April 27, 2024, 03:03:37 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trening visokog inteziteta - komentatri dobro došli....  (Pročitano 5571 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Trening visokog inteziteta - komentatri dobro došli....
« Odgovor #15 poslato: Februar 03, 2009, 02:22:29 posle podne »
@ MarK3 Cuj glupo komentarisati.... Ramena su mala misicna grupa i mogu da se odmore za 3-4 dana tako da ih mozes raditi dvaput nedeljno ako hoces
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening visokog inteziteta - komentatri dobro došli....
« Odgovor #16 poslato: Februar 03, 2009, 03:17:33 posle podne »
@ MarK3 Cuj glupo komentarisati.... Ramena su mala misicna grupa i mogu da se odmore za 3-4 dana tako da ih mozes raditi dvaput nedeljno ako hoces

kako to mislis..ako su mala onda se brzo odmaraju??
i jel znas od koliko misica tj koliko galva ima rameni spoj misica??
ako to znas,onda mislim da ovakav komentar nema bas mesta tj ukoliko ramena odradis kako treba,trening od 2 puta nedeljno moze i biti ce sigruno i vise nego kontrakproduktivan!!!!
a pogtovo ako se ne koristi niti dodaci ishrani niti bilo sta drugo..

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Trening visokog inteziteta - komentatri dobro došli....
« Odgovor #17 poslato: Februar 03, 2009, 06:25:29 posle podne »
Ja ne mislim tako uopste, ali nema smisla da se raspravljam sa tobom oko toga, tako da svako moze po svom, pa kako mu odgovara...
No curling in the squat rack!

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Trening visokog inteziteta - komentatri dobro došli....
« Odgovor #18 poslato: Februar 03, 2009, 06:27:23 posle podne »
Znao sam da je "mala grupa " laicki receno ali ne mislim da npr.  jednoj od tri glave ramena treba isto vremena da se odmori kao npr pectoralis ili latisimus
No curling in the squat rack!

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Trening visokog inteziteta - komentatri dobro došli....
« Odgovor #19 poslato: Februar 03, 2009, 07:27:00 posle podne »
to sto je manja misicna grupa to ne znaci da treba da mozes da je kidas kako hoces , pogotovo sto je tu rameni zglob koji je kod mnogih ljudi nezgodan i sklon je povredama, dosta se trosi i pri neim drugim vezbama...
ti mozes da odradis ramena kao ceo trening , ali to bi ti onda bio samo jedan trening u nedelji i naravno trebao bi da napravis raspored da ti sledeci trening nakon ramena budu noge , jer za koju god da se sledecu grupu uhvatis da radis ukljucices ramena kao stabilizatore , bilo da su vezbe potiska ili vuce...ja licno mislim da je jako dobro ako oces da posvetis paznju ramenima da ih radis kao jedan trening nesto tipa:
ponedeljak ramena
utorak odmor
sreda noge
cetvrtak ledja triceps
petak odmor
subota grudi biceps
nedelja odmor

ili neki dugi raspored dana... zavisi kako kome odgovara i kakav trening odradis ...