Mart 28, 2024, 11:36:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: TERETANA  (Pročitano 97522 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: TERETANA
« Odgovor #45 poslato: April 09, 2006, 12:41:33 pre podne »
Ja sam ocekivao da je clanarina dosta veca, ja vezbam u teretani koja je bar 3 puta slabije opremljena a clanarina je veca od cifre koju kazete, glupo je ali mi vreme ne dozvoljava drugu lokaciju. Bio sam jednom prilikom u Extreme u kaficu-igraonici pa sam bacio pogled na teretanu i zaista izgleda fenomenalno.
Mr Big pa ti si legenda, vec po celom gradu ide prica kako si izgleda vidjen u Extremu :), sutra ce biti rekordno devojcica na vezbanju cekajuci da se opet pojavis :).

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: TERETANA
« Odgovor #46 poslato: April 09, 2006, 01:12:29 pre podne »
Ne znam kojim se poslovima bavite, uporedite prosecnu platu u Srbiji, a onda pogledajte clanarinu !?
u mnogim slucajevima, clanarina je vise od 10% mesecne plate.
Toga nigde nema.
Ovde u americi ogroman fitness klub, sa televizorima na trakama za trcanje i sl. kostaju $15 mesecno dok su njihove plate min $3000 mesecno.

Poz

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: TERETANA
« Odgovor #47 poslato: April 09, 2006, 01:21:46 pre podne »
Buki, ne mozes porediti sisteme koji uopste nisu refentni :). Razlika u clanarini za fitness klubove je zanemarljiva kolike razlike postoje u nekim drugim stvarima kada poredis cene u USA i u Beogradu, izuzev rente stanova(samo rente, ne i kvadrata nekretnine) i struje(a i to nece biti jos dugo) gotovo sve ostalo je ovde skuplje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TERETANA
« Odgovor #48 poslato: April 09, 2006, 08:09:05 pre podne »
Citat: MR.BIG
Borise, pa sto se nisi javio : )
Sasascg, jesi li i ti bio u Extremu danas?
:cry:  :cry:  :cry: ..nije se ni javio..eto coveka.. :cry:  :cry: ..javno je rekao..jednom sam ga zvao...:"i nikada vise:" :cry:  :twisted:  :twisted:

laracroft

  • Gost
Re: TERETANA
« Odgovor #49 poslato: April 09, 2006, 08:40:23 pre podne »
pa i nisam videla nesto riba koliko pricate....ja sam dosla oko 5i  bile neke tri na steperu i dve sisle u teretanu.

:)

cena je visoka,ali zato u bg imas teretane i teretane!!!znaci imas za dubok srednji dzep i podrume.....

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: TERETANA
« Odgovor #50 poslato: April 09, 2006, 09:07:07 pre podne »
Kao sto Rush kaze...glupo je porediti USA i SRBIJU jer postoji mnogo stvari koje se ne uklapaju po bilo cemu! Uporedite cene u EVROPI i cene USA i shvaticete da je u EVROPI sve itekako skuplje a da ne pricamo o fitness klubovima.Prosecna clanarina u Evropi je od 50 do 100eura!I to sto Rush kaze da vezba u teretani skupljoj po clanarini a slabije opremljenoj je uobicajena stvar u zemlji Srbiji.Svako voli da preceni sebe a da podceni druge!!!
Zato i postoje ovakvi i onakvi fitness klubovi (pa i oni koji sebe tu ubrajajua a tu ne pripadaju)! Na vama je da izaberete gde cete vezbati!
Ja se nikada zbog 200,300,500 dinara ne bih opredelio za podrum jer je razlika u krajnjim rezultatima i vise nego evidentna (a razlike postoje i u svemu ostalom)!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: TERETANA
« Odgovor #51 poslato: April 09, 2006, 09:26:38 pre podne »
BIG,nisam bio u X3M-u nego se Pedja Extreme pohvalio da si ga posetio :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: TERETANA
« Odgovor #52 poslato: April 09, 2006, 11:37:46 pre podne »
2500 din za najbolju teretanu u BG i nije neka visoka cifra jbt, odje u NS nema ispod 2 iljade ni jedna, a nista sad specijalno.  ima i neka burzujska u novom bazaru - 700 eura godisnja clanarina, ali to je za tzv 'vidjenije osobe' , 'biznismene' , 'estradne umetnike' itd :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: TERETANA
« Odgovor #53 poslato: April 09, 2006, 12:13:29 posle podne »
Citat
sisteme koji uopste nisu refentni
mislio sam referentni :).
Ovaj primer sa clanarinama je nesto sto imamo na svakom koraku, znaci neko da malo nizu cenu a pri tom pruzi 10puta manje, zaista je neka disproporcija cena, imate neke prave rupe gde kompletna teretana kosta kao 2 sprave iz Extreme a cena je samo nekih 20-30% niza sto je daleko od logicnog, jasno je meni da mnogima i tih 20% znaci ali ne verujem da im se ta usteda isplati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TERETANA
« Odgovor #54 poslato: April 09, 2006, 12:18:17 posle podne »
Citat: rush
Citat
sisteme koji uopste nisu refentni
mislio sam referentni :).
Ovaj primer sa clanarinama je nesto sto imamo na svakom koraku, znaci neko da malo nizu cenu a pri tom pruzi 10puta manje, zaista je neka disproporcija cena, imate neke prave rupe gde kompletna teretana kosta kao 2 sprave iz Extreme a cena je samo nekih 20-30% niza sto je daleko od logicnog, jasno je meni da mnogima i tih 20% znaci ali ne verujem da im se ta usteda isplati.
..ja znam gym gde je clanraina 200 dianra-mesecno./.

Van mreže Fighter!

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Re: TERETANA
« Odgovor #55 poslato: April 09, 2006, 12:25:25 posle podne »
Ako izracunate da za jedno vece u gradu moze bez problema da se u dahu potrosi 2500 dinara onda u ovom slucaju potrositi isto toliko za mesec dana je NISTA! Ja sam od skoro iz jedne manje teretane presao u EXTREME i nikada se vise ne bih vratio tamo a verovatno i nigde drugde!
U toj maloj teretanici sam placao clanarinu 2000 dinara nizasta (ali sam to tek shvatio kada sam presao ovde)!!!

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: TERETANA
« Odgovor #56 poslato: April 09, 2006, 03:13:31 posle podne »
Poredjenje sa Amerikom jeste bilo glupo, samo sam hteo da vam docaram razliku vrednosti.
Mene najvise brine cinjenica da je prosek plate u Nisu, odakle ja dolazim negde oko 200evra. Clanarina je 25, pa sad vi vidite.
Ipak je to za elitu.

Poz

ps.
niste mi odgovorili koliko je sa ogranicenim posetama.

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: TERETANA
« Odgovor #57 poslato: April 09, 2006, 04:00:38 posle podne »
Ja ne znam da li mi zivimo u istoj zemlji...

OK je ako vi imate ne znam kolike plate pa vam 2500 din za teretanu nije mnogo, medjutim cinjenica je da je velikoj vecini ovo ogromna cifra. Da se razumemo, ne kazem ja da je extreme gym skup, kad se pogleda sta nudi u odnosu na druge teretane to je onda ok, medjutim, teretane generalno jesu skupe, pocev od one koja kosta 1000 din ( a vredi 500 din) do najboljih. I ja inace idem u Teretanu koja kosta 2400 i to je uz extreme jedna od najboljih u gradu, medjutim to samo iz razloga sto mi je blizu i sto druga teretana koja je na 100m od ove kosta 2000 din a neuporedivo je losija, i onda mi glupo da stedim 400 din za ogromnu razliku u kvalitetu.  Ali da je skupo, skupo je...

I da, imam mnogo ortaka koji ne mogu sebi ovo da priuste, tako da ostaje da je 2500 ipak luksuz...

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: TERETANA
« Odgovor #58 poslato: April 09, 2006, 05:09:05 posle podne »
Citat: pedjos
ja znam gym gde je clanraina 200 dianra-mesecno./.


 8O  :lol:  u bre pa na sta to lici. To mora da je nesto samo za prijatelje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TERETANA
« Odgovor #59 poslato: April 09, 2006, 05:46:49 posle podne »
Citat: gaudi
Citat: pedjos
ja znam gym gde je clanraina 200 dianra-mesecno./.


 8O  :lol:  u bre pa na sta to lici. To mora da je nesto samo za prijatelje
...e to treba videti....zna extrme.. 8)