Mart 28, 2024, 08:33:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Pivski kvasac i surutka u prahu?  (Pročitano 43170 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Pivski kvasac i surutka u prahu?
« Odgovor #45 poslato: Decembar 21, 2005, 11:19:41 posle podne »
Citat: bane83
Ma...moze chovek svashta da vidi...ima likova koi celo vreme nesto pametuju oko pojedinih vezbi, a kad ih pogledash vidish da su gradjeni ko pivska flasha...biceps ogroman a ramena nigde...ja uglavnom kad sam na treningu cutim i radim...a ako pricham s nekim...pricham o temama koje nisu vezane za treninge...nego recimo o fudbalu i tako to :)


e zato ja uvek sam vezbam , moji drugovi ko babe smo melju kada vezbaju samnom  :D

tefter ,olovka ,sundjeri ,flasica i cepaj tegove. :D  :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pivski kvasac i surutka u prahu?
« Odgovor #46 poslato: Decembar 21, 2005, 11:41:16 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: bane83
Ma...moze chovek svashta da vidi...ima likova koi celo vreme nesto pametuju oko pojedinih vezbi, a kad ih pogledash vidish da su gradjeni ko pivska flasha...biceps ogroman a ramena nigde...ja uglavnom kad sam na treningu cutim i radim...a ako pricham s nekim...pricham o temama koje nisu vezane za treninge...nego recimo o fudbalu i tako to :)


e zato ja uvek sam vezbam , moji drugovi ko babe smo melju kada vezbaju samnom  :D

tefter ,olovka ,sundjeri ,flasica i cepaj tegove. :D  :D


a kalkulator,pa neces valjda sve napamet da mnozis,delis,kvadriras,korenujes ???  :D  :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pivski kvasac i surutka u prahu?
« Odgovor #47 poslato: Decembar 22, 2005, 07:05:12 pre podne »
Citat: sasacg
Citat: Markoni
Citat: bane83
Ma...moze chovek svashta da vidi...ima likova koi celo vreme nesto pametuju oko pojedinih vezbi, a kad ih pogledash vidish da su gradjeni ko pivska flasha...biceps ogroman a ramena nigde...ja uglavnom kad sam na treningu cutim i radim...a ako pricham s nekim...pricham o temama koje nisu vezane za treninge...nego recimo o fudbalu i tako to :)


e zato ja uvek sam vezbam , moji drugovi ko babe smo melju kada vezbaju samnom  :D

tefter ,olovka ,sundjeri ,flasica i cepaj tegove. :D  :D


a kalkulator,pa neces valjda sve napamet da mnozis,delis,kvadriras,korenujes ???  :D  :lol:
:roll:  :D  :roll:  :D  :roll:  :D  :roll:  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Pivski kvasac i surutka u prahu?
« Odgovor #48 poslato: Decembar 22, 2005, 10:25:53 pre podne »
sve u glavi racunam , mozak radi kao singerica  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pivski kvasac i surutka u prahu?
« Odgovor #49 poslato: Decembar 22, 2005, 10:35:43 pre podne »
Citat: Markoni
sve u glavi racunam , mozak radi kao singerica  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
...oooppppaaaa :wink:  :wink: