Mart 29, 2024, 02:02:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: DEKSTROZA  (Pročitano 467578 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #555 poslato: Maj 15, 2009, 11:26:15 pre podne »
e ljudi jel ista Dextroza ona iz Rinfuza kao ona iz supp shopa.. Na ovoj pise Dextroza Monohydrat 200
u beloj kesi! ?

Spartak

  • Gost
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #556 poslato: Maj 15, 2009, 12:11:39 posle podne »
jeste

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #557 poslato: Maj 31, 2009, 07:08:31 posle podne »
E ovako.
Nedavno mi je jedan bivsi profesionalni body bilder rekao(inace napominjem da je doticna osoba bila 11 puta prvak jugoslavije u body bildingu,ne bitno koja je kategorija u pitanju)da je posle treninga najbolje odmah uzeti 10 grama creatin etil-ester,sa vocnim sokom,zatim 50 grama suvog grozdja+jedna jabuka+jedna banana i onda sacekati da prodje 10 minuta,jer ce se za to vreme ta kolicina unetih ugljenih hidrata iskoristiti za obnovu glikogena,a zatim treba popiti whey protein(dve merice od 30 grama)+glutamin+BCAA,jer ce se na taj nacin sav uneti whey protein iskoristiti za izgradnju misica,sto i jeste najbitnije,jer najveca je greska da se odmah posle treninga unese whey protein,iz razloga sto bi se on onda iskoristio za obnovu glikogena,a to je najgora solucija da se glikogen obnavlja iz proteina a ne iz ugljenih hidrata. Napominjem da je on tako rekao,i iskreno,ja vec puna tri meseca tako koristim,i zaista su rezultati u svakom pogledu fantasticni. E sad ako neko zbog finansijskih razloga ne moze sebi da priusti whey+glutamin+BCAA,onda je moj najdobronamerniji savet da kupite 100% WHEY GOLD STANDARD PROTEIN od firme OPTIMUM NUTRITION(inace to je najboli protein u svetu u zadnjih 4 godina),jer u jednoj njegovoj merici od 30 grama sadrzi 24 grama proteina,5,5 gr BCAA i 5 gr glutamina!!!

Van mreže santi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #558 poslato: Maj 31, 2009, 11:14:08 posle podne »
lol

Van mreže Odin

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #559 poslato: Maj 31, 2009, 11:15:52 posle podne »
ne bi da ulazim sta je rekao neki bivsi body bilder...ali dobar PWM je sigurno 20gr dexa,30 malto i 60grwhey-a....ne znam sto ti je rekao da uzimas dex sa kreatinom etil ester jer on vec ima svoj transportni sistem....e sad da li je 100% najbolji na svetu...tesko...mozda je najprodavaniji ali nije bolji od bilo kog izolata a kamoli od hidolizovanog whey-a,to ni ne moze tako da se poredi,ko da uporedjujes automobile nize i vise klase,jednostavno cisti izolati su klasa iznad!

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #560 poslato: Jun 01, 2009, 01:18:39 posle podne »
ne bi da ulazim sta je rekao neki bivsi body bilder...ali dobar PWM je sigurno 20gr dexa,30 malto i 60grwhey-a....ne znam sto ti je rekao da uzimas dex sa kreatinom etil ester jer on vec ima svoj transportni sistem....e sad da li je 100% najbolji na svetu...tesko...mozda je najprodavaniji ali nije bolji od bilo kog izolata a kamoli od hidolizovanog whey-a,to ni ne moze tako da se poredi,ko da uporedjujes automobile nize i vise klase,jednostavno cisti izolati su klasa iznad!
Pogresio si,nigde ne pise da mi je rekao da uzimam dex sa creatinom etil esterom!!!
Dex se u opste ne spominje...
A sto se tice proteina 100% GOLD STANDARD,on i jeste najbolji bas iz razloga sto u sebi sadrzi sve vrste whey proteina+glutamin+BCAA,a i nije skup,tj,cena mu je 5200 din za pakovanje od 2,3kg...

Van mreže grckibog

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #561 poslato: Jun 01, 2009, 01:22:26 posle podne »
ne bi da ulazim sta je rekao neki bivsi body bilder...ali dobar PWM je sigurno 20gr dexa,30 malto i 60grwhey-a....ne znam sto ti je rekao da uzimas dex sa kreatinom etil ester jer on vec ima svoj transportni sistem....e sad da li je 100% najbolji na svetu...tesko...mozda je najprodavaniji ali nije bolji od bilo kog izolata a kamoli od hidolizovanog whey-a,to ni ne moze tako da se poredi,ko da uporedjujes automobile nize i vise klase,jednostavno cisti izolati su klasa iznad!

E da,i jos nesto,pa cim je protein najprodavaniji na svetu,jasno je da je odlican!!! Da nije,ne bi se tako dobro prodavao.
Jer pazi,on nije najjeftiniji pa da iz tog razloga bude i najprodavaniji,vec iz razloga sto mu je kvalitet+ukus najbolji.
Ali otom potom,svako ima svoje misljenje i vidjanje,a i sam Pedja Petrovic je odgovorio da je taj protein ODLICAN!!!
Idi na forum NUTRITION pod stranom 58 ces i videti njegov odgovor za taj protein.
Pozz

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #562 poslato: Jun 01, 2009, 02:09:28 posle podne »
auuuuuu sad si ugasio!!!!!:):):)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #563 poslato: Jun 01, 2009, 02:11:50 posle podne »
Citat
to u sebi sadrzi sve vrste whey proteina+glutamin+BCAA,

u vezi ovoga sam ti odgovrio na mail,tako da milim da ce stvari da ti budu jasnije

Citat
mozda je najprodavaniji ali nije bolji od bilo kog izolata a kamoli od hidolizovanog whey-a,to ni ne moze tako da se poredi,ko da uporedjujes automobile nize i vise klase,jednostavno cisti izolati su klasa iznad!

odlicno receno
« Poslednja izmena: Jun 01, 2009, 02:14:16 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #564 poslato: Jun 01, 2009, 04:49:45 posle podne »
jjer u jednoj njegovoj merici od 30 grama sadrzi 24 grama proteina,5,5 gr BCAA i 5 gr glutamina!!!

eh kad bi to tako bilo, bilo bi vise nego ODLICNO

Van mreže Odin

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #565 poslato: Jun 01, 2009, 11:24:02 posle podne »
ne bi da ulazim sta je rekao neki bivsi body bilder...ali dobar PWM je sigurno 20gr dexa,30 malto i 60grwhey-a....ne znam sto ti je rekao da uzimas dex sa kreatinom etil ester jer on vec ima svoj transportni sistem....e sad da li je 100% najbolji na svetu...tesko...mozda je najprodavaniji ali nije bolji od bilo kog izolata a kamoli od hidolizovanog whey-a,to ni ne moze tako da se poredi,ko da uporedjujes automobile nize i vise klase,jednostavno cisti izolati su klasa iznad!
Pogresio si,nigde ne pise da mi je rekao da uzimam dex sa creatinom etil esterom!!!
Dex se u opste ne spominje...
A sto se tice proteina 100% GOLD STANDARD,on i jeste najbolji bas iz razloga sto u sebi sadrzi sve vrste whey proteina+glutamin+BCAA,a i nije skup,tj,cena mu je 5200 din za pakovanje od 2,3kg...

Ne nisam pogresio...ti si napisao da ti je savetovao 50 gr suvog grozdja a grozdje je sto je ilogicno puno grozdjanog secera ili glukoze ili drugim recima dextroze.....mnogi uzimaju suvo grozdje jer ga lakse podnose nego dex u prahu,mada se svodi na kraju na isto.....

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #566 poslato: Jun 02, 2009, 01:10:51 pre podne »
jjer u jednoj njegovoj merici od 30 grama sadrzi 24 grama proteina,5,5 gr BCAA i 5 gr glutamina!!!

eh kad bi to tako bilo, bilo bi vise nego ODLICNO
ocu ja takvu mericu od 30 grama da kad sipam dobijem 35 gr ;)
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #567 poslato: Jun 02, 2009, 09:03:58 pre podne »
covek je mislio u 30g praha ima 24g proteina a u tih 24g proteina ima 5,5g bcaa i 5g gluta
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #568 poslato: Jun 02, 2009, 09:13:21 pre podne »
covek je mislio u 30g praha ima 24g proteina a u tih 24g proteina ima 5,5g bcaa i 5g gluta

jp...samo onda izracunaj koliko bi to bilo bcaa i glm na 2.270kg pakovanje,i koliko bi onda trebalo da kosta npr neki product takve vrste sa tim komponentama u tom omeru...
a u 24 gr ako ima 5.5 gr bcaa to znaci da ima 5.5 gr TRI VRSTE AMINO KISELINA tipa leucin,isoleucin i valin kao i cetvrte amino kisline tj L-glutamine sto opet bi znacajno promenilo strukturu svega ostalog...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #569 poslato: Jun 02, 2009, 10:12:08 pre podne »
pa blizu 400 grama bcaa i 400 g gluta ... pa nije to bas toliko nerealno, jebem li ga... ako mislis na cenu ... jedino  sumnjam zbog same strukture sto ti kazes, vrlo je moguce da je to marketing .... ali da se razumemo Optimum je VRH protein, barem meni...