April 20, 2024, 09:00:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Surge  (Pročitano 4412 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Surge
« poslato: Decembar 12, 2005, 09:45:26 posle podne »
zna li neko da li ima u srbiji da se nadje Surge prizvodjac Biotest , ima odlican sastav .

serving size 92,4g a od toga proteina 25g i to hidrolizata i 49g UH i to maltodextrin i jos neki minerali .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Surge
« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2005, 05:54:19 pre podne »
Citat: Markoni
zna li neko da li ima u srbiji da se nadje Surge prizvodjac Biotest , ima odlican sastav .

serving size 92,4g a od toga proteina 25g i to hidrolizata i 49g UH i to maltodextrin i jos neki minerali .
...to ovde neces naci nigde..znam za taj prozivod ali skup je kao djavo,a mozda bi se pojavio neko jednomm u 3 meseca da kupi  paket...niko nece to da uvozi...jeibga...srbija je ovo markoni...samo se igra na siguricu...zicerasi :wink:  :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Surge
« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2005, 11:46:17 pre podne »
kad smo vec kod uvoza onosno ne-uvoza,trazim Aulin-najbolja stvar protiv bolova,oni mi u apoteci pricaju kako se to vise ne uvozi,ne isplati se,kao zajebala ih drzava sa visokim cenama.zivela Srbija i njene blagodeti,uraaaaaa
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Surge
« Odgovor #3 poslato: Decembar 13, 2005, 12:56:55 posle podne »
Citat: sasacg
kad smo vec kod uvoza onosno ne-uvoza,trazim Aulin-najbolja stvar protiv bolova,oni mi u apoteci pricaju kako se to vise ne uvozi,ne isplati se,kao zajebala ih drzava sa visokim cenama.zivela Srbija i njene blagodeti,uraaaaaa
.....hhahahhahah...jebiga stari...dosta je bilo sranje...mislim oni bar tako misle