Mart 29, 2024, 11:09:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je najbolji Fat Burner ?  (Pročitano 113870 puta)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #45 poslato: Maj 13, 2006, 10:28:52 posle podne »
pa ako su ti i priajtelji uzimali 500mg nebi me cudilo da su dobili srcani udar a ne sta ostalo
Sve je ok nekim normalnim dozama mislim na ephedrin

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #46 poslato: Maj 14, 2006, 09:45:38 pre podne »
Ma ne prijatelji su uzimali po 50~100mg  plafon a ona curica je uzimala 500mg.Poenta cele price je bila da su oni uzimali manju dozu i to deset puta od nje pa imali puno negatinih efekata a ona je**te nista,prestane sa efedrinom i nista kao da ga nije uzimala.I ponovicu jos jednom da negativni efekti,a najizrazeniji su psihicka i telesna zavisnost od efedrina,izuzetno zavise od karaktera licosti(psihicka zavisnost) i samog organizma(telesna zavisnost).

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #47 poslato: Maj 14, 2006, 10:50:37 pre podne »
FAKE :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #48 poslato: Maj 14, 2006, 11:41:33 pre podne »
i sta rekoste za ovaj ultra ripped?

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #49 poslato: Maj 14, 2006, 02:09:11 posle podne »
Citat: sasacg
FAKE :twisted:

Budi konkretniji sa tim FAKE.Sta si hteo reci?

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #50 poslato: Maj 14, 2006, 02:11:59 posle podne »
da je bio fake,kopija,nije original...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #51 poslato: Maj 14, 2006, 03:22:09 posle podne »
Citat: novak
Citat: sasacg
FAKE :twisted:

Budi konkretniji sa tim FAKE.Sta si hteo reci?


Pa jedino logicno objasnjenje kako je devojka mogla da uzima 500mg ef-a je to da je verovatno bio fake efedrin
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #52 poslato: Maj 14, 2006, 03:30:35 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: novak
Citat: sasacg
FAKE :twisted:

Budi konkretniji sa tim FAKE.Sta si hteo reci?


Pa jedino logicno objasnjenje kako je devojka mogla da uzima 500mg ef-a je to da je verovatno bio fake efedrin

Cura je i imala srece sto je mozda fake. Ne bih joj bio namestu da je original.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #53 poslato: Maj 14, 2006, 08:50:42 posle podne »
Ja sam taj isti uzimao pre nego sto sam se docepao apotekarskog mada mogu reci da je slabiji nego ovaj u zrncima(nije bas prah).Znaci zajedno smo kupovali ona 20 tabli ja 2.To je onaj sto se prodaje u belim tablama sa crvenim slovima milim,mozda cu sada odvaliti jbg davno je to bilo,da je Armedica ili tako nesto,cak sam 99% siguran da je taj.Naravno nije uzimala svaki dan vec kad je imala takmicenja itd....

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #54 poslato: Maj 14, 2006, 10:02:11 posle podne »
Citat: novak
Ja sam taj isti uzimao pre nego sto sam se docepao apotekarskog mada mogu reci da je slabiji nego ovaj u zrncima(nije bas prah).Znaci zajedno smo kupovali ona 20 tabli ja 2.To je onaj sto se prodaje u belim tablama sa crvenim slovima milim,mozda cu sada odvaliti jbg davno je to bilo,da je Armedica ili tako nesto,cak sam 99% siguran da je taj.Naravno nije uzimala svaki dan vec kad je imala takmicenja itd....

Nemoguce da je efedrin bio pravi... Da je tako sad bi pricao o njoj u proslom vremenu... Ljudi se od 50mg tresu ko prutovi, a znam neke koji su sa 4 tablete (200mg) zavrsili u urgentnom... Mnogo je...
Per aspera, ad astra...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #55 poslato: Maj 16, 2006, 08:57:50 pre podne »
Citat: dadap
Citat: novak
Ja sam taj isti uzimao pre nego sto sam se docepao apotekarskog mada mogu reci da je slabiji nego ovaj u zrncima(nije bas prah).Znaci zajedno smo kupovali ona 20 tabli ja 2.To je onaj sto se prodaje u belim tablama sa crvenim slovima milim,mozda cu sada odvaliti jbg davno je to bilo,da je Armedica ili tako nesto,cak sam 99% siguran da je taj.Naravno nije uzimala svaki dan vec kad je imala takmicenja itd....

Nemoguce da je efedrin bio pravi... Da je tako sad bi pricao o njoj u proslom vremenu... Ljudi se od 50mg tresu ko prutovi, a znam neke koji su sa 4 tablete (200mg) zavrsili u urgentnom... Mnogo je...


Upravo tako slazem se sa tobom.Ja sam sa 125 mg hteo da overim jer sam mislio da me 100 mg nece raditi.Onda mi je Pedjos objasnio neke stvari.U svakom slucaju Efedrin nije za igranje :wink:

Van mreže Hilarij

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #56 poslato: Maj 16, 2006, 10:38:34 pre podne »
Citat: mr.perfect
Citat: dadap
Citat: novak
Ja sam taj isti uzimao pre nego sto sam se docepao apotekarskog mada mogu reci da je slabiji nego ovaj u zrncima(nije bas prah).Znaci zajedno smo kupovali ona 20 tabli ja 2.To je onaj sto se prodaje u belim tablama sa crvenim slovima milim,mozda cu sada odvaliti jbg davno je to bilo,da je Armedica ili tako nesto,cak sam 99% siguran da je taj.Naravno nije uzimala svaki dan vec kad je imala takmicenja itd....

Nemoguce da je efedrin bio pravi... Da je tako sad bi pricao o njoj u proslom vremenu... Ljudi se od 50mg tresu ko prutovi, a znam neke koji su sa 4 tablete (200mg) zavrsili u urgentnom... Mnogo je...


Upravo tako slazem se sa tobom.Ja sam sa 125 mg hteo da overim jer sam mislio da me 100 mg nece raditi.Onda mi je Pedjos objasnio neke stvari.U svakom slucaju Efedrin nije za igranje :wink:


Pa.....telo se vremenski veoma brzo navikne na efendrin, pa su onda potrebne i veće doze.  Mada nikome ne bih preporučio da proguta celu tablu, pa makar bio već tri meseca na efedrinu.
Ja sam najviše progutao četiri komada, pa sam onda morao celu
noć da popravljam greške u kreču po plafonu i stenama sobe sa
tekućim papirom - korektorom - "Edigs-om", jer sam bio malo nervozan...
Srećom, živim u jednosobnom stanu, pa tu nije bilo puno posla ali sam ga
odradio temeljito.

 

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #57 poslato: Maj 16, 2006, 12:39:04 posle podne »
Citat: mr.perfect
Citat: dadap
Citat: novak
Ja sam taj isti uzimao pre nego sto sam se docepao apotekarskog mada mogu reci da je slabiji nego ovaj u zrncima(nije bas prah).Znaci zajedno smo kupovali ona 20 tabli ja 2.To je onaj sto se prodaje u belim tablama sa crvenim slovima milim,mozda cu sada odvaliti jbg davno je to bilo,da je Armedica ili tako nesto,cak sam 99% siguran da je taj.Naravno nije uzimala svaki dan vec kad je imala takmicenja itd....

Nemoguce da je efedrin bio pravi... Da je tako sad bi pricao o njoj u proslom vremenu... Ljudi se od 50mg tresu ko prutovi, a znam neke koji su sa 4 tablete (200mg) zavrsili u urgentnom... Mnogo je...


Upravo tako slazem se sa tobom.Ja sam sa 125 mg hteo da overim jer sam mislio da me 100 mg nece raditi.Onda mi je Pedjos objasnio neke stvari.U svakom slucaju Efedrin nije za igranje :wink:

Jbg kad se svi slazete ajde i ja se slazem. :evil:  :evil:  :evil:

Van mreže zlivan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #58 poslato: Maj 16, 2006, 01:51:18 posle podne »
Zanimljiva stvar kod efedrina je što njegova stimulativna dejstva opadaju vremenom, dok se termogeni efekti pojačavaju. Problem je u tome što mnogi to protumače kao signal da se doze povećaju, iako efedrin nastavlja da radi, samo se ne može "osetiti". Sve ovo važi za njegovu upotrebu pri sagorevanju masti, a ako ga neko koristi isključivo kao stimulativno sredstvo, to je već druga priča...

Jedna od studija:

Astrup A, Madsen J, Holst JJ, Christensen NJ.

Chronic ephedrine treatment of man has recently been found to enhance the thermogenic response to an acute dose of ephedrine. Conceivably, this sensitization to beta-adrenergic stimulation might also affect the facultative component of diet-induced thermogenesis. The glucose-induced thermogenesis (GIT) was studied in five healthy female subjects after 3 months of chronic peroral ephedrine treatment. Similar experiments 3 months after cessation of treatment served as controls. During chronic ephedrine treatment a sustained 10% elevation of the metabolic rate was found compared to that in the control study. Plasma epinephrine levels were increased 87% during treatment. These increases tended to be positively correlated (r = 0.54, P less than 0.07). GIT expressed as a percentage of the ingested energy load was unaltered during chronic ephedrine treatment compared with that in the control study (9.0% v 8.9%). The respiratory quotient (RQ) indicate that relatively more lipid was oxidized during chronic ephedrine treatment than in the control study. This change was observed in the fasting state as well as after glucose administration. Certain effects of ephedrine seems to be appropriate to a thermogenic drug for the treatment of obesity: A single dose of ephedrine stimulates thermogenesis, an effect that is enhanced during chronic treatment; Chronic treatment elevates the metabolic rate; and The substrate utilization is changed in favor of lipid oxidation.

PMID: 3512957 [PubMed - indexed for MEDLINE]

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Re: Koji je najbolji Fat Burner ?
« Odgovor #59 poslato: Maj 18, 2006, 10:36:49 posle podne »
E OVAKO JA IMAM ODLICNO ISKUSTVO SA XENADRINOM,ODLICNO JE RADIO MADA JE IMAO NEKE SPOREDNE EFEKTE KAO UBRZAN RAD SRCA,ALI NAVIKNES SE,ZA RAZLIKU OD NJEGA ANIMAL CUTSOM UOPSTE NISAM BIO ZADOVOLJAN ALI PO MOM MISLJENJU NI JEDAN FAT BURNER TI NECE POMOCI ZA CUTING VEC SAMO DA IZGUBIS PAR KILA,NARAVNO OVO JE MOJE MISLJENJE