Mart 28, 2024, 09:58:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: TERETANA  (Pročitano 97537 puta)

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: TERETANA
« Odgovor #75 poslato: April 09, 2006, 11:50:27 posle podne »
Citat: SoberEgg
...nema smisla od vas iz BG sto postate fotke ovih teretana poput "TERETANE" i "X3M GYM"a...

Balavim ovde po tastaturi...Eh da je u Nishu makar jedna od njih...pa neka je i 3000  :cry:  :cry:  :cry:

Ima OK teretanica...trenutno vezbam u podrumu jedne kuce...ocekivao sam da ce biti jako malo ljudi ili pak nikog u terminu od 19h medjutim veca je guzva nego sto sam mogao da zamislim!!!

Inace stalno se setkam po teretanama...Sutra odlazim do Fitness Olympa,tamo se nekako osem ok...Ostacu koji mesec nadam se...

Sto se tice clanarina po Nisu,krecu se od 500 do 1500...

@buki...gde to ima za 400..jel blizu grad. bolnice :D


to je teretana u samom centru grada, udjes u pasaz gde je nekad bio "kekec", a sad banka.
Prolaz jedno 100 metara pre dzamije.
To je kao neka zadruga, kao neki klub, ma uzas. :big5:

ja zivim kod sivare, a isao sam prvo u Gym Fit, a posle u Ivanka.
I mogu ti reci da sam dosta vezan za Ivanka, napravio sam tamo puno prijatelja i saznao mnogo toga.
To je tipicna hard-core teretana. Mada mi smeta sto svaki drugi dan pada plafon u svlacionici :twisted:  :twisted: ali za 800 kinte...

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: TERETANA
« Odgovor #76 poslato: April 09, 2006, 11:52:00 posle podne »
Da li postoji neka dobra teretana na Slaviji u Bg-u.

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: TERETANA
« Odgovor #77 poslato: April 10, 2006, 12:24:17 pre podne »
Citat
Da li postoji neka dobra teretana na Slaviji u Bg-u.

To je moj kraj pa ti mogu dati informacije ali ne verujem da cu ti pomoci. Imas Paradiso u hotelu Slavija(nije hardcore nego fitness, nema tegova nego su sprave mada kvalitetne, imas pakete sa saunom i slicno ali je cena malo jaca, sigurno skuplje nego Extreme a sveukupno imaju 10-15sprava). Klub A u Mutapovoj(mala smesna teretana) i teretana na starom Difu(ima malo i slobodnih tegova ali solidna je guzva i opet mnogo vise kosta nego sto pruzaju). Vezbao sam u Slaviji i na starom Difu ali ti ne bih preporucio nijednu. Koliko ja znam Slaviji najbliza prava ozbiljna teretana je Muscle Planet  u Takovskoj kod televizije.

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: TERETANA
« Odgovor #78 poslato: April 10, 2006, 12:28:43 pre podne »
Hvala !!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: TERETANA
« Odgovor #79 poslato: April 10, 2006, 12:30:49 pre podne »
Citat: rush
Gde se nalazi ovo cudo sa slika i koje je radno vreme?


Nalazi se kod novog merkatora, preko puta telekoma, bulevar umetnosti ne znam tacno koji broj, odmah uz gazelu je ulaz. Radi svakim danom cini mi se do 23h, ne znam od koliko ujutru, ne idem rano :)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: TERETANA
« Odgovor #80 poslato: April 19, 2006, 03:26:13 posle podne »
U Kragujevcu su teretane 700-1200 dinara bez termina.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: TERETANA
« Odgovor #81 poslato: April 19, 2006, 07:16:29 posle podne »
Kada sam u Niksicu treniram u sportskom centru Trim, teretana je poluzatvoenog tipa, mjesecna clanarina je 50 eura.

U Podgorici je vodeci klub Derasco wellnes, 550m2, Life fitness kardio program, solidna i pouzdana oprema, teretana i kardio program bez ogranicenja sa 6 mjesecnih 60-to minutnih termina u sauni je 60 eura.

Sama teretana bez saune i kardia, svaki dan 35 eura.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: TERETANA
« Odgovor #82 poslato: April 19, 2006, 07:44:39 posle podne »
kada dodjem na leto u podgoricu da posetim rodbinu dolazim da posetim i ovu teretanu ,Vladar u koju ti ides ?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: TERETANA
« Odgovor #83 poslato: April 19, 2006, 08:09:06 posle podne »
Citat: Markoni
kada dodjem na leto u podgoricu da posetim rodbinu dolazim da posetim i ovu teretanu ,Vladar u koju ti ides ?


Sada treniram i zivim u Niksicu, u Podgorici preporucujem ti Derasco Wellnes, klub je u glavnoj ulici, vrlo, vrlo je prijatan, ima sjajne masine za kardio, sprave izradjuje firma Dejana Radoman, koji je i vlasnik kluba, dosta hotela po CG primorju je opremljeno njegovom linijom, covjek je skinuo stariju varijantu Technogyma, mislim da se zove Isotonik, na istim tim spravama vjezbam i u nk, ok su... u pg ima mozda 50-tak radnih stanica, olimpijske sipke, 1-rucne tegove do 50kg...ok je

Alternativa ti je Fantastic u Bloku 6, imaju 60 Pannatinih masina, isto jako dobro mjesto....
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: TERETANA
« Odgovor #84 poslato: April 19, 2006, 08:22:50 posle podne »
OK , a svraticu i do ove gde treniras ti posto na leto dolazim i u Niksic imam i tamo strica

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: TERETANA
« Odgovor #85 poslato: April 19, 2006, 08:37:19 posle podne »
Citat: Markoni
OK , a svraticu i do ove gde treniras ti posto na leto dolazim i u Niksic imam i tamo strica


To je ova teretana na slici, nalazi se u sportskom centru Trim, na trim stazi oko Trebjese, kad god te put nanese u Nk obezbjediti cu ti termin samnom u ovoj teretanici...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: TERETANA
« Odgovor #86 poslato: April 19, 2006, 08:40:50 posle podne »
Citat: Vladar
Citat: Markoni
OK , a svraticu i do ove gde treniras ti posto na leto dolazim i u Niksic imam i tamo strica


To je ova teretana na slici, nalazi se u sportskom centru Trim, na trim stazi oko Trebjese, kad god te put nanese u Nk obezbjediti cu ti termin samnom u ovoj teretanici...


super , ali to na leto kada dodjem u CG , najavicu se

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: TERETANA
« Odgovor #87 poslato: April 19, 2006, 08:46:26 posle podne »
OK!!!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: TERETANA
« Odgovor #88 poslato: April 19, 2006, 10:22:13 posle podne »
Citat: Markoni
u kojoj teretani vezbate ?

KDT Koloseum,Novi Beograd blok 62...Sjajna teretana,kvalitet sprava je i vise nego solidan,u glavnom cena + kvalitet kada se sabere neba bolje teretane u gradu!Ko ne veruje neka navrati! :walk:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: TERETANA
« Odgovor #89 poslato: April 20, 2006, 07:34:12 pre podne »
Citat: t1000
Citat: Markoni
u kojoj teretani vezbate ?

KDT Koloseum,Novi Beograd blok 62...Sjajna teretana,kvalitet sprava je i vise nego solidan,u glavnom cena + kvalitet kada se sabere neba bolje teretane u gradu!Ko ne veruje neka navrati! :walk:


Zasto? Da nisi ti glavni bilder u toj teretani?
 :lol:  :lol:  8)