April 19, 2024, 07:04:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: COMPARASIONS-UPOREDNO !!!!!!!!  (Pročitano 16869 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: COMPARASIONS-UPOREDNO !!!!!!!!
« Odgovor #30 poslato: Septembar 30, 2007, 06:22:49 posle podne »
ma slazem se ja

samo denisov napredak vise ne moze da bude nikako dramtican kao recimo ovo sto je uradio za jednu godinu sada

Slazem se, nisam ni rekao da ce biti tako dramatican iz godine u godinu, ali nije ovo ni njegov vrhunac. Ako bude sve u redu i zdravlje ga bude posluzilo, vjerujem da ce za dve tri godine, Dennis-a  biti veoma tesko pobijediti sa ovakvom genetikom koju ima. Usporedjujuci ga sa sadasnjim top BB on je jedan od najmladjih IFBB Pro's i njegovo vrijeme tek dolazi, dok su ostali spremni ili se spremaju za penziju i oni koji su vec dosegli svoj vrhunac i nemaju gdje dalje.
Ja sam jedan Dennis-ov big fan, naravno poslije Toney-a, ali nazalost moj 40-jednogodisnji favorit je podbacio na ovom takmicenju, ali dobro, sta sad da se radi. :lol: :lol: :lol:

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: COMPARASIONS-UPOREDNO !!!!!!!!
« Odgovor #31 poslato: Septembar 30, 2007, 07:33:31 posle podne »
Posto sam van zemlje i nisam u mogucnosti bas detaljno da pratim Mr.O,samo cu kratko da se nadovezem na Vladarov komentar,a verujem i u mnoge druge! NEMOJTE SE IZNENADITI KADA BUDETE CULI KONACNE PLASMANE NA MR.O!!! Ovo mi je prvi put nakon 6 godina za redom da nisam prisutan na ovom takmicenju,a usput nisam u mogucnosti ni da ga pratim preko neta!!! Sta hocu da kezem mislim da me odlicno razumete!!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: COMPARASIONS-UPOREDNO !!!!!!!!
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 01, 2007, 12:32:05 pre podne »
Ovdje mozete pogledati replay od Petka sa prejudging-a, gdje je Dennis Wolf pozirao prvi. Vrijedi pogledati!
http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2007olympia/webcast/2007olympia_premen.html
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2007, 12:35:14 pre podne Manimal »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: COMPARASIONS-UPOREDNO !!!!!!!!
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:10:55 pre podne »
Posto sam van zemlje i nisam u mogucnosti bas detaljno da pratim Mr.O,samo cu kratko da se nadovezem na Vladarov komentar,a verujem i u mnoge druge! NEMOJTE SE IZNENADITI KADA BUDETE CULI KONACNE PLASMANE NA MR.O!!! Ovo mi je prvi put nakon 6 godina za redom da nisam prisutan na ovom takmicenju,a usput nisam u mogucnosti ni da ga pratim preko neta!!! Sta hocu da kezem mislim da me odlicno razumete!!!

e da...na ovo sam zaboravio....bravo extrem..

ovo jos uvek nije OFFICAL...!!!!