07 pre podne »
Stigao mi je danas Animal Cut. Universalov. Mislio sam te su kesice - pune nekog praha. Da je na fazonu kreatin i sl. Kad ono:
jedna zelena jedna siva i jedna braon pilula
jedna tableta ovalnog oblika (oko 5 mgr)
5 tablete - sve cetiri razlicite boje
9 leka ujutru + 9 leka uvece!!!
!postavicu sliku!
Iskreno - od winija, dece  i testa mi bila manja frka.
Kako ce bre zeludac da reaguje na ovolike lekove i kako ce to kroz jetru...
SALECG i I OSTALI ADMINISTRATORI + ISKUSNI - ODGOVOR PLESAE
p.s. imam LIV i mogu da nabavim svezu sirutku ( liv imam od plana sa AAS kao zastitu za jetru) da uzimam ili ne?
« Poslednja izmena: Mart 24, 2008, 04:31:35 pre podne tanatos »
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Spartak

  • Gost
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #158 poslato: Mart 24, 2008, 07:49:44 pre podne »
sto si se istripovao jbt?
sto ne bi radio kardio 1xdnevno?
od animala te nema sto bit strah.Ephedra free burner.I ne treba ti liv ni surutka.I batali aas posto vidim da nisi najbolje upucen u ovu igru

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #159 poslato: Mart 29, 2008, 03:59:56 posle podne »
Ljudi nemam potrebu za fat burner-ima ali me cisto zanima kako oni funkcionisu i sta oni zapravo rade u organizmu. Svi nesto pisu uzmi ovo uzmi ono, ja verujem da su svi ti preparati oket, ali sta je njihova sustina. Da li samo treba da ih uzimas i nastavis sa treningom po starom ili ti oni pomazu da dok radis kardio i kad si na dijeti skines vise body fat.......Hvala unapred na odgovoru

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #160 poslato: Mart 31, 2008, 01:07:46 pre podne »
sto si se istripovao jbt?
sto ne bi radio kardio 1xdnevno?
od animala te nema sto bit strah.Ephedra free burner.I ne treba ti liv ni surutka.I batali aas posto vidim da nisi najbolje upucen u ovu igru

havala na savetu!!! mnogo!!!   ;bravi; ;bravi; ;bravi; ;bravi; ;bravi; ;bravi;

@ zlaja 87
Glavna karekteristika termogenih proizvoda je ubrzavanje metabolizma materije. Ali kada je rec o definiciji, nije dovoljana samo ubrzan metabolizam. Podjednako je vazno de se organizam resi i viska masnoca i viska tecnosti. Zato su od kljucnog znacaja i proces sagorevanja masti i mehanizam izbacivanja viska tecnosti iz organizma. Ali insulinska funkcija i neurohemijska funkcija ne smeju biti narusene, kao ni funkcija tiroidne zlezde. Animal Cuts predstavlja JEDINU formulu koja moze istovremeno da ispuni sve ove zahteve.
Animal Cuts omogucava intezivnije vezbanje sa vise efekata za krace vreme, jer daje dodatnu energiju, snagu i ubrzava dolazak organizma u maksimalnu kondiciju. Sam suplement se sastoji od tridesetak aktivnih supstanci, ukljucujuci lipotropni kompleks, metabolicki kompleks, diureticki kompleks, tiroidni kompleks, potencijatore insulinske funkcije, regulatore nukleotida i neurotransmitera, kao i posebno zasticenu formulu pod nazivom Animal Cuts Compleks, kojoj duguje svoje izuzetno jako termogeno dejstvo. Svaki od navedenih kompleksa ima svoju funkciju koja ce vam omoguciti da sto brze, lakse, intezivnije sagorite masne naslage i eliminisete suvisnu potkoznu vodu, sto ce doprineti vrhunskoj definiciji vasih misica a da pri tome ne izgubete na obimu i punoci misica koju ste stekli za vreme perioda nabacivanja misicne mase.

Pakovanje : 42 kesice sa po 9 tableta.
Sastav :
Upotreba : Prvih 5 dana uzimati po jednu kesicu dnevno ujutru na prazan stomak, a od 6-og dana ce te povecati dozu na 2 paketica dnevno, jedan ujutru I drugi u ranim popodnevnim satima.
Napomena : Osobe sa osetljivim zelucem, zbog velikog broja tableta bi trebale da ga piju sa jogurtom a ne sa vodom.


OVO JE BILO COPY-PASTE :icon_biggrin:
U PONEDELJAK 31.03. UZIMAM SVOJU PRVU KESICU, PA CU TI RECI EVENTUALNE PROMENE I OSECAJ "IZ PRVE RUKE"
P.S. VEZANO ZA TEXT IZNAD - UZIMACU SVAKI DAN ( OD POCETKA) UJUTRU I UVECE PO JEDNU KESICU. NECU PRVIH 5 DANA SAMO UJUTRU
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Spartak

  • Gost
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #161 poslato: Mart 31, 2008, 01:25:12 pre podne »
aj pa pomalo...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #162 poslato: Mart 31, 2008, 01:51:10 pre podne »
P.S. VEZANO ZA TEXT IZNAD - UZIMACU SVAKI DAN ( OD POCETKA) UJUTRU I UVECE PO JEDNU KESICU. NECU PRVIH 5 DANA SAMO UJUTRU

Ukoliko bih koristio pomenuti proizvod, koristio bih jednu kesicu ujutro prije kardio treninga, a drugu prije treninga sa tegovima, s tim da je moj trening oko 16 h.

Koliko vidim i u uputstvu su preporucili da drugu dozu uzimate u "ranim popodnevnim satima"...

Drugo, posto vidim da je krenula manija za "sagorjevacima" jos jednom bih svima napomenuo da ovi i slicni peparati ne "djeluju" ako se ne ispostuju osnovni prehrambeni postulati koji vaze kada je skidanje masnih naslaga cilj.  ;bravi;
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #163 poslato: Mart 31, 2008, 01:42:57 posle podne »
@ zlaja 87
Glavna karekteristika termogenih proizvoda je ubrzavanje metabolizma materije. Ali kada je rec o definiciji, nije dovoljana samo ubrzan metabolizam. Podjednako je vazno de se organizam resi i viska masnoca i viska tecnosti. Zato su od kljucnog znacaja i proces sagorevanja masti i mehanizam izbacivanja viska tecnosti iz organizma. Ali insulinska funkcija i neurohemijska funkcija ne smeju biti narusene, kao ni funkcija tiroidne zlezde. Animal Cuts predstavlja JEDINU formulu koja moze istovremeno da ispuni sve ove zahteve.
Animal Cuts omogucava intezivnije vezbanje sa vise efekata za krace vreme, jer daje dodatnu energiju, snagu i ubrzava dolazak organizma u maksimalnu kondiciju. Sam suplement se sastoji od tridesetak aktivnih supstanci, ukljucujuci lipotropni kompleks, metabolicki kompleks, diureticki kompleks, tiroidni kompleks, potencijatore insulinske funkcije, regulatore nukleotida i neurotransmitera, kao i posebno zasticenu formulu pod nazivom Animal Cuts Compleks, kojoj duguje svoje izuzetno jako termogeno dejstvo. Svaki od navedenih kompleksa ima svoju funkciju koja ce vam omoguciti da sto brze, lakse, intezivnije sagorite masne naslage i eliminisete suvisnu potkoznu vodu, sto ce doprineti vrhunskoj definiciji vasih misica a da pri tome ne izgubete na obimu i punoci misica koju ste stekli za vreme perioda nabacivanja misicne mase.

Pakovanje : 42 kesice sa po 9 tableta.
Sastav :
Upotreba : Prvih 5 dana uzimati po jednu kesicu dnevno ujutru na prazan stomak, a od 6-og dana ce te povecati dozu na 2 paketica dnevno, jedan ujutru I drugi u ranim popodnevnim satima.
Napomena : Osobe sa osetljivim zelucem, zbog velikog broja tableta bi trebale da ga piju sa jogurtom a ne sa vodom.


OVO JE BILO COPY-PASTE :icon_biggrin:
U PONEDELJAK 31.03. UZIMAM SVOJU PRVU KESICU, PA CU TI RECI EVENTUALNE PROMENE I OSECAJ "IZ PRVE RUKE"
P.S. VEZANO ZA TEXT IZNAD - UZIMACU SVAKI DAN ( OD POCETKA) UJUTRU I UVECE PO JEDNU KESICU. NECU PRVIH 5 DANA SAMO UJUTRU
Hvala brate to sam bas i hteo da cujem, posto svi pricaju o tome a ja veze nisam imao sta on zapravo radi......

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #164 poslato: Mart 31, 2008, 03:50:06 posle podne »
@ vladar
tako i radim. Tunjevina, jaja, bela mesa... kardio 5 puta nedeljno. Jedan dan ujutru drugi dan uvece posle teretane. Drugu kesicu uzimam oko 17:30 posto treniram od 18:00
@zlaja
danas sam uzeo prvu kesicu!
posle nekih 20 ak minuta ruke su pocele da mi se znoje, probudio me samo tako. Osecaj slican kao posle 3 guarane odjednom. glad nisam osecao. E sad mozda je on stvarno tako delovao na mene a mozda je to samo moja psiha. Da umisljam a da ustvari njegov pravi efekat dodje posle par dana.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"