Jun 09, 2024, 02:05:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Ibrahim Gaj: Grobari su životinje!  (Pročitano 2532 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Ibrahim Gaj: Grobari su životinje!
« poslato: Oktobar 02, 2007, 09:41:00 posle podne »
NI NAKON TRI DANA NE JENJAVAJU TENZIJE POSLIJE 131. VJEČITOG DERBIJA, IBRAHIM GAJ PORUČUJE:
Grobari su životinje


BEOGRAD - Senegalski fudbaler Ibrahim Gaj ponovo je bio meta rasističkih povika Grobara na "vječitom derbiju", a on im je poručio da su "životinje" i da "nikada u životu ne bi prešao u Partizan!"
- Partizanove tamnopute igrače shvatam kao braću i zbog toga ne razumijem pristalice vječitog rivala. Ličili su na životinje kad su me vrijeđali, ali ja volim kad mi pogrdno skandiraju, jer me to dodatno motiviše. Nijesam došao u Beograd zbog Partizana, već zbog Crvene zvezde, čije su pristalice najbolje u Evropi - izjavio je Gaj za beogradske medije.
Podsjetivši kako su ga Grobari i ranije vrijeđali, iako su crno-bijeli dres nosili Obiore Odita i Pjer Boja, Gaj je poručio da to nije dobro za srpski fudbal i da ga "Grobari više ne interesuju".
- U Partizan ne bih prešao ni po koju cenu . kategoričan je bio Gaj, koji je svojevremeno trebalo da dođe u Partizan.
I golman Crvene zvezde Ivan Ranđelović bio je predmet skandiranja Grobara, a on im je odgovorio podizanjem srednjeg prsta!
- To je najmanje što sam mogao da im pokažem, jer nikome ne dozvoljavam da mi vrijeđa porodicu. Grobari bi mogli da se malo ugledaju na Delije, mada ih i razumijem, jer nijesu u Evropi i ne vide kako se tamo navija - poručio je Ranđelović na jučerašnjoj konferenciji za novinare, a zatim se okrenu mnogo bitnijem meču sa Groclinom sjutra veče na Marakani.
- Koliko vidim po rezultatima u poslednje vrijeme, Groclin je opasan u gostima. Moramo da budemo maksimalno skoncentrisani i ne smije da nam se ponovi neozbiljnost sa početka prve utakmice kada su Poljaci promašili nekoliko dobrih šansi. Groclin ima brze napadače, ali tehnički nijesu toliko jaki - istakao je čuvar mreže šampiona Srbije.
Iako Zvezda u revanš pred svojom publikom ulazi sa prednošću od 1:0 jedan od boljih igrača u zadnje vrijeme Nenad Milijaš je veoma oprezan. Stameni vezista "crveno-bijelih" upozorava da se ekipa ne smije opustiti pred najvažniji meč ove jeseni.
- Svjesni smo da je ovo možda utakmica godine. Nikako ne smijemo da potcijenimo Groclin koji je pokazao kvalitet u prvom susretu. Naša je želja i obaveza da zabilježimo novu pobjedu i tako se odužimo navijačima na sjajnoj podršci - reči su Nenada Milijaša, koji je dodao:
- Očekujem otvorenu igru protivnika što bi nama svakako odgovaralo jer bismo i mi imali više prostora za napade. Ipak, ne mislimo toliko o tome kako će igrati Groclin, već kako mi da ispunimo zadatke koji budu bili pred nama - izjavio je Zvezdin vezni igrač koji je u minulom vječitom derbiju prikazao dobru igru i zabilježio dvije asistencije.      

Partizana čeka kazna

BEOGRAD - Loša organizacija 131. "vječitog derbija" mogla bi skupo da košta Fudbalski klub Partizan. Za paljenje baklji na južnoj i severnoj tribini, upad publike na teren po završetku utakmice i vrijeđanje Ibrahima Gaja na rasnoj osnovi prema propisima slijedi novčana kazna u iznosu do 600.000 dinara, a postoji i mogućnost da "crno-bijeli" budu sankcionisani odigravanjem jedne ili više utakmica van svog stadiona - izjavio je predsednik Zajednice superligaša Miodrag Janković.
U upravi partizana su zadovoljni navijanjem svojih pristalica, ali su istakli da će ispitati propuste redarske službe. Novom predsjedniku kluba najviše je zasmetala jedna potpuno bizarna stvar.
- Moraćemo da ispitamo ko su momci koji su stajali iza golova i vraćali lopte u teren, a radovali su se poslije Zvezdinih golova! Da se razumemo, nikom ne branim da navija za koga hoće, ali mi je neprihvatljivo da se tako nešto dogodi na našem stadionu - kazao je Tomislav Karadžić.

Napisao: B.NILEVIĆ
Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Ibrahim Gaj: Grobari su životinje!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 02, 2007, 11:00:59 posle podne »
siroti Ibro :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Ibrahim Gaj: Grobari su životinje!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 02, 2007, 11:40:55 posle podne »
Ne bih mogao da se slozim sa kvalifikacijom u naslovu. Ne odnosi se samo na navijacku grupu vezanu za Partizan. Ljudi su u principu takvi. Ne prijaju im promene i nepoznate stvari. Mi imamo laznu sliku o tome kako su ljudi civilizovani i kulturni. Nisu. Ovo nije bio izuzetak. ovo je pravilo. Uceni smo da mrzimo Zvezdu, Hrvate, Crnce, Kineze, macke,...


Jedna slicica iz moje strongman karijere. Jedan od domacih takmicara (nije Katona - on je kul) je imao priliku da prvi put izadje iz zemlje u svojoj 27 godini. I to u Madjarsku. Sa svojim drugarom, koji je povremeno sudio strongman takmicenja.  Dakle izvadili pasose specijalno za tu priliku. I eto nas u Madjarskoj. Katona, gosptdin X sa drugarom i ja. Prolazi crnac ulicom. Njih dvojica pocese da pokazuju prstom na njega i smejali se duze od 45 minuta. Videli ljudi crnca pa im smesno!!! Nisam mogao da verujem. Pitam: " pa sta je smesno". "Vidi ga! Ha, ha... On crn - jebo te!". Uzas!!
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde