Jun 09, 2024, 04:51:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: SP u Ragbiju  (Pročitano 4214 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
SP u Ragbiju
« poslato: Septembar 21, 2007, 11:17:54 posle podne »
Trenutno se u Francuskoj odrzava Svetsko prvenstvo u Ragbiju (mozda sam ranije trebao da otvorim temu). Koliko pratite ovaj sport i kako vam se svidja? I naravno, za koga navijate?

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #1 poslato: Septembar 25, 2007, 10:34:44 posle podne »
za Novi Zeland,zbog hake naravno   :D
mada nisam imao prilike da pogledam jos nijednu tekmu sa prvenstva,ranije je eurosport uvjek prenosio a sad cini mi se da nema

ko nije gledao haku neka pogleda obavezno   http://www.youtube.com/watch?v=V8DX_8-uXUk&mode=related&search=

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #2 poslato: Septembar 25, 2007, 10:45:44 posle podne »
za Novi Zeland,zbog hake naravno   :D
mada nisam imao prilike da pogledam jos nijednu tekmu sa prvenstva,ranije je eurosport uvjek prenosio a sad cini mi se da nema

ko nije gledao haku neka pogleda obavezno   http://www.youtube.com/watch?v=V8DX_8-uXUk&mode=related&search=

Ovdje mozes da pogledas neke utakmice LIVE, ako imas high speed internet ne bi bilo lose! Morat ces takodjer da download-iras neke player-e da bi mogao gledati utakmice kao npr. Pcast, SopCast, itd..., ali to nije nekakav problem.

http://www.livefooty.doctor-serv.com/

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #3 poslato: Septembar 25, 2007, 11:04:01 posle podne »
Evo najsvezija vest. Sport klub ce od cetvrtfinala prenositi sve meceve. Strpite se malo, a onda pocinje uzivanje.

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #4 poslato: Septembar 26, 2007, 12:45:48 pre podne »
@manimal
imam protok 512,pokusao sam vec preko slicnih kanala da gledam NFL ove sezone ali mnogo secka i izbacuje,treba veci protok,hvala za info u svakom slucaju

eee,a fora je sto nemam ni sportklub,za NFL moram da se cimam kod ortaka svaku nedjelju vece da gledam,valjda ubace prenose ragbija u neku od kladionica uskoro,ove godine je bas zanimljivo

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2007, 05:42:07 posle podne »
Ugasite cigarete, vezite pojaseve, pocinje cetvrtfinale, a parovi su: Australija - Engleska (finalisti proslog SP), Novi Zeland - Francuska (timovi koji su se pre 4 godine borili za trece mesto), Juzna Afrika - Fidzi, Argentina - Skotska. Ima da prsti na sve strane.

Van mreže BladesEyeZ

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 03, 2007, 11:03:02 pre podne »
auuuuu kakve ce to utakmice da budu ......krivo mi je zbog slabijeg prenosa kod nas jel provereno ovo za sportklub

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 03, 2007, 09:37:40 posle podne »
Tako mi je rekao covek koji radi na Sport klubu.

Van mreže BladesEyeZ

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:54:48 posle podne »
Znaci prenosice uzivo ...... ako bude tako onda  8)

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 06, 2007, 11:28:04 posle podne »
au kakva je kradja bila nocas za francusku , domacinsko sudjenje nema sta , kod drugog eseja bio je ocigledan pas unapred , steta za novi zeland videlo se da su bolji ali jebiga  :(

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 07, 2007, 12:31:49 pre podne »
Gledao sam obe utakmice i stvarno sam uzivao. Za Novi Zeland sam navijao kao da igra Srbija. Ma previse su se opustili kod 13:0, mada je onaj pas kod francuskog eseja bio napred. Oni se nisu zalili, jer su mislili da ce ih pobediti. Mada misilim da je Francuska zasluzeno pobedila. Kako je pocelo mislio sam da ce ih Novozelandjani pregaziti kao plitak potok. Danas jos dve zanimljive utakmice. Ostanite na svojim mestima  8)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2007, 11:35:44 posle podne »
U vecerasnjoj utakmici za trece mesto Argentina je pobedila Francusku sa 34:10.
Sutra u finalu igraju Juznoafricka republika i Engleska.
Bice gusto

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 20, 2007, 02:01:54 pre podne »
Gledao sam malo utakmicu. Argentinci ce Francuzima nabiti kompleks, jer su ih u grupi savladali sa 17:12. Englezi igraju ruzan ragbi. Sve se svodi na Vilkinsona, kada on ode u penziju gubice i od Srbije. Juzna Afrika je u grupi ponizila Engleze pobedivsi sa 36:0. Zeljni su osvete, pa ce biti zanimljivo.

Van mreže zmajov

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 20, 2007, 02:18:09 pre podne »
bila je dobra tekma za trece mesto , non stop na noz , samo sam cekao kad ce da krene neka grupna tuca , prljavih udaraca je bilo za izvoz
dobice juzna afrika , ali mislim da to nece biti ubedljivo kao sto vecina ocekuje

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: SP u Ragbiju
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 21, 2007, 02:47:14 pre podne »
RWC: Južna Afrika osvojila titulu

Ragbisti Južne Afrike osvojili su titulu svetskog prvaka. "Gazele" su u finalu Svetskog prvenstva u Parizu savladale branioca titule Englesku sa 15:6.

Engleska, koja je u prvom delu takmičenja doživela ubedljiv poraz od Južne Afrike sa 36:0, ovog puta je pružila mnogo jači otpor.

Tri uspešno izvedena kaznena udarca Persija Montgomerija donela su Južnoafrikancima vođstvo od 9:3 na poluvremenu (poene Engleskoj doneo Džoni Vilkinson). Početkom drugog poluvremena, Englezi su došli na korak od eseja, pre nego što su obe ekipe iskoristile po jedan kazneni udarac za 12:6, a Fransoa Stejn postavlja konačnih 15:6, još jednim kaznenim udarcem iz daljine.

To je druga titula svetskog prvaka za "Gazele". Ragbisti Južne Afrike prethodno su dizali trofej Veba Elisa 1995. godine.

izvor: B92
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!