April 29, 2024, 02:31:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Turbo Jam....  (Pročitano 5952 puta)

Van mreže [Mladi_Sportista]

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Turbo Jam....
« poslato: Septembar 26, 2007, 07:43:19 posle podne »
Turbo Jam je jedan od najboljih nachina za mrshavljenje...Baziran je na nekoj vrsti fitnesa,boksa i td...
Radi se uz adekvatnu muziku,uglavnom dance,house,techno i td.. [elektronska muzika] :)
Najcesce ga "treniraju" devojke (tinejdzerke i starije)...
Sa Turbo Jam-om se postizu neverovatni rezultati za samo nekoliko meseci :)
Mislim da u nashoj drzavi ne postoji ni jedna teretana/fitness club koji se bavi Turbo Jam-om :(
Uglavnom se izvodi u kucnoj atmosferi ili teretani/fitness clubu :)
U prevodu ovo je "igra" koja ce vas lepo oblikovati vase telo :)
Brzo,zabavno i efikasno :)
Devojke ovakaw "trening" vam toplo preporuchujem :)

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=lwh6yW-aD98



Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #1 poslato: Septembar 26, 2007, 08:01:02 posle podne »
Turbo Jam je jedan od najboljih nachina za mrshavljenje...Baziran je na nekoj vrsti fitnesa,boksa i td...
Radi se uz adekvatnu muziku,uglavnom dance,house,techno i td.. [elektronska muzika] :)
Najcesce ga "treniraju" devojke (tinejdzerke i starije)...
Sa Turbo Jam-om se postizu neverovatni rezultati za samo nekoliko meseci :)
Mislim da u nashoj drzavi ne postoji ni jedna teretana/fitness club koji se bavi Turbo Jam-om :(
Uglavnom se izvodi u kucnoj atmosferi ili teretani/fitness clubu :)
U prevodu ovo je "igra" koja ce vas lepo oblikovati vase telo :)
Brzo,zabavno i efikasno :)
Devojke ovakaw "trening" vam toplo preporuchujem :)

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=lwh6yW-aD98




U nasoj drzavi postoji Turbo Folk, i mislim da je daleko napredniji i efektivniji za mrsavljenje od Turbo Jam-a.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #2 poslato: Septembar 26, 2007, 08:09:04 posle podne »
Turbo Jam je jedan od najboljih nachina za mrshavljenje...Baziran je na nekoj vrsti fitnesa,boksa i td...
Radi se uz adekvatnu muziku,uglavnom dance,house,techno i td.. [elektronska muzika] :)
Najcesce ga "treniraju" devojke (tinejdzerke i starije)...
Sa Turbo Jam-om se postizu neverovatni rezultati za samo nekoliko meseci :)
Mislim da u nashoj drzavi ne postoji ni jedna teretana/fitness club koji se bavi Turbo Jam-om :(
Uglavnom se izvodi u kucnoj atmosferi ili teretani/fitness clubu :)
U prevodu ovo je "igra" koja ce vas lepo oblikovati vase telo :)
Brzo,zabavno i efikasno :)
Devojke ovakaw "trening" vam toplo preporuchujem :)

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=lwh6yW-aD98




U nasoj drzavi postoji Turbo Folk, i mislim da je daleko napredniji i efektivniji za mrsavljenje od Turbo Jam-a.

hahahahahahah tooooo lutko :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #3 poslato: Septembar 26, 2007, 08:12:32 posle podne »
@ Manimal

Eh i ti si skeptican, pa zar nijesi vidio, skidaju 25 cm sa struka za 10 dana (slovima: deset dana)!

A vjerovatno ni ishrana ne mora da se mijenja!

Dobro, uzgred su prokomentarisali da rezultati variraju od osobe do osobe, ali nije strasno, skinuti recimo 15 cm za deset dana sa struka takodje nije lose!  :lol: :lol: :lol:

Turbo Jam rules!  8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #4 poslato: Septembar 26, 2007, 08:14:22 posle podne »
@ Manimal

Eh i ti si skeptican, pa zar nijesi vidio, skidaju 25 cm sa struka za 10 dana (slovima: deset dana)!

A vjerovatno ni ishrana ne mora da se mijenja!

Dobro, uzgred su prokomentarisali da rezultati variraju od osobe do osobe, ali nije strasno, skinuti recimo 15 cm za deset dana sa struka takodje nije lose!  :lol: :lol: :lol:

Turbo Jam rules!  8)

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #5 poslato: Septembar 26, 2007, 08:27:23 posle podne »
turbo shlank
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2007, 12:55:51 pre podne »
Ne svidja mi se ovaj tip aerobika. Vidim da miksa klasicni tae bo, i elemente iz pilatesa , bodystylinga, stepa cak i dance aerobika. Medjutim, ja kao instruktor nisam koreograf i smatram da se koreografijom nista ne postize, i da  kad se trenira treba svaki misic pokrenuti vjezbom a ne bezveze mahati rukama i nogama i "kopirati" neke pokrete koji na kraju nece imati zeljeni efekat. Medjutim, ovaj oblik aerobika bi se mogao koristiti kao neki POCETNICKI oblik za pocetnike,a za naprednji stupanj mislim da je gubljenje vremena...

Bolje se drzati tae bo-a a ako zeli neko nek ga pojaca sa aerokickboxingom. Ove kombinacije nemaju bar po mom ukusu i misljenju tako velik efekat na kraju...
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2007, 01:03:27 pre podne SportGirl »
SportGirl.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #7 poslato: Septembar 27, 2007, 06:20:47 pre podne »
vidim po avataru da sport girl napreduje

Van mreže [Mladi_Sportista]

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #8 poslato: Septembar 27, 2007, 04:32:05 posle podne »
Kako je lepo videti kad ti tema napreduje :)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #9 poslato: Septembar 27, 2007, 05:45:14 posle podne »
Sport Girl da li znas uopste cemu sluzi koreografija u nekom fitness programu? :?:

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #10 poslato: Septembar 28, 2007, 01:09:21 pre podne »
Ja smatram da koreografija ukoliko nije sadrzana od pravilnih vjezbi koje zahtjevaju da misici na pravilan nacin rade vjezbu toliko da se osjeti taj rad , kontrakcija misica i odmor-cak i njega treba osjetit ako to mozes shvatit onda super..., nema efekta... kroz koreografiju koju mi obicno vidimo na tim satima aerobika, vidimo samo  kretnju ali ne i vjezbu... ljudi se koncentrisu da kroz tu koreografiju pokazu valjda koliko su dosjetljivi u svemu tome, umjesto da se fokusiraju na to kako raditi i koliko puta neku vjezbu ponoviti, kojim intenzitetom, kako je uklopiti u kretnju koja ne treba da bude ZAHTJEVNA da bi se efikasno vjezbalo, kako disati uz to sve i na kraju da kad zavrse trening znaju brate zasto su vjezbali.

Drugo imate upravo tu dokaz na klipovima ako malo prosurfate na osnovu ovog klipa o cemu pricam gore. Ljudi udaraju kao direkte ili krosee, pa ako je to direkt i krose ja cu da se kilnem odma. Koliko je ta vjezba , tako jednostavna kretnja, ako se radi pravilno, ucinkovita da se upali i triceps i biceps i rame i pola ledja, a jos uz to i rebarni misici  da vi na kraju ne mozete ni nasmijat kad te uhvati upala... a ovo sto ja vidim je samo mlataranje rukama koje apsolutno nema efekta osim sto se covjek izmahao i crko da tako se izrazim!

Instruktor treba da bude koreograf toliko da osmisli koreografiju koja nece imati u sebi komplikovanih elemenata tako da svako i pocetnik i iskusni sportas moze da ga prati. Koreografija treba maksimalno da se prilagodi muzici jer ako je muzika malo brza bolje da je jednostavnija koreografija jer takva omogucava da se i teze vjezbe rade  - ali pravilno. Ukoliko se fokusiramo na ples - koreografija - onda ne pricamo o aerobicima visokog intenziteta od kojih mozes da ocekujes vidan napredak u "kracem" vremenskom roku, nego o dance aerobiku gdje je kretnja glavni faktor a vjezba- pojam koji mi sportasi tumacimo- ne!

Ovo gore lici vise na dance aerobic nego na neki visokointenzivni aerobik kao tae bo, aerokick, ili totalbodyworkout i tona drugih...

Ali svako ima svoj ukus , nekom je ovo tamam zbog koje kakvih razloga. Meni bi bilo gubljenje vremena...
SportGirl.

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Turbo Jam....
« Odgovor #11 poslato: Septembar 28, 2007, 01:16:05 pre podne »
vidim po avataru da sport girl napreduje

Pa radi se mogu ti rec dug mi je put ovaj pocetnicki... tek shvatam koliko sam na pocetku. Napredak vidim, ali ono gledajuc slikice takmicarske daleeeko sam ja jos od tog, ali furam ... rekla sam sebi iduce god probijam led s takmicenjima, pa trudicu se makar nesto da postignem sto se forme tice :) :)

skromno ali realno... vidjecemo sta ce bit
SportGirl.