Maj 28, 2024, 09:58:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop u UFC kavezu 2008!  (Pročitano 1269 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop u UFC kavezu 2008!
« poslato: Oktobar 12, 2007, 12:25:08 posle podne »
Lučić: Idemo dalje
 
Nakon raznih glasina i „provjerenih informacija“ o tome da je Mirko Filipović psihološki „puknuo“, da se nema namjere više boriti, te da je raspustio tim - odlučili smo doći do informacija iz samog tima, Mirkov menadžer i najbliži suradnik gospodin Zvonimir Lučić:
- Trenutačno vlada stanka u treninzima zato jer se Mirko još uvijek oporavlja od operacije nosa kojoj je bio podvrgnut.

O raspuštanju tima i Mirkovom kraju karijere, Lučić je rekao slijedeće:
- Nema govora o raspadu, idemo dalje - Cro Cop i njegov tim nastavljaju s radom čim Mirko završi postoperativni oporavak. Doći će doduše do određenih izmjena u timu i načinu rada i treninga, no to je sve u cilju poboljšanja kvalitete i želje da Mirko ponovo bude na vrhunskom nivou.

Slično je za „Sportske novosti“ progovorio i Predsjednik UFC-a Dana White :
- Mirko će se slijedeće godine opet boriti u UFC-ovom kavezu. Mirko je priznao da već dulje vrijeme nije psihološki prisutan, ali mi je u razgovoru sa mnom jamčio da će ponovo biti pravi.

O mogućem suparniku, White je kazao:
- Ne znam protiv koga će se boriti, trenutačno je teška kategorija prenatrpana i mnogo je mogućnosti. Ali znam da ne mogu ništa učiniti da vratim Mirka. To je njegov posao.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Cro Cop u UFC kavezu 2008!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2007, 09:47:25 posle podne »
Gledajuci nove poruke i kada sam procitao "Cro Cop..." pomislio sam evo ode i one  :|. Ufff.. Dobro je.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop u UFC kavezu 2008!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 14, 2007, 03:35:37 posle podne »
.........