April 19, 2024, 05:01:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: DEKSTROZA  (Pročitano 469569 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #825 poslato: Februar 23, 2013, 11:35:38 posle podne »
Da li mogu da pijem dekstrozu (50ak grama)sa vodom u toku treninga, posto posle treninga pijem gainer..
NE!
Ali to si mogao i da procitas u ovoj temi da nisi toliko lenj.

Van mreže andrej996

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #826 poslato: Februar 23, 2013, 11:43:47 posle podne »
Nisam lenj, nego sam na telefonu..
Pa kkad je dobro da je pjjem?

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #827 poslato: Februar 24, 2013, 12:15:37 pre podne »
poslije treninga,u pwm-u.I nema potrebe preko 20gr uzimati.
A zasto bi je uzimao u toku treninga,svrha toga je?
procitaj temu,nauci cemu sluzi ta dextroza,ne budi lijen :P

Van mreže andrej996

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #828 poslato: Februar 24, 2013, 12:17:19 pre podne »
20g sa 2 merice gainera?
moze?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #829 poslato: Februar 24, 2013, 12:56:46 pre podne »
Hahahaha a jesi car  ;D  ;D

Vid ovako, taj gainer ti je nafilovan prostim secerima, tako da ti dex ne treba u toj kombinaciji  ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže andrej996

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #830 poslato: Februar 24, 2013, 10:21:47 pre podne »
Pa care znam, al ne znam neki mi je reko da mesam ta dva.. Pa sam zato pitao da bih odstranio sve sumnje.

Van mreže gangsters21

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #831 poslato: Maj 03, 2013, 03:43:41 posle podne »
pozzdrav svima, zanima me dali sme da se kombinuje sagorevac twinlab ripped fuel 5x i the maltocarbs, i kako bi se pilo, imam 90kg zeleo bi da smrsam na 82 odprilike, radim kardio trening svaki dan trcanje i udaranje u dzak i radio bi malo tereane pored, pa bi me zanimalo dali sme da se kombinuje ova dva suplementa? i kako bi se onda pilo pozzdrav i hvala unapred

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #832 poslato: Maj 03, 2013, 03:46:27 posle podne »
a koja je svrha da to koristis zajedno??

Van mreže gangsters21

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #833 poslato: Maj 03, 2013, 03:55:03 posle podne »
pa ovako prijatelj mi je rekao da uzmem taj maltocarbs i da kombinujem sa mlo hb amino 5300 ,kao da bi stim uspeo da smrsam da mi nebi trebao ni sagorevac, , ali mene bi zanimalo dali bi bila neka poenta da se kombinuje sa sagorevacem , jer ipak zelim da smrsam ? hteo bi da msrsam to jest da izgubim salo ,vecina mi je nas toamku i neto malo na telu jos , ali nebi zeleod a izgubim misic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #834 poslato: Maj 03, 2013, 04:28:54 posle podne »
pa ovako prijatelj mi je rekao da uzmem taj maltocarbs i da kombinujem sa mlo hb amino 5300 ,kao da bi stim uspeo da smrsam da mi nebi trebao ni sagorevac, , ali mene bi zanimalo dali bi bila neka poenta da se kombinuje sa sagorevacem , jer ipak zelim da smrsam ? hteo bi da msrsam to jest da izgubim salo ,vecina mi je nas toamku i neto malo na telu jos , ali nebi zeleod a izgubim misic

prijatlelj ti se ne razume ni malo
i to sto prica u najmanju ruku da kazem (da ne psujem) nije istiina
koristi ti sagorevac i nista nista ne brini

Van mreže gangsters21

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #835 poslato: Maj 03, 2013, 04:45:54 posle podne »
dobro hvala vam puno, ali zanimalo bi mi samo jos jedna stvar,posto sada jos trenutno imam biotechov mega amino 3200, uzeo sam bio da kombinujem sa sagorevacem, ali zanima me posto me zbunjuju svi ti mg -ami u aminou sto ima, pa bi me zanimalo dali po vama da uzmem neki drugi amino npr taj mlo hb amino 5300 ili isti ovaj biotechov ili neki drugi po vama dobar, a da nije bas preskup ili mi netreba nijeedna amino? ovaj biotechov amino sam bio uzeo jer je dosta jeftin ? Hvala unapred pozzdrav

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #836 poslato: Maj 03, 2013, 07:41:45 posle podne »
Sagorevač po upustvu pre kardija ujutru i pred trening uveče.Maltocarbs sa wheyom ili amino koje imaš samo posle treninga sa tegovima....i vozi..

Van mreže gangsters21

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #837 poslato: Maj 03, 2013, 11:42:18 posle podne »
Sagorevač po upustvu pre kardija ujutru i pred trening uveče.Maltocarbs sa wheyom ili amino koje imaš samo posle treninga sa tegovima....i vozi..
dobro hvala ti puno, zanimalo bi me jos ovako od aminokiselina dali je ovaj amino 1900 od 110tableta na sajtu jel to greska po opisu , jer je drugi opis za datu sliku i zanima me jos samo aminokiselina amino power 2000 dali neko zna kakav je dali je neko koristio? i kakve su velicine tablete odprilike? i naravno dali se bolje isplati uzeti te nego amino 1900? pocetnik sam za amino zato i pitam pozzdrav i hvala unapred

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #838 poslato: Maj 04, 2013, 12:59:32 pre podne »
Sagorevač po upustvu pre kardija ujutru i pred trening uveče.Maltocarbs sa wheyom ili amino koje imaš samo posle treninga sa tegovima....i vozi..
dobro hvala ti puno, zanimalo bi me jos ovako od aminokiselina dali je ovaj amino 1900 od 110tableta na sajtu jel to greska po opisu , jer je drugi opis za datu sliku i zanima me jos samo aminokiselina amino power 2000 dali neko zna kakav je dali je neko koristio? i kakve su velicine tablete odprilike? i naravno dali se bolje isplati uzeti te nego amino 1900? pocetnik sam za amino zato i pitam pozzdrav i hvala unapred

Vidi, sve te tablete su prilicno velike i kad pijes amino u tabletama one se gutaju sakom sto znaci da na dnevnom nivou treba da uneses oko 10 tableta, zavisi od sastava proizvoda. Svako pakovanje od 300+ tableta ce ti trajati oko mesec dana, a to manje od 100+ ces ispucati za manje od 2 nedelje ako budes uzimao u dozama koje treba, a ne po 2, 3 tablete kako pise na etiketi. Da sam ja na tvom mestu, pre bih se odlucio za ovako nesto:

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30293

Sto se tice poredjenja ta 2 proizvoda sto si naveo, skoro ti dodje na isto kad pogledas cenu i sastav tako da nema neke razlike.

Van mreže gangsters21

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #839 poslato: Maj 04, 2013, 01:59:45 pre podne »
Sagorevač po upustvu pre kardija ujutru i pred trening uveče.Maltocarbs sa wheyom ili amino koje imaš samo posle treninga sa tegovima....i vozi..
dobro hvala ti puno, zanimalo bi me jos ovako od aminokiselina dali je ovaj amino 1900 od 110tableta na sajtu jel to greska po opisu , jer je drugi opis za datu sliku i zanima me jos samo aminokiselina amino power 2000 dali neko zna kakav je dali je neko koristio? i kakve su velicine tablete odprilike? i naravno dali se bolje isplati uzeti te nego amino 1900? pocetnik sam za amino zato i pitam pozzdrav i hvala unapred

Vidi, sve te tablete su prilicno velike i kad pijes amino u tabletama one se gutaju sakom sto znaci da na dnevnom nivou treba da uneses oko 10 tableta, zavisi od sastava proizvoda. Svako pakovanje od 300+ tableta ce ti trajati oko mesec dana, a to manje od 100+ ces ispucati za manje od 2 nedelje ako budes uzimao u dozama koje treba, a ne po 2, 3 tablete kako pise na etiketi. Da sam ja na tvom mestu, pre bih se odlucio za ovako nesto:

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30293

Sto se tice poredjenja ta 2 proizvoda sto si naveo, skoro ti dodje na isto kad pogledas cenu i sastav tako da nema neke razlike.
00000000000000000000

dobro hvala ti na bcaa nisma ni mislio, jer sam mislio da je to za profesionalce, ali sada me zanima ovako ja trebamd a smrsam sto znaci uzeo bi ovaj sagorevac:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29801
 i zanimalo bi me sa ovim bcaa koji si mi predlozio kako bi ih pio, naravno znamd a sagorevac ide pre kardio treninga, ali me zanima i za ovaj bcaa, dali bi trebao da pijem pre trcanja i posle isto ili samo pre teretane i posle ili kako da kombinujem ova dva?e sada jos samo dodam da ja kada idem u teretanu onda uvek se ugojim , jer naravno dizem tesko i malo mi se tu tvori problem jer sam poprilicno umoran posle teretane a diem na trcanje uvece jer zelim da smrsam,pa me zanima ako bcaa je samo za teretanu tojest pre i posle nje ,onda dali bi mi pomogao da dodam jos neki l glutamin da bi imao snage za trcanje uvece,mada planiram da ubacim trcanje i ujutro? ako npr moze da se pije bcaa pre trcanja sa sagorevacem onda mi nebi trebao l-glutamin jer nebi isao u teretanu nego bi rdio kod kuce na gladijatoru i uskoro cu da imam i tegove za bendz vise...naravno svidja mi se ovaj bcaa deluje mi da je dobar pa bi i ovaj uzeo. Pozzdrav i hvala unapred