April 24, 2024, 07:10:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: GORAN ILIC  (Pročitano 169713 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 11, 2007, 10:04:46 pre podne »
I Djura i Goran su ok momci, tu nema sumnje. Mirsad takodje, za kratko vreme je pobrao sve simpatije navijaca.

Ne znam zasto se pominju neke ''misticne'' fotografije i takmicenja i sta je to uopste o cemu govorite?



pa misticene fotografije su iz tog razloga sto ihe nema nigde..

na enkom drugom forumu samo neke zene..nigde onoga sto je teme cele ove rpice..miski bodi bilding...

zar nije to misticno..

a dali ej takmicenje misticno..pa ocigledno da nije...bilo je prilicno javno...

e sada sto mnogi kriju da su izasli na to tkamicnje..e to je misticno..pitam se zasto!

I kakve sad Goran ima veze sa tim?

Jel ova tema otvorena zbog pojedinca Gorana ili zbog tih misticnih gluposti?

evo uspeo sam na netu da nadjem jednu od tih mistery slika....

evo gorrance....na nekim emstima sam video i djurine slike....i tako....

nisam bio tamo..pa ne zelim da dajem bilo kakav komenatar...

Da je bio Djura na slici ili Liska ili Blanusa kako bi se zvala ova tema?

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 11, 2007, 10:19:03 pre podne »
pa brate jel ti nisi jutros doruckovao ili sta?/

ne razumem sta hoces...

pitas zasto je nesto misticno....ja ti objasnim..mozda ji mistika gruba rec..ali moze da se upotrebi....i ti onda kada vidis da sam poptuno tacno rekao pitas kakve goran ima veze sa tim..

pa ja neznam gde si ti nasao konekciju izmedju gorana i marty misterije i mistike oko ovog takmicenja...ali TI si pitao sta je MISTICNO a ja sam ti samo odgovrio...

tema je otvrena zbog gorana i slike cu nejgove da stavim ovde samo da ih negde najdem,a ja sam je pokrenuo jer sam ovu sliku gde je GORAN nasao an jednom slovenackom sajtu...

e sada..sta tebui tu nije jasnio ja pojma nemam...

sto se tice drugog dela....opet se vrcam u krug....nasao sam jednu drjurinu sliku ali je toliko losa da sam pitao dali je to u opste djura...

a koliko ja znam..a znam dobro...da je goran drzavni pravak u nekom drugom savezu itd ..itd..itd...djura je takodjer prvak..ali bivsi..treba to da potvrdi ove godine pa ce i nejgove slike da budu..

o liski je sve recno ali i on se takmici u nekoj drugoj federaciji iz njemu ponzatih razloga...

a balnusa je momak koji ima sjajnu perspektivu i ogrman potenicjal ali nikako da to iskorsti..

da rezimiram.

tema je GORAN ILIC...i neznam zasto bih stavljao slike od bilo koga na nejgovj temi a pogtovo iz razloga sto slike ne mogu da nadjem nigde..a da stavljam neke stare slike liske iz proslih dana..ili djruine slike od pre 2 godine.mislim da to nema smilsa..

nadam se da ti je sada jasno..

a meni nije jasno..sto to tebe toliko licno pogadja????

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 11, 2007, 11:31:23 pre podne »
 8) 8)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 11, 2007, 02:04:26 posle podne »
Ok 100% sve si mi razjasnio i to bas detaljno.

Ovo nema veze sa mnom licno vec sam na trenutak pomislio da smo se vratili u ona stara vremena kada niko iz jedne nije smeo da se takmici u drugoj federaciji sto je najgluplja stvar koja postoji i koja samo svadja i deli ionako mali broj takmicara. A kod nas ti je to najlakse.

Valjda je ok da se svi takmice gde zele.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:15:54 posle podne »
Ok 100% sve si mi razjasnio i to bas detaljno.

Ovo nema veze sa mnom licno vec sam na trenutak pomislio da smo se vratili u ona stara vremena kada niko iz jedne nije smeo da se takmici u drugoj federaciji sto je najgluplja stvar koja postoji i koja samo svadja i deli ionako mali broj takmicara. A kod nas ti je to najlakse.

Valjda je ok da se svi takmice gde zele.

..

drago mi je da sam uspeo da objasnim sta sam hteo..

e sada oko takmicenja....jebiga...postoje tu neka pravila kojih bi se trebalo drzati...bar u manjem delu...

zabrana takmicenja za takmicare nikako....ali onda ne treba da stoji u statutu ili u pravilniku gde..sta...kada..ko...zasto...kako..na koji nacin...

da ne dodje do zabuna..

posto vidim da si poprlicno upoznat sa materijom mislim da onda i znas da je olduceno da se ne brani nikome da se takmici bilo gde..bar od strane ifbb saveza......

OSIM POJEDINACA...e sada....ako znas materiju,onda bi trebalo i da znas ko su ti pojedinci kojima niko ne treba da kaze da smeju ovo,a ne smeju ono.....jer bi to njima samima trebalo prilicno jasno da bude sta je pozadina jednog takvog izleta..

no,nije moje da se ovde raspravljam o tome sta bi ko trebalo d aradi...svako odgovra za svoje postupke...zar ne....

pa tako ja...ako sam dovljno glup pa uradim nesto sto moze da me kosta po dzepu,jer jebes reputaciju..reputaciju mozes da stknes i kao igrac bejzbola onda to boli...jer jeidni jezil koji srbin razume je govr novca..tj nece da se opameti dok ga ne prasnes po dzepu...e tek onda kaze..u alaj sam ze zajebao...

kao sto rekoh..neka svako nosi odgvrnost za svoje postpuke

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 12, 2007, 11:06:54 pre podne »
 8) 8)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 12, 2007, 11:12:36 posle podne »
Znam na sta se odnosi sav ovaj komentar i raspitao se u medjuvremenu. Nikakvih zabrana nema cak ni za te ''privilegovane''

Goran je razgovarao par dana ranije sa Predsednikom o tome i sve je ok. Pitao sam i Gorana u vezi toga i samo mi je odmahuo rukom i rekao da nema vremena da razmislja o glupostima u vezi nekih zabrana. Kaze da ce iovako veoma brzo da se povuce sa takmicenja. Sve ono sto nije mogao da ostvari u prosloj deceniji, kada je prekinuo jer nije imao uslova i para, sada je ispunio sve zelje i zeli da se povuce.

Ne interesuju ga bilo kakvi komentari o zabranama, jer kako kaze, zeli jos malo da uziva u takmicenjima jer to mnogo voli.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 13, 2007, 09:53:42 pre podne »
Znam na sta se odnosi sav ovaj komentar i raspitao se u medjuvremenu. Nikakvih zabrana nema cak ni za te ''privilegovane''

Goran je razgovarao par dana ranije sa Predsednikom o tome i sve je ok. Pitao sam i Gorana u vezi toga i samo mi je odmahuo rukom i rekao da nema vremena da razmislja o glupostima u vezi nekih zabrana. Kaze da ce iovako veoma brzo da se povuce sa takmicenja. Sve ono sto nije mogao da ostvari u prosloj deceniji, kada je prekinuo jer nije imao uslova i para, sada je ispunio sve zelje i zeli da se povuce.

Ne interesuju ga bilo kakvi komentari o zabranama, jer kako kaze, zeli jos malo da uziva u takmicenjima jer to mnogo voli.
.

lepo od njega..samo priajtelju...nije predesnik onaj koji daje dravno novac..kada me vec vuces za jezik....nadam se da ces da razumes i ovu pruku...jel prilcino su dbelo zasrali na svim frontovima tako da im jedan lagani dopis u ministrastvo sprota sigruno ne bi trebao!~!!!!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 17, 2007, 02:17:46 posle podne »
Sve cestitke Goranu na uspesnoj sezoni(pobeda u NABBI I IFBB-u)!Nadam se da ce nastaviti tako jer planira jos da odrzava formu i da izadje na jos nekoliko takmicenja ove godine pre povlacenja.Sve najbolje.

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 17, 2007, 03:40:22 posle podne »
Bravo za majstora!!!

Samo napred, Gorane ,pa neporazen u penziju. :D
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 17, 2007, 09:35:17 posle podne »
Znam na sta se odnosi sav ovaj komentar i raspitao se u medjuvremenu. Nikakvih zabrana nema cak ni za te ''privilegovane''

Goran je razgovarao par dana ranije sa Predsednikom o tome i sve je ok. Pitao sam i Gorana u vezi toga i samo mi je odmahuo rukom i rekao da nema vremena da razmislja o glupostima u vezi nekih zabrana. Kaze da ce iovako veoma brzo da se povuce sa takmicenja. Sve ono sto nije mogao da ostvari u prosloj deceniji, kada je prekinuo jer nije imao uslova i para, sada je ispunio sve zelje i zeli da se povuce.

Ne interesuju ga bilo kakvi komentari o zabranama, jer kako kaze, zeli jos malo da uziva u takmicenjima jer to mnogo voli.
.

lepo od njega..samo priajtelju...nije predesnik onaj koji daje dravno novac..kada me vec vuces za jezik....nadam se da ces da razumes i ovu pruku...jel prilcino su dbelo zasrali na svim frontovima tako da im jedan lagani dopis u ministrastvo sprota sigruno ne bi trebao!~!!!!!

Pa dobro, zasto bi neko uopste slao ''lagani dopis'' i jurio da s..be Savez i pojedince ako nema nesto licno protiv istih? To je izgleda nas mentalitet, na zalost.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 17, 2007, 09:49:55 posle podne »
Samo napred Gorane i nema povlačenja još nekoliko godina, nisi ti za staro gvožđe :-)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 18, 2007, 05:54:33 pre podne »
Citat
Pa dobro, zasto bi neko uopste slao ''lagani dopis'' i jurio da s..be Savez i pojedince ako nema nesto licno protiv istih? To je izgleda nas mentalitet, na zalost.

pa vidi....ako je neko dovljno dugo u ovom sportu..i ako nekog dovljno dugo jebu u zdrav mozak..mozda se taj neko sada dovljno opametio pa da postavi par "laganih",pitanja na odrejdenom mestu pa da se ti isti razmisljaju malo..

jel stvar je prilicno jednostavna......ako JA koji NISAM  stipedista..ne mogu da izlazim na bilo koje takmicenje van IFBB saveza...onda bi trebalo da je to pravilo.

jer mojd predsednik opstine pojma nemam sta je evropsko prvenstvo u IFBB federaciji ili evropsko U WPF fedraciji..njemu je bitna medlja i na sonovu nje se pare dobiaju....

znaci..ako goran moze da ide kao stipedista i clan upravnog odbora IFBB saveza..nema nista protiv....ali onda se treba javno reci da i ostali mogu da idu jer ja cu prvi da odem na neko WPF ili WFF takmicenj uzmem zlato i dobijem novac......

zasto sam ja gluplji od nejga..ili on pametniji od mene.

nas dovjicu sam uzeo ako primer...jer pravilo bi trebalo da vazi za sve..

DAKLE..NE VIDIM STA JE TU LICNO I STA JE TU PROTIV KOGA??

TO JE KONSTURKICJA U TVOJOJ GLAVI...

Aovo su cinejnice....i cinjenicno stanje...na zalost.

DAKLE...NAGLSAVAM....JEBE MI SE KO CE GDE DA IDE...ALI ONDA NE MOZE MENI NEKO DA PRETI DA NECU IMATI STIPEDIJU AKO ODEM TU I TU.....A SA DRUGE STRANE TO PRAVILO EN VAZI

AKO ZNAS STA JE PRAVILO RECIPROCITETA onda bih ti trebalo biti jasno

dakle..nemam nista protiv nikoga..pogtovo ne protiv gorana...i to njije nejgova stvar,vec stvar odgovrnih ljudi saveza kako ce da reagujeu..

i ponovo akzem..neznam zasto bih mislio da ja imam nesto protiv "njih"////ko su to oni da bi ja imao nesto rpotiv njih???????

a i sigruno sam vise dborog doneo ovom savezu nego goran...bez lazne skromnosti..i vredjanja gorana.

u ostalom....KADA ZNAS ZNANJE..POGLEDAJ RAZLGO ZASTO JE BODI BILDING KAO SPORT POMEREN IZ 4 KATEGORIJE SPROTOVA U 3 KATEGORIJU...

AKO NE MOZES DA NADJES..JA CU DA TI AKZEM...ZOBG MOJE BRONZE U EGIPTU I ZBOG BRNKINOG SREBRA NA EVROPSKOM....

da dragi moj.....ali i bez obzira na to....JA TE GODINE NISAM DOBIO STIDPEDIJU!!!!!!!!

kao sto rekoh..mnogo vise stvari ja znam..i mislim da je bolje da me ne vuces za jezik....

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 19, 2007, 02:34:34 pre podne »
Cekaj, cekaj...nismo se razumeli....ne mislm da ti imas nesto licno protiv Gorana, vi cak i saradjujete. ne to...

Pa valjda znas da je ODLUCENO da svako moze da se takmici gde zeli. Ti mozes da se takmicis gde zelis. Zabrana ne postoji.

Pa Igor se takmicio u NABBA-i pa je dobio stipendiju.

Ove godine se zna da je stipendija neizbezna za tebe jer si Balkanski apsolutni a ako hoces iskreno, trebalo bi i dodatno da Savez nadje sponzora za tebe upravo zbog Evropskog prvenstva na koje pucas i imas najvece sanse od nasih da napravis dobar rezultat.

Mislim da su jos po rezultatima zasluzili stipendiju Ljuba Pantovic, Branka Jovanovic i Hans jer su i Balkanski prvaci. Petog stipendistu mozemo traziti izm. nekoliko njih ali ima jos par takmicenja do kraja sezone pa ko bude najbolji.

Evo to je moje misljenje o sledecim stipendistima koji su napravili nesto u ovoj godini.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: GORAN ILIC
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 19, 2007, 06:18:13 pre podne »
Cekaj, cekaj...nismo se razumeli....ne mislm da ti imas nesto licno protiv Gorana, vi cak i saradjujete. ne to...

Pa valjda znas da je ODLUCENO da svako moze da se takmici gde zeli. Ti mozes da se takmicis gde zelis. Zabrana ne postoji.

Pa Igor se takmicio u NABBA-i pa je dobio stipendiju.

Ove godine se zna da je stipendija neizbezna za tebe jer si Balkanski apsolutni a ako hoces iskreno, trebalo bi i dodatno da Savez nadje sponzora za tebe upravo zbog Evropskog prvenstva na koje pucas i imas najvece sanse od nasih da napravis dobar rezultat.

Mislim da su jos po rezultatima zasluzili stipendiju Ljuba Pantovic, Branka Jovanovic i Hans jer su i Balkanski prvaci. Petog stipendistu mozemo traziti izm. nekoliko njih ali ima jos par takmicenja do kraja sezone pa ko bude najbolji.

Evo to je moje misljenje o sledecim stipendistima koji su napravili nesto u ovoj godini.

ma milion puta je to trebalo da bude pa je uvek bilo nesto drugo......

akos e azumes..onda znas.

a igro se takmicio u NABBA DOK NIJE IMAO STIPEDIJU....

a koliko ja znam..zabranjeno je stipedistima da se takmice negde drugde..svi ostali mogu..tako je odluceno..