Mart 29, 2024, 08:09:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: DEKSTROZA  (Pročitano 467532 puta)

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #630 poslato: Mart 25, 2010, 05:05:00 posle podne »
Jel pogresno piti dex u toku treninga? Moj trening traje oko sat vremena, i za to vreme popijem oko 0.7 l vode. Pa mi je puno da popijem jos 0.5 l vode sa dexom 20 min pre kraja treninga i na kraju jos 0.5 l vode sa proteinom.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #631 poslato: Mart 25, 2010, 05:10:44 posle podne »
Jel pogresno piti dex u toku treninga? Moj trening traje oko sat vremena, i za to vreme popijem oko 0.7 l vode. Pa mi je puno da popijem jos 0.5 l vode sa dexom 20 min pre kraja treninga i na kraju jos 0.5 l vode sa proteinom.
naravno da je pogresno NE RADI TO!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #632 poslato: Mart 25, 2010, 05:26:22 posle podne »
Nisam ni radio, zato prvo ovde pitam. Ali bukvalno mi se povraca na kraju treninga kada pijem whey.  Jer popijem skoro 2l vode za sat vremena.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #633 poslato: Mart 25, 2010, 05:53:35 posle podne »
Nisam ni radio, zato prvo ovde pitam. Ali bukvalno mi se povraca na kraju treninga kada pijem whey.  Jer popijem skoro 2l vode za sat vremena.
pa smanji onda na 1.5l;)
ako ti toliko smeta,pojacaj trening pa ce se vise znojiti...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #634 poslato: Mart 25, 2010, 06:00:34 posle podne »
ma ta dextroza je nesto najgore =.-

Van mreže davor013

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #635 poslato: Mart 25, 2010, 06:30:15 posle podne »
pa smanji onda na 1.5l;)
ako ti toliko smeta,pojacaj trening pa ce se vise znojiti...

To je problem, jako slabo se znojim. Recimo kad igram fudbal i temperatura je oko 25*C na meni jedva da bude kap znoja. Oduvek je tako bilo, ne pamtim da mi je majica bila nekad mokra i slicno. Ali dobro sta sad.. Pokusacu da manje pijem vode tokom treninga a smanjicu i kolicinu  vode koju mesham sa wheyom i dex jeste da ce biti malo gusci shake ali sta da se radi. :)

Spartak

  • Gost
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #636 poslato: Mart 25, 2010, 07:09:12 posle podne »
pa smanji onda na 1.5l;)
ako ti toliko smeta,pojacaj trening pa ce se vise znojiti...

To je problem, jako slabo se znojim. Recimo kad igram fudbal i temperatura je oko 25*C na meni jedva da bude kap znoja. Oduvek je tako bilo, ne pamtim da mi je majica bila nekad mokra i slicno. Ali dobro sta sad.. Pokusacu da manje pijem vode tokom treninga a smanjicu i kolicinu  vode koju mesham sa wheyom i dex jeste da ce biti malo gusci shake ali sta da se radi. :)

Hehe blago tebi, dodji na karibe da vidis kako siklja znoj samo dok se uz stepenice popnes :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #637 poslato: Mart 25, 2010, 08:03:45 posle podne »
Hehe blago tebi, dodji na karibe da vidis kako siklja znoj samo dok se uz stepenice popnes :)

Hhahahaha jadan ti , hahaha !!!
Evo da se menjaš sa 99,9% forumaša da dođeš u tmurnu Srbiju, BiH, CG, Makedoniju... a oni "jadni" da odu na karibe :) hahahaha, baš me nasmeja :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #638 poslato: Mart 27, 2010, 12:30:29 pre podne »
Hehe blago tebi, dodji na karibe da vidis kako siklja znoj samo dok se uz stepenice popnes :)

Hhahahaha jadan ti , hahaha !!!
Evo da se menjaš sa 99,9% forumaša da dođeš u tmurnu Srbiju, BiH, CG, Makedoniju... a oni "jadni" da odu na karibe :) hahahaha, baš me nasmeja :)
X2
Da zali se tu...a kad se popne uz te stepenice,a ono ga u sobi cekaju 2 tamosnje ribe da ga razlade...eeeeeeee :D :D :D :D :D

Spartak

  • Gost
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #639 poslato: Mart 27, 2010, 03:56:06 pre podne »
Hehe blago tebi, dodji na karibe da vidis kako siklja znoj samo dok se uz stepenice popnes :)

Hhahahaha jadan ti , hahaha !!!
Evo da se menjaš sa 99,9% forumaša da dođeš u tmurnu Srbiju, BiH, CG, Makedoniju... a oni "jadni" da odu na karibe :) hahahaha, baš me nasmeja :)
X2
Da zali se tu...a kad se popne uz te stepenice,a ono ga u sobi cekaju 2 tamosnje ribe da ga razlade...eeeeeeee :D :D :D :D :D

ma znoj mi je mali poso :)

Van mreže Kolac u tiganju

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #640 poslato: April 13, 2010, 11:11:57 pre podne »
na pocetku teme pise da treba uzimati najmanje 70g dex posle treninga, po Milosu s.
meni to izgleda previse... koliko bi aj kao pocetnik trebao uzimati 30-40g?
jer ne moze se porediti milosev trening i gradja sa mojim treningom i gradjom, pa zato mislim da mi ne trebaju tolike kolicine..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #641 poslato: April 13, 2010, 11:20:41 pre podne »
a zasto ti ne citas vec omdah psotavljas pitanja?
da preevise je 70 gr ali to nema veze sa tvojom gradjom ma kakva god ona bila
tebi je dosta 30 gr dexttroz
ali onda ide ono da se dex ne uzima sam pa ces ti pitati a kako onda i onda je to jbg...

Van mreže Kolac u tiganju

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #642 poslato: April 13, 2010, 11:27:35 pre podne »
nije tacno, citao sam prve stranice ali nije pisalo nsita konkretno osim toga za 70g sto je meni previse..
a to da se ne uzima sam znam, koristicu i whey i glutamin i kreatin,to mi je jasno..
nego mi jos samo nije jasno zasto koristiti maltodekstrin ? recimo 20g malt i 10 dex?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #643 poslato: April 13, 2010, 11:52:23 pre podne »
nije tacno, citao sam prve stranice ali nije pisalo nsita konkretno osim toga za 70g sto je meni previse..
a to da se ne uzima sam znam, koristicu i whey i glutamin i kreatin,to mi je jasno..
nego mi jos samo nije jasno zasto koristiti maltodekstrin ? recimo 20g malt i 10 dex?

vidis ovo sam rekao da ces da pitas
a NISI CITAO jer da jesi o ovome je na ovom forumu bilo reci bar jedno 1 0000 puta

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #644 poslato: April 13, 2010, 09:07:37 posle podne »
Mene su neki "nutricionisti" savetovali da pijem gram dekstroze po kg tezine i onda sam ja pio davno po 90-100 gr dekstroze posle treninga i savetovali su me bili da pijem uz svaku dozu kreatina sto vise dexa da se bolje iskoristi pa sam imao periode na punjenju da unosim dnevno i preko 200 grama dekstroze ...Uzas a i ja sam bio glup sto sam to tako prihvatio slepo ,bilo mi je i lose ponekad posle treninga kad popijem tolko secera...Jbg tad nisam imao ni net niti sam citao  pa sam ispadao glup..Jedan trener mi je cak bio rekao da posle treninga pijem protein sa mlekom i da slobodno pojedem i kilo banana..Sorry za offi