Maj 01, 2024, 11:10:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: Usporedba doza ?  (Pročitano 2772 puta)

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Usporedba doza ?
« poslato: Septembar 15, 2007, 05:10:12 pre podne »
nisam bas znao kako da stavim naslov ali vjerojatno ce te me razumjeti
e sad sta mene zanima ,a nisam mogao naci nigdje na forumu mozda je bilo ako je bilo sorry
a to je mogu li se usprediti doze oralnih sa injektivnim anabolicima
posto imaju razlicitu androgenost i anabolicnost naravno da se ne moze usporediti 1mg na sprem 1mg
recimo uzmemo naprimjer old classic dozu testosteron depo tjedno 2 puta po 250mg sa dozom od 30mg dinabola ,kroz  sedam dana se uzme 500mg depo a s druge strane 210mg dianabola,e sad pitanje je je li to ekvivalent?
ili mozemo usporediti trenbolone sa testosteronom,neke normalne cifre trenbolona bi bile 300 do 400 mg tjedno znaci svaki drugi dan 100mg a opet testosterona 500mg,ali ako uzmemo da je trenbolonu androgenost i anabolicnost 5 puta veca (mislim da je nisam siguran 100% posto) od testostrerona ne znaci li to da smo mi sa dozom od 300mg zapravo uzeli ekvivalent depou od 1500mg do 2000mg ili se ipak to drukcije gleda
ajd ljudi zna neko vise o tome 8)

hvala....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Usporedba doza ?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2007, 07:12:22 pre podne »
pozdrav.

kao prvo...doze ne mozes da uporeddjujes..ni u kom slucaju.....

250mg enathata ne moze biti ekvivalnet 250 mg trenbolon...iz milion razloga..drugacija im je molekularna strkutra recimo,drugacija im je namena tj primena...

a pogotvo ne mozes da meris uporedjujes inekcione sa oralnim..

cak sto vise...cak i lekovi iste namene...recimo diutretici..ne moze da vrsis kompraciju..pa tako iams recimo jurniex koji ima 1mg...i imas recimo aldactone kojeg mozes nda najdes i od 25mg i do 100mg...ikli recimo lasix koji opet ima drugu miligrazu..

dakle..lek..ima istu namenu,..ali drugu miligrazu....baz is gore anvedenih raqzloga.

ali sada ono bitno..

za cega tebi to treba svega ti????..mislim..cemu kompracije

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: Usporedba doza ?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2007, 05:00:01 posle podne »
kuzim, kuzim
nego ono znam da nije isto 500mg depo i 500mg metan,nego me zanimalo kolike bi doze trebale biti da bi odnos prirasta misicne mase bio isti
ono naprimjer tri na prema pet miligrma ili recimo jedan na prem cetiri miligrama
a to me zanimalo kako bih mogao si bolje rasporediti odnose doza u kuri drugi put
recimo ako sam uzimao dvije supstance ,dva injektivna,pa sad recimo probam sa tri pa da rasporedim dozu da bude malo veca od prve dvije a opet da se ne zajebem pa da ju previse premasim
valjda sam dobro objasnio sto sam htio reci
ali kuzim ima cak i proizvoda istoga naziva ali druge firme pa je drukcija gramaza
a valjda cu morati po starom  8)
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2007, 05:03:55 posle podne priest »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Usporedba doza ?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 16, 2007, 08:36:10 pre podne »
jbg..soory..ali te nista ne shvatam sta si hteo da kzesm.

brate..drzi se onog sta znas..izlgedas odlicno i ne menjaj tim koji pobedujeje

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Odg: Usporedba doza ?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 17, 2007, 03:03:00 pre podne »
nema frke 8)