April 25, 2024, 02:36:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Zbunjenost?  (Pročitano 3046 puta)

Van mreže Rade

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Zbunjenost?
« poslato: Februar 27, 2006, 11:03:21 pre podne »
Pozdrav svima prvo bi zeleo da se predstavim zovem se Rade imam 17god.,visok sam 180cm tezina 86kg,u teretanu idem mesec dana tako sto jedan dan radim jedan odmaram,ali pre toga radio sam kod kuce sklekove,trubusnjake,vijacu itd. kako bi stekao snagu za rad u teretani posto imam visak kilograma.Na ovom forumu sam vec duze vreme,pa reko sto dzabe da se registrujem kad nemam sta da pitam no sada je doslo vreme i za to.Citao sam dosta o tom Whey proteinu i svi govore kako je on veoma dobar,medjutim kad sam krenuo da se malo vise raspitujem po internetu naisao sam na razne vrste Whey proteina kao sto su:CF 100% WHEY PROTEIN,WHEY AMINO 2000,Ultra Whey PRO, 100% Iso Whey,ELITE Whey Pro,Whey Isolate.E sada mene zbunjuje koji od ovih preparata treba ja da koristim,posto ne znam koja je razlika izmedju njih,u kojim merama se oni piju i kada se oni uzimaju.Molim vas nemojte pogresno da me razumete posto stvarno o tome nemam blage veze.

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Zbunjenost?
« Odgovor #1 poslato: Februar 27, 2006, 11:28:28 pre podne »
Kupi recimo Dymatize Elite Whey. Pij ga odmah nakon nocnog sna i posle treninga u teretani. Posle teretane dodaj 50g dekstroze ili pojedi suvo grozdje. Preporucio sam ti ovaj protein zato sto ga pije vecina ovde i stvarno je fenomenalan.

Van mreže Rade

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Re: Zbunjenost?
« Odgovor #2 poslato: Februar 27, 2006, 11:45:15 pre podne »
Hvala na preporuci!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Zbunjenost?
« Odgovor #3 poslato: Februar 27, 2006, 11:54:17 pre podne »
Ovo sto si naveo su u principu razliciti nazivi (razliciti proizvodjaci) istih proteina(whey-a).Ne treba da se zamaras razlikama izmedju hidrolizata,koncentrata,mikrofiltriranog proteina i td.,jer ti kao pocetniku to nije toliko bitno.Najvaznije je da odaberes kvalitetnog proizvodjaca(Labrada,ultimate,optimum,dymatize,EAS...) i nema problema.O trningu,ishrani,koriscenju wheya i ostalih suplemenata imas bas dosta ovde na forumu,poz i dobrodosao
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!