April 29, 2024, 01:56:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kardio+vezbe snage  (Pročitano 5780 puta)

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Kardio+vezbe snage
« poslato: Oktobar 07, 2007, 02:04:38 posle podne »
Procitao sam u pansportovom biltenu text koji je napisao Miki veliki o kardio treninzima,naveo je sedam tipova,ali ja cu se osvrnuti na onaj sedmi,u pitanju je kratak aerobni trening sa kombinacijom trcanja+vezbe snage.
Ja to radim na sledeci nacin,pa mi vi iskusniji recite da li je to pametno ili negde gresim:
Otrcim jedan krug(neznam koje je duzine izmedju 200-350m)i odradim seriju sirokih zgibova za ledja(10 ponavljanja minimala kod svake serije zgibova ).
Onda opet krug pa zgibovi za biceps (podhvat).Pa krug ,pa siri hvat zgibova(ovaj put bradu dizem prema saci,neizmenicno leva,desna).
Opet krug pa seriju trbusnjaka na vratilu(one koje milos opisuje na svom DVD-u),pa krug pa dizanje u pretklonu na prste sa covekom na ledjima(donkey calf raises),pa krug i na kraju minimala 50 skelekova.

E sad da li bi trebao jos vezbi da ubacim,ili je previse,ovo praktikujem radnim danima, uvece posle 20h,teretanu trudim se da idem 4 puta sedmicno.Ako sam negde pogresio voleo bih da  mi ukazite na gresku.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 07, 2007, 02:42:01 posle podne »
Tu ti je glavna greška što ti uopšte ne znaš šta je snaga...ovo nema veze sa snagom...e sad,ne znam koji je tvoj cilj ovim treningom...
« Poslednja izmena: Oktobar 07, 2007, 03:06:13 posle podne KOLUNDZIJA »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2007, 04:37:42 posle podne »
Procitao sam u pansportovom biltenu text koji je napisao Miki veliki o kardio treninzima,naveo je sedam tipova,ali ja cu se osvrnuti na onaj sedmi,u pitanju je kratak aerobni trening sa kombinacijom trcanja+vezbe snage.
Ja to radim na sledeci nacin,pa mi vi iskusniji recite da li je to pametno ili negde gresim:
Otrcim jedan krug(neznam koje je duzine izmedju 200-350m)i odradim seriju sirokih zgibova za ledja(10 ponavljanja minimala kod svake serije zgibova ).
Onda opet krug pa zgibovi za biceps (podhvat).Pa krug ,pa siri hvat zgibova(ovaj put bradu dizem prema saci,neizmenicno leva,desna).
Opet krug pa seriju trbusnjaka na vratilu(one koje milos opisuje na svom DVD-u),pa krug pa dizanje u pretklonu na prste sa covekom na ledjima(donkey calf raises),pa krug i na kraju minimala 50 skelekova.

E sad da li bi trebao jos vezbi da ubacim,ili je previse,ovo praktikujem radnim danima, uvece posle 20h,teretanu trudim se da idem 4 puta sedmicno.Ako sam negde pogresio voleo bih da  mi ukazite na gresku.


jel ovo neki scenario za rocky 7???

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2007, 07:16:31 posle podne »
Ljudi nemojte mene covek je tako napisao,ja sam samo to preneo ovde da vi vidite da li to valja. :(

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2007, 07:26:55 posle podne »
nemac noko mora da ispasta, zalomilo se na tebi jbg
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 07, 2007, 07:29:27 posle podne »
Pa sta je cilj ovog treninga katabolizam?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 08, 2007, 06:09:23 pre podne »
am stari niko tebi nista nije rekao.

ali ovo je potpuno nepotrebno raditi u opste...A NE MISLITI DA CES DOBITI SNAGU OD OVOGA.....

Van mreže perun

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Kardio+vezbe snage
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2007, 12:58:34 pre podne »
bolje istovaraj ugalj mozda i zaradis :P