April 19, 2024, 10:29:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: BCAA  (Pročitano 80393 puta)

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: BCAA
« Odgovor #30 poslato: Decembar 14, 2005, 12:36:43 posle podne »
Citat: pedjos
sto se tice kupovine preko neta..

ovo je tacno...ja zivim blziu granice pa znam kako stvari funkcionisu na carini :wink:  :wink:  :wink: ..sveraju ljudi sve i svasta iz hrvatske...anyway..

da do 100 eu vrednsoti carina se ne naplacuje.....

problem je jednimo jel bi oni uopste hteli da to salju ovamo..

ja sam narucivao b.b hlace od crazy wear itd itd...i sve je bilo ok i kartica i sve dok nisu videli gde treba da salju i poslali mi obavestenj...da im je zao ali da zemlje istocne evrope nista ne salju...tj zemlje u tranziciji...jebiga..valjda imaju losa iskustva :wink:  :lol:  :wink:  :lol:  :wink:

neznam sta da kazem...

ali ne vidim razlog zasto to da radi bilo ko...ovde moze da se nadje bcaa....

evo sada cu da probam da kontaktiram svog kolegu u sloveniju pa da vidim kako stvari tamo funkcionus sa salnjem jer sam ja od njega uzimaa bcaa....postaviti su nekes tvari samo da se sandjem malo



Sad cu ja da ti dam razlog :)

Situacije je ovakva. Salju sigurno u Srbiju ako im se plati preko western uniona. Jedan zanimljiv proizvod je bcaa 1000g, proizvodjaca Scifit (3. najprodavaniji bcaa proizvod) kosta 54$. 2 takva pakovanja zajedno sa postarinom fedexom (skuplja ali 100% pouzdana varijanta) kostaju u dinarima malo manje od 12000. E sad nek mi neko kaze jel moze ovde da se dobije 2kg bcaa za manje od 12k? Ako moze nek kaze gde odmah da kupujem  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BCAA
« Odgovor #31 poslato: Decembar 14, 2005, 12:36:44 posle podne »
Citat: Milos
pedja nisam zvao skinuo sam ima katalog sa neta. Imaju jos i BCAA od Biotech(ove na slici) ali sam cuo da je taj Biotech veliko smece......U pansportu ima samo Nitro-x od Sciteca.....
.pa sto znam..biotech u ustini i jeste bas ne provrene firma....iskreno..

ali najbolje odi do igora pa ga pitaj jel ima jos nesto od free form of bcaa

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: BCAA
« Odgovor #32 poslato: Decembar 22, 2005, 07:48:32 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Milos
pedja nisam zvao skinuo sam ima katalog sa neta. Imaju jos i BCAA od Biotech(ove na slici) ali sam cuo da je taj Biotech veliko smece......U pansportu ima samo Nitro-x od Sciteca.....
.pa sto znam..biotech u ustini i jeste bas ne provrene firma....iskreno..

ali najbolje odi do igora pa ga pitaj jel ima jos nesto od free form of bcaa


pedjos uzeo sam Optimum Nutirition BCAA 1000 200 kapsula 1750 din.
sastav

Serving Size: 2 Capsules
Servings Per Container: 100

Amount Per Serving:

L-Leucine 500 mg
L-Isoleucine 250 mg
L-Valine 250 mg

mislim da su najisplativije a i na bodybuilding.com su najprodavanije :)
pitanje u koje vreme i koliko da ih pijem? Trenutno uzimam whey, kreatin i glutamin.

p.s. sajt je iz dana u dan sve bolji, sve vise odlicnih bodybuildera se prikljucuje svaka cast!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BCAA
« Odgovor #33 poslato: Decembar 22, 2005, 08:01:03 posle podne »
neznam u kom si stadijumu treninga utrenirasnosti itd...

moja bi preporuka bila da ih uzimas pre kardia,ali ako ne radis kardio onda ih konzumiraj pred trening i posle treninga.....

RDA,slobodno povecaj za 60%...znaci ako pise da uzximas 4 tab..slobodno povecaj na 6...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: BCAA
« Odgovor #34 poslato: Decembar 22, 2005, 10:14:20 posle podne »
slusaj starog vuka i nema greske :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BCAA
« Odgovor #35 poslato: Decembar 23, 2005, 07:04:07 pre podne »
Citat: Mladen
Citat: pedjos
sto se tice kupovine preko neta..

ovo je tacno...ja zivim blziu granice pa znam kako stvari funkcionisu na carini :wink:  :wink:  :wink: ..sveraju ljudi sve i svasta iz hrvatske...anyway..

da do 100 eu vrednsoti carina se ne naplacuje.....

problem je jednimo jel bi oni uopste hteli da to salju ovamo..

ja sam narucivao b.b hlace od crazy wear itd itd...i sve je bilo ok i kartica i sve dok nisu videli gde treba da salju i poslali mi obavestenj...da im je zao ali da zemlje istocne evrope nista ne salju...tj zemlje u tranziciji...jebiga..valjda imaju losa iskustva :wink:  :lol:  :wink:  :lol:  :wink:

neznam sta da kazem...

ali ne vidim razlog zasto to da radi bilo ko...ovde moze da se nadje bcaa....

evo sada cu da probam da kontaktiram svog kolegu u sloveniju pa da vidim kako stvari tamo funkcionus sa salnjem jer sam ja od njega uzimaa bcaa....postaviti su nekes tvari samo da se sandjem malo



Sad cu ja da ti dam razlog :)

Situacije je ovakva. Salju sigurno u Srbiju ako im se plati preko western uniona. Jedan zanimljiv proizvod je bcaa 1000g, proizvodjaca Scifit (3. najprodavaniji bcaa proizvod) kosta 54$. 2 takva pakovanja zajedno sa postarinom fedexom (skuplja ali 100% pouzdana varijanta) kostaju u dinarima malo manje od 12000. E sad nek mi neko kaze jel moze ovde da se dobije 2kg bcaa za manje od 12k? Ako moze nek kaze gde odmah da kupujem  :D
...JEBIGA OVO TE IZADJE ONA SKUPLJA PITA OD TEPSIJE...KADA WU UZME PROVIZJU,FEDEX I JOS STA TI JA ZNAM SKO SE SVE NE UGRADI,ONDA TE TROSKIVI IZADJU SKUPLJE NEGO STO KOSTA SAM PROIZVOD...SHIT..

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: BCAA
« Odgovor #36 poslato: Decembar 23, 2005, 11:22:47 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Mladen
Citat: pedjos
sto se tice kupovine preko neta..

ovo je tacno...ja zivim blziu granice pa znam kako stvari funkcionisu na carini :wink:  :wink:  :wink: ..sveraju ljudi sve i svasta iz hrvatske...anyway..

da do 100 eu vrednsoti carina se ne naplacuje.....

problem je jednimo jel bi oni uopste hteli da to salju ovamo..

ja sam narucivao b.b hlace od crazy wear itd itd...i sve je bilo ok i kartica i sve dok nisu videli gde treba da salju i poslali mi obavestenj...da im je zao ali da zemlje istocne evrope nista ne salju...tj zemlje u tranziciji...jebiga..valjda imaju losa iskustva :wink:  :lol:  :wink:  :lol:  :wink:

neznam sta da kazem...

ali ne vidim razlog zasto to da radi bilo ko...ovde moze da se nadje bcaa....

evo sada cu da probam da kontaktiram svog kolegu u sloveniju pa da vidim kako stvari tamo funkcionus sa salnjem jer sam ja od njega uzimaa bcaa....postaviti su nekes tvari samo da se sandjem malo



Sad cu ja da ti dam razlog :)

Situacije je ovakva. Salju sigurno u Srbiju ako im se plati preko western uniona. Jedan zanimljiv proizvod je bcaa 1000g, proizvodjaca Scifit (3. najprodavaniji bcaa proizvod) kosta 54$. 2 takva pakovanja zajedno sa postarinom fedexom (skuplja ali 100% pouzdana varijanta) kostaju u dinarima malo manje od 12000. E sad nek mi neko kaze jel moze ovde da se dobije 2kg bcaa za manje od 12k? Ako moze nek kaze gde odmah da kupujem  :D
...JEBIGA OVO TE IZADJE ONA SKUPLJA PITA OD TEPSIJE...KADA WU UZME PROVIZJU,FEDEX I JOS STA TI JA ZNAM SKO SE SVE NE UGRADI,ONDA TE TROSKIVI IZADJU SKUPLJE NEGO STO KOSTA SAM PROIZVOD...SHIT..


Ne bas, ima proizvoda koje se bas isplati uzeti preko neta. Pored BCAA to bi bio verovatno i glutamin, i verovatno i svi ostali proizvodi gde je cena po gramu dosta visoka. Jedan decko preporucuje GAT peptidni glutamin koji preko bb.com kosta 30$ za kilogram, znaci 3kg bi moglo za ovu cifru koju sam vec spominjao, tako da mislim da bi se to veoma isplatilo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BCAA
« Odgovor #37 poslato: Decembar 23, 2005, 11:39:59 pre podne »
da ali pitanje je jel on ne prodjae muda pod bubrege..

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: BCAA
« Odgovor #38 poslato: Decembar 23, 2005, 11:58:18 pre podne »
Citat: pedjos
da ali pitanje je jel on ne prodjae muda pod bubrege..


To se svodi na ono pitanje o razlikama izmedju obicnog i peptidnog glutamina... Videcemo sta ce Milos da kaze na to, jer on u clanku spominje peptidni, ne obican. A posto peptidnog nema kod nas, onda mozda ova opcija uopste nije losa...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BCAA
« Odgovor #39 poslato: Decembar 23, 2005, 12:13:09 posle podne »
da..ali milos je vodio i raspravu na temu MICRONIZED CREATIN,pa je jednostavnim pitanjem coveka razuverio u njrogva verovanja....rekao je micro,nano, i svi sotali oblici usitnjavanja itd....jer ce nekoga ciniti glupljim ili pametnijim ako mu mozak mikronizuju!!!!!...\

ustvari najbolje je da ne pam,etujem mnogo da milos kada se loguje ovo raspetalja tj to oko peptidnog i obicnog glm!!

Van mreže Rudi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Re: BCAA
« Odgovor #40 poslato: Decembar 23, 2005, 02:34:43 posle podne »
a sta mislite o Nitro-x od Sciteca?
Ja uzmem pre treninga 3-4 tablete(3 g BCAA),to bi trebalo da je dosta za pre trening,imam 64 kg...
Cross-Country is my passion,I live for bike

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BCAA
« Odgovor #41 poslato: Decembar 23, 2005, 02:44:57 posle podne »
Citat: Rudi
a sta mislite o Nitro-x od Sciteca?
Ja uzmem pre treninga 3-4 tablete(3 g BCAA),to bi trebalo da je dosta za pre trening,imam 64 kg...


ne znam rudi meni to izgleda mala kolicina , ma meni sve te doze amino kiselina izgledaju malo , mozda bolje da uzmes BCAA stack od universala ima i BCAA i glutamin mislim da ti je to bolje resenje ,

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BCAA
« Odgovor #42 poslato: Decembar 23, 2005, 02:58:42 posle podne »
da  to je dosta mala doza ili cak nikakava....iskreno receno...ali tu ima jedan durgi problemos...pitanje je to da li u toj sarenoj lazi uopste ima bcaa??....mislim da je taj prozivod samo marktinski potez scitec-a

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: BCAA
« Odgovor #43 poslato: Decembar 23, 2005, 03:37:20 posle podne »
Cudim se da ljudi uzimaju whey, kreatin i glutamin pa im nije dovoljno nego bacaju pare na BCAA.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BCAA
« Odgovor #44 poslato: Decembar 23, 2005, 04:21:24 posle podne »
ma jeste malo zato ja i kazem BCAA stack od universala ono je u prahu pa uzmi vecu kolicinu po njima 10g - 1 serving .