April 20, 2024, 12:17:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE  (Pročitano 11638 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 11, 2007, 03:21:34 posle podne »
Teško da če Ismar ikada da pomogne Terzi iz više razloga:
Pre takmičenja šta god je Terza trebao da kupi kod Ismara naglašavam da KUPI Ismar mu je rekao da nema, Terzini drugari odu pitaju za istu stvar i naravno kupe... e takav je Ismar.

Ismar je bio treći u Slavonskom Brodu-Terza prvi, Ismarova žena kupuje kartu da uđe na takmičenje a kao trener (ona ga i maže farbom ) to ne treba da radi već ima pravo na akreditaciju i besplatan ulaz, ja i Terza na ulazu joj kažemo i onim ljudima na ulazu ko je ona i šta, da ne treba da kupi kartu itd a samo dan pre toga njen muž nije hteo svojoj konkurenciji da proda vitargo i šta god je ovaj pitao.

Verujte Terza je sportista i ko god mu je prišao na takmičenju ponudio se da pomogne dok Ismar... ne volim da iznosim Ismarov prljav veš koga puno ima, samo 3-4 dana pre takmičenja i mene je strašno razočarao.

Zanimljivo ko god je bio na takmičenju iz Sarajeva uživao je što Ismar nije uspeo, iza bine svi su mu se smejali dok sam ja navijao i bodrio ga na bini bez obzira što je prema meni ispao... Čak se i Terza nadao da će Ismar što bolje da se plasira, e neka Vam ovo nešto govori o ljudima kakvi su i kakvi bi trebali biti.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže ema78

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 28, 2007, 05:58:29 posle podne »
bebac kenjas opet....nije ovo mjesto gdje o tome trebamo raspravljati....mislim da sam u pravu......neke stvari se od prije vuku pa stoga malo uspori.....ljubi malenu od mene

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 29, 2007, 01:33:23 posle podne »
dobro, te njihove problemcice nek oni rijese medjusobno a ne ovako preko PR menadzera 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 29, 2007, 06:05:59 posle podne »
Cuo sam da je Mirsad ponovo pobedio,ovog puta u Vogosci pre neki dan. Ne znam da li je tacna informacija?
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 30, 2007, 10:41:48 pre podne »
na takmicenju u bg sam u svlacionici bio blizu njega,zaista neverovatna forma...jedna od najboljih koje sam video u zivotu uzivo.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ema78

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 31, 2007, 03:25:25 posle podne »
Cuo sam da je Mirsad ponovo pobedio,ovog puta u Vogosci pre neki dan. Ne znam da li je tacna informacija?
jeste pbijedio je opet...ovog puta je bio u jps bpljoj formi neg u brodu i bg...pozdrav

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #21 poslato: Novembar 02, 2007, 04:18:55 posle podne »
Teško da če Ismar ikada da pomogne Terzi iz više razloga:
Pre takmičenja šta god je Terza trebao da kupi kod Ismara naglašavam da KUPI Ismar mu je rekao da nema, Terzini drugari odu pitaju za istu stvar i naravno kupe... e takav je Ismar.

Ismar je bio treći u Slavonskom Brodu-Terza prvi, Ismarova žena kupuje kartu da uđe na takmičenje a kao trener (ona ga i maže farbom ) to ne treba da radi već ima pravo na akreditaciju i besplatan ulaz, ja i Terza na ulazu joj kažemo i onim ljudima na ulazu ko je ona i šta, da ne treba da kupi kartu itd a samo dan pre toga njen muž nije hteo svojoj konkurenciji da proda vitargo i šta god je ovaj pitao.

Verujte Terza je sportista i ko god mu je prišao na takmičenju ponudio se da pomogne dok Ismar... ne volim da iznosim Ismarov prljav veš koga puno ima, samo 3-4 dana pre takmičenja i mene je strašno razočarao.

Zanimljivo ko god je bio na takmičenju iz Sarajeva uživao je što Ismar nije uspeo, iza bine svi su mu se smejali dok sam ja navijao i bodrio ga na bini bez obzira što je prema meni ispao... Čak se i Terza nadao da će Ismar što bolje da se plasira, e neka Vam ovo nešto govori o ljudima kakvi su i kakvi bi trebali biti.

Ne bih se složio sa tobom da je Ismar takav. Ja ga lično poznajem i on je uvijek spreman pomoći svakome, pa čak i Terzi.


Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: 3MESECA SPREMANJA 3 ZLATNE MEDALJE, TERZA MIRSAD SLIKE
« Odgovor #22 poslato: Novembar 02, 2007, 05:40:39 posle podne »
Ja poznajem i Ismara i Terzu i govorim ti o situaciji koja se odigrala u 10dana.Ismaru UVEK zelim sve najbolje a on...
Pre mesec dana sam sa Ismarom imao žučnu raspravu o tome što je takav, neki njegovi postupci nisu nikako sportski ni drugarski.Znam i njega i ženu i ćerkicu Tajru, bili smo i kao prijatelji ali ...
Ma nebi bilo zanimljivo da smo svi isti.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!