April 27, 2024, 06:36:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?  (Pročitano 2159 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« poslato: Septembar 25, 2007, 09:39:21 posle podne »
BRITANSKI MEDIJI NAJAVLJUJU SENZACIONALNI TRANSFER U FORMULI 1

Alonso umjesto Mase


Brazilski as za volanom Ferarija Felipe Masa mogao bi naredne sezone da napusti redove italijanskog tima i pređe u Tojotu, tvrdi engelski list “Dejli Mejl”.
Japanska ekipa veoma ozbiljno razmišlja da za 2008. godinu angažuje Brazilca umjesto Ralfa Šumahera. Tojota je, naime, riješena da obavi taj transfer jer je Ferari, navodno, nezadovoljan Masinim učinkom ove sezone, zbog čega ne bi trebalo da bude problema da ga prepusti japanskoj ekipi.
Ipak, mnogo više prašine podiglo se oko toga ko će zamijeniti Brazilca u slavnom italijanskom timu. Engleski mediji već su počeli da špekulišu da bi to mogao da bude dvostruki svjetski šampion Fernando Alonso, koji u Meklarenu nema ulogu i poziciju kakvu je očekivao.
Budući da su odnosi Alonsa i njegovog timskog kolege Luisa Hamiltona pogoršani od incidenta u Budimpešti, nije isključena mogućnost da Španac poželi da promijeni sredinu poslije završetka sezone.
U prilog tvrdnjama da će se preseliti u redove Ferarija svakako ide i činjenica da je šef Meklarena Ron Denis izjavio da su odnosi između njega i Alonsa “ekstremno zahladnjeli” u posljednje vrijeme i da je Španac evidentno nezadovoljan.
Toj situaciji doprinio je i gubitak bodova poslije afere “Spajgejt” i novčana kazna od 100 miliona dolara, odnosno dodatni “minus” od 80 miliona dolara na ime gubitka profita od televizijskih prava.
Bilo kako bilo, neki od najbolje upućenih medija na Ostrvu smjelo su objavili da će Alonso voziti za Ferari u 2008. za sumu od 20 miliona funti po sezoni.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 26, 2007, 01:05:37 pre podne »
uhhhh to ne bih volio...Alonso mi je totalno antipatican lik,a ja sam navijac Ferarija,tako da mi licno ne bi bilo po volji da dodje u Scuderiu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 26, 2007, 02:07:58 pre podne »
Ferari najvise volim a Alonsa najvise mrzim! Ako se ovo dogodi prekinucu dugogodisnje pracenje Formule 1...

Van mreže Infected

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
    • MrdniSe
Odg: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 26, 2007, 07:42:51 posle podne »
isti slucaj ovde, ne znam koji im je...dobar je i masa!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 26, 2007, 09:18:30 posle podne »
Nek se vratio u Reno, ovako sam i zamrzeo Reno zbog njega i Fabia B.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 27, 2007, 06:23:04 pre podne »
ja jedva cekam...hahahhaha..to jejedini nacin da se ferari vrati na tron

Van mreže detritus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 74
Odg: Senzacionalni transfer u F1 - Alonso umjesto Mase!?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2007, 10:36:20 pre podne »
 :shock:   pu, pu , pu, jezik pregriz'o  :wink: