April 26, 2024, 01:57:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ronnie Coleman  (Pročitano 19925 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 06, 2007, 11:28:33 pre podne »
hahahahhahahahhahaahhaah]
]\ako sto rekoh...

ceovk je sretan...krenuo da se sprema da povrati titulu i na kraju mu poklone 4 mesto.

JOS JEDNOM

STVARNO IMA RAZLOGA DA BUDE SRETAN.......
hahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahaha

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 06, 2007, 03:18:58 posle podne »
pa mozda i jeste plakao od srece...4 mesto je sada uspeh

al se nekad dobro jelo

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 06, 2007, 04:54:23 posle podne »
svakom normalnom coveku pa i tom gunteru je u tom trenutku prisustvo imalo duse i emocija razum nalagao da ronnieu pruzi kakvu takvu utehu, sve smo mi na ovom forumu uglavnom sportisti pa tako i na olimpiji na i iza bine i svi mozemo da pretpostavimo kako je coveku tada bilo zato ta gunterova izjava zato i ovacije publike i ja bih tako reagovao zasto dokrajciti coveka koji se rusi
...i da mi je najveci neprijatelj ja bi u tom tenutku prisao i rekao;" ok covece bio si legenda iimao si svoje trenutke slave imas jos uvek svoje fanove al prepusti sad tron mladjima....."
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 08, 2007, 01:49:51 posle podne »
Mislim da tu nema niceg misticnog... Covek je zavrsio karijeru, pod Ugovorom je pretpostavljam, pa je morao da izadje na Olimpiju i da eventualno zaradi sebi i Vejderima jos neki dolar... Ronni je legenda i to je to, ja sam ga uvek postovao kao lika i kao sportistu naravno, ali vreme je da se, bar što se Olimpije tiče, pozdravimo sa njim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 08, 2007, 01:55:43 posle podne »
Mislim da tu nema niceg misticnog... Covek je zavrsio karijeru, pod Ugovorom je pretpostavljam, pa je morao da izadje na Olimpiju i da eventualno zaradi sebi i Vejderima jos neki dolar... Ronni je legenda i to je to, ja sam ga uvek postovao kao lika i kao sportistu naravno, ali vreme je da se, bar što se Olimpije tiče, pozdravimo sa njim.

ovo je iskreno i realno

Van mreže topdawg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 08, 2007, 10:48:57 posle podne »
jednom sampion zauvek sampion!!!uzmite swarca za primer ljudi jos uvek porede s njim ....a narocito u ovom sportu gde je tesko opstati

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 09, 2007, 08:46:25 pre podne »
Pricas brate,pogresnim osobama...

Oni ga cene ko lanjski sneg.

Za njih, on nikad nije bio, to, sto ce uvek biti,COVEK KOJI JE POMERIO GRANICU U SVAKOM SMISLU.


Ali,avaj.....
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 09, 2007, 10:24:57 pre podne »
 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:58:00 posle podne »
jednom sampion zauvek sampion!!!uzmite swarca za primer ljudi jos uvek porede s njim ....a narocito u ovom sportu gde je tesko opstati
shwareznegger je kultni lik i njega zna valjda svako ljudsko bice na planeti pocevsi od severnog pola pa do aboridzina u australiji. :D...tesko da ce iko da postane sinonim za BB kao on...svaka cast ronnieu jeste pomerio je neke granice usao je u istoriju modernog BB ali zasigurno ni on ni bilo ko u skorije vreme nece moci doseci arnijevu popularnost.....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 09, 2007, 04:34:25 posle podne »
jednom sampion zauvek sampion!!!uzmite swarca za primer ljudi jos uvek porede s njim ....a narocito u ovom sportu gde je tesko opstati
shwareznegger je kultni lik i njega zna valjda svako ljudsko bice na planeti pocevsi od severnog pola pa do aboridzina u australiji. :D...tesko da ce iko da postane sinonim za BB kao on...svaka cast ronnieu jeste pomerio je neke granice usao je u istoriju modernog BB ali zasigurno ni on ni bilo ko u skorije vreme nece moci doseci arnijevu popularnost.....

jeste..pomerui je granice...zaista...samo gde....URADIO JE OD OVOG SPROTA ODVRATNOST

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 10, 2007, 12:55:39 pre podne »
ne ulazim u to na koji nacin je pomerio granice svako ima svoj ukus ,moj ukus je poznat ja cenim estetiku prezentaciju i visoku definiciju tako da ronnie svakako nije po mom ukusu ali cinjenica da je prikazao nesto sto do sad nije vidjeno....no na srecu svedoci smo da se polako pocinje vredniovati nesto sto prikazuju momci kao sto su victor dexter melvin a to znaci lep obli skldanost simetrija ......
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie Coleman
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 10, 2007, 05:42:52 pre podne »
ne ulazim u to na koji nacin je pomerio granice svako ima svoj ukus ,moj ukus je poznat ja cenim estetiku prezentaciju i visoku definiciju tako da ronnie svakako nije po mom ukusu ali cinjenica da je prikazao nesto sto do sad nije vidjeno....no na srecu svedoci smo da se polako pocinje vredniovati nesto sto prikazuju momci kao sto su victor dexter melvin a to znaci lep obli skldanost simetrija ......

jep..

pehill heat VS wolfyyyyyyyy