Mart 28, 2024, 08:06:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: DEKSTROZA  (Pročitano 467449 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #330 poslato: Februar 21, 2007, 07:59:00 posle podne »
brate, sto onda ne uzmes lepo kilo belog secera pa to razmuti u vodi i pij ceo dan? znas kako ces da povecas masu!


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #331 poslato: Februar 21, 2007, 08:03:31 posle podne »
Lepo sam vas pitao treba mi dosta mase i ne vidim zasto je problem da unesem u.h. pre spavanja, od sko sam u ovome i umesto da ni lepo odgovorite vi tu (zajebavam , pa decko je fanatik itd)   :x
..

POZDRAV PRIAJTELJU..

PA MOMCI MISLE DA SE ZAJEBVAS IZ PROSTG RAZLOGA STO TO TAKO I ZUVCI I ISAPDA..

EVO IZ ZASTO..

DA IS CACAKO PO FORUMU ONDA BIH NASAO DA UH NIJE GRADIVNA MATERIJA..VEC ENERGETKA..

E SADA...POSTO TEBI TREBA MASE..OD CEGA MISLIS DA TA MASA DOLAZI..JEL MISLIS DA SE ENERGIJA OSLOBDJA I PRETVARA U MISICE..

ILI DA SE TAJ VISAK ENERGIJE PRETVARA U BESKORSINO SALO9??..STA KAZES.

DAKLE...TEBI JE POTREBAN PROTEIN..TJ BELANCEVINE.

MISLIM DA JE SADA OK...

Van mreže fanatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #332 poslato: Februar 22, 2007, 11:07:51 pre podne »
Hvala druze i ja sam tako mislio da su bitni ugljeni hidrati posle treninga da bi se nadoknadi izgubljeni GLIKOGEN a u PANSPORTU su mi ljudi pricali da ja necu uspeti ako ne uzmem neki GAINER da sami proteini nisu mnogo od koristi bez u.h pa sam uzeo ULTRA MAS4500 i sada sam jos 900g proteina WHEY i mislim da ce biti O.K
whey posle treninga, a ULTRA MASS 200g pre spavanja
POZDRAV

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #333 poslato: Februar 22, 2007, 11:20:38 pre podne »
100% whey protein + dex = gainer. Jel sada jasnije?
U gainerima ima onaj meltradoksin, ili kako se vec zove, koji je bolji od dex-a mada mozda i gresim. Za taj metradoxin cu ostaviti neko drugi da ti kaze. Tajnu formulu gainera sada znas, tako da mani se kada ti kazu a pogotovo prodavci.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #334 poslato: Februar 22, 2007, 12:35:01 posle podne »
Hvala druze i ja sam tako mislio da su bitni ugljeni hidrati posle treninga da bi se nadoknadi izgubljeni GLIKOGEN a u PANSPORTU su mi ljudi pricali da ja necu uspeti ako ne uzmem neki GAINER da sami proteini nisu mnogo od koristi bez u.h pa sam uzeo ULTRA MAS4500 i sada sam jos 900g proteina WHEY i mislim da ce biti O.K
whey posle treninga, a ULTRA MASS 200g pre spavanja
POZDRAV

mozda bolje da batalis tih 200 grama mass -a pred spavanje nego ovako nesto:
uzmes 100 grama ultra mass -a + whey posle treninga,
a ovih ostalih 100 grama ultra massa u toku dana popijes, nesto kao neki medju obrok.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #335 poslato: Februar 22, 2007, 03:31:11 posle podne »
Hvala druze i ja sam tako mislio da su bitni ugljeni hidrati posle treninga da bi se nadoknadi izgubljeni GLIKOGEN a u PANSPORTU su mi ljudi pricali da ja necu uspeti ako ne uzmem neki GAINER da sami proteini nisu mnogo od koristi bez u.h pa sam uzeo ULTRA MAS4500 i sada sam jos 900g proteina WHEY i mislim da ce biti O.K
whey posle treninga, a ULTRA MASS 200g pre spavanja
POZDRAV

Pa sta je ovo???Kakvi su ovo nebulozni predlozi???Opet secer pre spavanja??!!
Neces uspeti ako ne uzmes gainer kazu u Pansportu???Sta neces uspeti???Da im napunis lopovske dzepove??? :evil: :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #336 poslato: Februar 22, 2007, 04:25:12 posle podne »
Hvala druze i ja sam tako mislio da su bitni ugljeni hidrati posle treninga da bi se nadoknadi izgubljeni GLIKOGEN a u PANSPORTU su mi ljudi pricali da ja necu uspeti ako ne uzmem neki GAINER da sami proteini nisu mnogo od koristi bez u.h pa sam uzeo ULTRA MAS4500 i sada sam jos 900g proteina WHEY i mislim da ce biti O.K
whey posle treninga, a ULTRA MASS 200g pre spavanja
POZDRAV
..

gde tacno??..tj u kojoj radnji??

Van mreže fanatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #337 poslato: Februar 26, 2007, 02:28:17 posle podne »
U Nisu u T.C Kalca, aisto su mi rekli iu Novom Sadu

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #338 poslato: Februar 26, 2007, 05:34:01 posle podne »
e ali svi ubedljivo , svi prodavci obozavaju da uvaljuju gainere... i prodaju ti pricu-  od gainera ces da nabacis masu a posle ces da kleses visokoprocentnim proteinom...nije za tebe visokoprocentni protein ti imas brz metabolizam bla bla bla, a to sto ces da nabacis nekvalitetne mase od gainera koji su puni secera jos ces da bacis pare bezveze.... ja pitao jednom davno jedng prodavca u ATP sportu-Pa zasto bas gainere mogu li ja da uzimam cist protein i da u.h. unosim kroz hranu lepo.... on meni odgovara -sine pa ne stoji dzabe ova polica sa gainerima nisu ih dzabe ljudi izmislili i   ne prodaju se dzabe toliko... he he he zakljucite sami :lol:

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #339 poslato: Februar 28, 2007, 06:35:15 posle podne »
Pa jbg samo cekaju nekog ko nema pojma i prodaju mu s***e i odose pare...meni je zao sto se oni koji nisu upuceni ne imformisu pre kupovine :evil: :evil:
Liberte toujours

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #340 poslato: Mart 01, 2007, 11:12:18 posle podne »
Izvinjavam se unapred ako na nekoj od prethodnih 20 i kusur strana pise ali bas mi se ne da da citam sve redom.
Dakle zanima me posto sam na visoko proteinskoj dijeti,radim kardio,koristim animal cuts....da li mi valja dex 50g posle treninga sa tegovima (trening radim od 19 do 20,popodnevna smena)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #341 poslato: Mart 01, 2007, 11:21:08 posle podne »
Izvinjavam se unapred ako na nekoj od prethodnih 20 i kusur strana pise ali bas mi se ne da da citam sve redom.
Dakle zanima me posto sam na visoko proteinskoj dijeti,radim kardio,koristim animal cuts....da li mi valja dex 50g posle treninga sa tegovima (trening radim od 19 do 20,popodnevna smena)

Nije puno od 30-50g,slobodno...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #342 poslato: Mart 01, 2007, 11:23:22 posle podne »
Hvala na expresnom odgovoru  :)

Van mreže Hitman007

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #343 poslato: Mart 27, 2007, 11:18:20 pre podne »
Kupio sam Elite Dymatize i pijem ga iskljucivo posle treninga (2 merice) sa 100 grama dekstroze. E sad imam 2 pitanja
1) Da li je to mnogo dekstroze?
2)Ja sve to smutim u vodi pre treninga i popijem odmah po zavrsetku. Da li se nesto gubi s obzirom da mi je taj napitak razmucen sat i po pre nego sto ga popijem?

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: DEKSTROZA
« Odgovor #344 poslato: Mart 27, 2007, 11:28:29 pre podne »
Zašto ga smutiš pre treninga to je bolje pitanje ?
Meni se par puta dešavalo da se stvore neke gromuljice prilično velike ako su whey i voda zajedno odstojili.