April 20, 2024, 03:49:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: TERETANA  (Pročitano 97940 puta)

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: TERETANA
« Odgovor #90 poslato: April 20, 2006, 09:46:29 pre podne »
Ja vezbam u najprljavijoj, najnehigijenskijoj, najtrulijoj, najzagusljivijoj rupcagi na kugli zemaljskoj koja se zove TAURUS GYM. Tamo sam vec 9 godina. I ona mi je kao druga kuca. Sta ti je stvar navike.......

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: TERETANA
« Odgovor #91 poslato: April 20, 2006, 10:17:23 pre podne »
Ogi. slike pod hitno :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: TERETANA
« Odgovor #92 poslato: April 20, 2006, 10:38:10 pre podne »
Brate, ne zelis to da vidis, veruj mi!!!

Evo, mozda neko zna o cemu pricam pa neka potvrdi.....

Nego znas sta me strasno nervira... sto u ovoj zemlji moze svako da radi sta hoce, bukvalno, da otvori sta hoce, nema nikakvih standarda, pravila itd. Znaci, ja GARANTUJEM ZIVOTOM da kada bi postojala neka inspekcija koja kontrolise teretane (mozda neko i ima nesto tako u svojoj nadleznosti?) da bi ovu teretanu u koju ja idem zatvorila istog sekunda!!! Znaci, totalno je nezdrava... ja sam doduse stvorio imunitet za svo ovo vreme... ;) A i ne mogu da shvatim gazde koji ne zele da odrzavaju ELEMENTARNU higijenu u svojoj teretani niti da uloze jedan jebeni evro u nju (od kada se promenio vlasnik situacija je jos gora jer sadasnji vlasnik uopste nema ambiciju da uradi nesto sa njom, cak mislim da ju je kupio da mu bude "podloga" za neke druge radnje).

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: TERETANA
« Odgovor #93 poslato: April 20, 2006, 10:54:18 pre podne »
ahhahaha jao taurus gym bio sam tamo par puta na stajgi otprilike kao ona teretana iz ukrajne sto su bile slike dobro malo je bolja....znam da je ex vlasnik da ga ne imenujem prodao teretanu onom profi hehehe secam se ja od ex vlasnika, pa njegov brat radi  i zapali cigaru u teretani i ono boli ga qjuratz hehehe.....a natpis na wc-u bar je pre bio "zabranjeno bodenje u wc-u " heheheheh a prljava je extra i ima neki specifican miris...ali ima bruka sprava jesu pravljene ali su dobre, to je eto prednost...........eee
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: TERETANA
« Odgovor #94 poslato: April 20, 2006, 10:56:52 pre podne »
Po meni je glup svako ko ide na takva mesta. Dok je ovaca bice i vune!
Nista licno samo moj komentar na osnovu inspekcije.Pa vi ga sami podrzavate u tom sranju sto radi!

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: TERETANA
« Odgovor #95 poslato: April 20, 2006, 11:16:23 pre podne »
@Dionis   Ne, nije prodao teretanu profi, on je samo dolazio tu neko vreme tj. bio zaduzen za teretanu tek posto je gazda otisao u USA a njegov sin je radio tu dosta dugo. Inace, teretana je prodata jednom vezbacu.

@Boris  Mozda sam i glup, sta da ti kazem. Ipak, 9 godina nije mala stvar. Jednostavno sam toliko navikao na nju da to nije normalno. Dole imam svoju ekipu, jednostavno bez svih njih to vise ne bi bilo to. Pokusao sam da promenim teretanu, otisao u Muscle Gym ali tek sto sam usao osetio sam neki odvratan osecaj... osecao sam se bukvalno kao svinja u dzamiji, svi su me nekako ispod oka gledali, kao potpuni novajlija, nekako nije to to... ovde imam super ekipu jer stvarno super ljudi dolaze, tacno znam na koga mogu da se oslonim sto se tice pomaganja itd. I sto kaze Dionis, sprave su zaista odlicne iako su pocele da se razdrndavaju, kao i bucice, sve to treba pritegnuti, promeniti kanape itd. Ima MNOGO mana ali tako je kako je. Da ne nabrajam sad'... Ali da je dzabe dzabe je... tj. vise i nije toliko, za mene je bila bukvalno smesna cena do pre par meseci, odnosno do momenta kada je novi gazda preuzeo... bio sam A grupa i imao popust od 30% sto je znacilo da mi 12 termina kostaju nekih 500-600 mesecno, sada sam A grupa i imam 10% popusta, i placam 900 din 12 termina jer je novi gazda postavio cenu od 1000 dinara i to SAMO 12 termina moze da se kupi i nista vise sto je potpuno besmisleno ali tako je...

Aj' nadji mi te slike iz Ukrajine, leba ti......

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: TERETANA
« Odgovor #96 poslato: April 20, 2006, 12:26:22 posle podne »
i ja idem u slicnu , zna sasacg kakva je , ali zato sto je jeftina

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: TERETANA
« Odgovor #97 poslato: April 20, 2006, 12:28:34 posle podne »
ma ovde ih je pedjoh postavljao te slike neke teretane valjda je u ukrajni ...znaci znash kakva je hehehe ........
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: TERETANA
« Odgovor #98 poslato: April 20, 2006, 06:32:23 posle podne »
Citat: Markoni
i ja idem u slicnu , zna sasacg kakva je , ali zato sto je jeftina


sjajna je,svima bih preporucio :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: TERETANA
« Odgovor #99 poslato: April 20, 2006, 08:36:24 posle podne »
Video sam... to nije moguce, sumnjam da je ono javna teretana... evo danas sam saznao da ce sledeceg vikenda da padne jedno krecenje u mojoj teretani... wooooow... jos ako bude kako kazu pa zamene i itison... to ce biti nestvarno... :)

Moja teretana je prava muska sto se kaze, tamo riba udje eventualno jednom i vise nikada. ;) Znaci, nije za sminkere... sto naravno ne opravdava nehigijenu koja vlada u njoj...

Najveci problem je u tome sto se nalazi u nekoj vrsti podrumske prostorije u jednoj osnovnoj skoli tako da leti apsolutno nema dovoljno vazduha i jako je zagusljivo. Preko ostalih meseci je ok. Ima neke ventilatore ali to nije dovoljno. Ovaj novi gazda je govorio o nekoj klimi ali iskreno, ne znam ni koliko je klima dobra da se stavi u teretanu. A samim tim sto je teretana u podrumu, ne znam gde bi bio ovaj deo sto stoji napolju, mogao bi svako da ga dohvati.

Niko ne menja ni sundjere. Oni se usmrde vremenom pa kada spustis glavu i isteras vazduh, hoces da se onesvestis. Na svu srecu pa sam poslednjih meseci navikao da nosim peskir pa mi sada ne izlaze bubuljice
po vratu od prljavstine.

Jos jedan fenomen za nepoverovati... u teretanu svakodnevno dolaze dve... hajde da ih nazovemo osobe koje svi u teretani zovu VARVARI... oni su jedni od onih likova koje kada bih video kako umiru na ulici, zgazio bih ih, pljunuo i prosao pored njih... visoki su 160cm, STRAVICNO DEBELI, STRAVICNO SE ZNOJE, STRAAAAVICNO SMRDE, NIKADA NE MENJAJU MAJICE I NE PERU IH i znate sta jos rade? Trljaju ruke o ZID da im se ne bi klizale dok rade tako da su svi zidovi CRNI od njihovih sapa? Da li mozete to da zamislite? Ne verujem. Da ne pricam o tome sta ostane na klupi posle njihovog "vezbanja" . Plasim se sidu da ne dobijem. Stari vlasnik im je to DOZVOLJAVAO, tacnije, nije im nista govorio zato i to rade i dan danas... Nadam se da to vise nece raditi posle novog krecenja...

Secam se, jednom je stari vlasnik postavio table sa natpisom da se tegovi vracaju na svoje mesto... sta mislite koliko je to funkcionisalo? Citavih nedelju dana. Posle toga, niko vise nije fermao tu odluku. Nije mi jasno zasto je gazda podrzavao anarhiju. To je jedan od vecih problema u teretani. Vlada anarhija. Svi sve uzimaju a niko nista ne vraca na mesto. Haos.

Kada sam bio u muscle planet-u, imas tuseve (ej!!!), svoju kasetu, bilo je da moras da menjas patike, znaci tacno se znaju pravila... ja volim tako... a u svojoj teretani sam prosle nedelje prvi put posle deset godina video sapun... da ne pricam neke gore stvari...

Postoje i mane sto se tice sprava, nema strunjace za trbusnjake, nema bicikala, nema aerobnog treninga... ali jebiga, ja sam navikao i to je to... zadovoljava moje potrebe... mislim da je ekipa ipak ono sto mi ne da da je menjam.

I eto, ja sam se malo raspisao, nadam se da nisam smorio ali to je moja teretana. :)

Konkretno, odgovaralo bi mi da idem u teretanu u SKADARSKOJ pa ako neko ide tamo, ili je bio i video, neka mi napise nesto o njoj... cena mi je takodje veoma vazna...

Van mreže bcalic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Re: TERETANA
« Odgovor #100 poslato: April 20, 2006, 08:44:01 posle podne »
Blago vama sta sve imate po vasim teretanama...al opet meni nekako lepse kad se setim teretane u kojoj sam proveo 2 god (jeb sad je zatvorena)...bese to u podrumu moje zgrade (samo 2 prozora 0.5mx1m)
od sprava samo standard (ravna,kosa,kontra,uspravna, kosa klupa,skot,stalak za cucanj,vratilo,lat i jos neke dve neznam kako se zovu al su za ledja),5 bucica i gomila tegova...jeste mozda izgleda ruzno (i bilo je jer je bilo spakovano u 5X8-9m)ali samo disciplinasi.....hard core...mogo sam da stenjem koliko ocu ...natovarim na cucanj  i samo bijem po ceo dan stenjem niko nesme rec da mi kaze,ekipa-extra,vezbalo se kad se htelo jer je non stop bilo otvoreno (i nocu),nije bilo klinaca koji svaki dan pitaju glupa pitanja,nije bilo zena,samo mi ...vise smo licili na grupu dizaca tegova nego na bilo sta drugo...jes da nas bilo 10-ak koji smo bili stalni (ma ukupno nas bilo deset petnaest ,iako je to bila jedina teretana u gradu )..ali smo vredeli.....I Sve to besplatno...

a sad ....dodje mi da placem ...neka nova teretana kobajgi Extreme (uzeli ime,pa misle ...eh)puno klinaca (sve 90god),namirisane debele zenetine koje dolaze sa chipsom  u teretanu...neki pedercici u body majcama...al najace je bilo kad sam stavio na pressu 250kg i pri kraju serije poceo da stenjem ...svi se okupili ko da igra mecka...a sto me najvise boli ....u toj teretani najaci je onaj ko digne 110kg iz benca ...jebem ti teretanu ...ja benc sa sipkom i ne radim ..vise volim bucice...eh..a nije tu kraj onome sto me nervira...mi iz bivseg undergrounda smo posebno na losem glasu ..jebemliga sto...
I sto me najvise boli kazu da su benfato iparis ruzni,da je izgled igora milanovica i pedje petrovica odvratan...i da je sergio oliva preterano nabijen....neznam sta da radim da im se smejem ili da placem ....
Al tako je to u malom gradu....

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: TERETANA
« Odgovor #101 poslato: April 20, 2006, 08:59:23 posle podne »
Ma nije tako u malom gradu, tako je svuda. I moja teretana bi se mogla nazvati hard core teretanom, nije lepa ali se zato brate mili vezba iz sve snage. Cim je teretana fensi pocnu da dolaze takvi kao sto si ih ti opisao. Kod nas je pre mesec dana jedan peder dobio batine zato sto nas je sve po teretani namerno pipako. Kao, prodje pored nekoga i "slucajno" te okrzne... doduse, pojavilo se dosta novih klinaca u poslednje vreme, ali znam da nece dugo, 90% njih su sezonci koji su dosli da se "urade" za leto...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: TERETANA
« Odgovor #102 poslato: April 21, 2006, 12:29:06 posle podne »
ima li kakvih planova za izradu web sajta od taurus gyma uskoro?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: TERETANA
« Odgovor #103 poslato: April 22, 2006, 09:46:12 pre podne »
???



P.S. Moze li neko da mi kaze nesto o teretani u Skadarskoj ulici u Beogradu?

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: TERETANA
« Odgovor #104 poslato: April 22, 2006, 04:44:09 posle podne »
Ja idem tamo. Skroz je ok. Panata masine, technogym traka, hammer bicikli...atmosfera odlicna, ribe takodje...