April 26, 2024, 08:03:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ljudi nesta za debele :)  (Pročitano 9434 puta)

Van mreže Boris069

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Ljudi nesta za debele :)
« poslato: Mart 05, 2006, 01:59:34 pre podne »
Eh debeosam. :(  Samo idem gore!, Neznam u kaku djeti dase prepustim. Pokusavaosam djetu neku ali uspijem samo 1 dan. Neznam sta da jedem. Nevolim biti gladan dugo, nit debeo, POMOC!!!
Mr. Boris

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2006, 11:15:46 pre podne »
Imas milion postova na tu temu sta jesti na dijeti.Pretraga....sad :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Boris069

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2006, 03:34:22 posle podne »
Nebi rekao, gledaosam nekoliko postova, samo price o nekim ugljenim hidratima, fruktoze i tako kojesta(stoje to meni kinezki). Meni samo treba normalna dijeta da smrsam, sto ja neznam tako dobro. Kako brojanje kalorija ljudi to nije normalno. Ovaj neki napisao knjigu na fruktozi, sto meni netreba!! Hahahaha. Nista Bukvalno neko da nesta napise. Sta i kako.Zatosam napisao Nesta Za Debele  :D  :D  :D  :D  :D
Mr. Boris

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2006, 04:31:18 posle podne »
Citat: Boris069
Nebi rekao, gledaosam nekoliko postova, samo price o nekim ugljenim hidratima, fruktoze i tako kojesta(stoje to meni kinezki). Meni samo treba normalna dijeta da smrsam, sto ja neznam tako dobro. Kako brojanje kalorija ljudi to nije normalno. Ovaj neki napisao knjigu na fruktozi, sto meni netreba!! Hahahaha. Nista Bukvalno neko da nesta napise. Sta i kako.Zatosam napisao Nesta Za Debele  :D  :D  :D  :D  :D
....ja sam taj koji je psiao to o fruktozi.......

Van mreže Boris069

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #4 poslato: Mart 05, 2006, 04:58:49 posle podne »
Hahahaha znam. Nista protiv, imas puno znanja. Ali meni ovo gore treba^^^^^^...
Mr. Boris

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #5 poslato: Mart 05, 2006, 05:12:44 posle podne »
da ali sta ako tebi neko nesto napise i ti onda kazes..e jebiga..to nije za mene..a reci ces 99%  sam siguran jel ces imati posao,deca,pas,macka itd...itd..

anyway.....ako bas hoces radikalno da smrsa treb da kao rpvo krenes na taj ancin sto ces pretpostavljam ubobicajne a2-3 obrika podeliti na 6 manjih....

sledeci korak je da izbacuis bilo kakav vid UH posle 17 sati uvecer...znaci..van..testo,hleb,rizu,i ostale djakonije

slatko nikako...

sledeci korak je taj da u svoju ishranu uvrstis zdravu hranu i izbacis smece..znaci.van sa sarmama,i ostalim bakinim ili zeninim varijantam,a...opredji na riobu,belo meso,posni sir,jaja.malo mlencih proizovda,mnogo vode,

i sto je najbitnije....moras da ubodes neki trening..bilo kardio bilo s tegovima...kombinacija bi bila idealna...

zanimljivo ha??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #6 poslato: Mart 05, 2006, 05:23:03 posle podne »
Pedjo is back :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Boris069

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2006, 05:39:22 posle podne »
Hahahaha, Eh hvalti mnogo. Pokusacu to, kakosi ti rekao. Da potvrdim samo da podelim svoje obroke u 5-6 malih na dan??// I za koliko recimo da ocekujem neke rezultate??// I jos najgore sto mene nema pocjeli dan kuci,nejedem cjeli dan, i onda kad dodjem oko 3 sata onda nadoknadim(najedemse ko konj).Kakocu onda da podelim obroke na 6 naprimer tako kasno kada dodjem.Da i poceosam da radim trbusnjake i malo dizanje tegova, nevolim da trcim zato stose brzo umorim i nemogu ujutru da trcim zbog svoga radnoga vremena. I jos nesta zarmi nije to isto 2-3 veca obroka ili 5-6 malih..
Mr. Boris

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2006, 06:04:37 posle podne »
Citat: Boris069
Hahahaha, Eh hvalti mnogo. Pokusacu to, kakosi ti rekao. Da potvrdim samo da podelim svoje obroke u 5-6 malih na dan??// I za koliko recimo da ocekujem neke rezultate??// I jos najgore sto mene nema pocjeli dan kuci,nejedem cjeli dan, i onda kad dodjem oko 3 sata onda nadoknadim(najedemse ko konj).Kakocu onda da podelim obroke na 6 naprimer tako kasno kada dodjem.Da i poceosam da radim trbusnjake i malo dizanje tegova, nevolim da trcim zato stose brzo umorim i nemogu ujutru da trcim zbog svoga radnoga vremena. I jos nesta zarmi nije to isto 2-3 veca obroka ili 5-6 malih..
...vidis..rekao sam ti..claisican problem.....

ne nije isto kada 3000 bezvrednih kalroiaj uneses u 3 puta ili klada ih abrem probas da raporedis na ceo dan..steta ce biti manja..nije da je nece biti dali biti ce manja....

ako se budes pridrzavao ovoga,mozes imati rezultate dosta brzo....ali ako odsutanes ili ako brljavis...by by..nsita od toga

Van mreže Boris069

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #9 poslato: Mart 05, 2006, 06:17:38 posle podne »
Hahahahahahaha ok pedjos. :D  :D  :D  :D  :D
Mr. Boris

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #10 poslato: Mart 05, 2006, 06:18:17 posle podne »
pedjos di si ti. ajd reci adresu u bp di imas ducan, i reci gdje je to otprilike, jer nepoznam bas palanku

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #11 poslato: Mart 05, 2006, 06:24:26 posle podne »
Citat: eXeR
pedjos di si ti. ajd reci adresu u bp di imas ducan, i reci gdje je to otprilike, jer nepoznam bas palanku
..kvaris coveku temu.....pisi na pm

Van mreže Mr.Boris

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #12 poslato: Mart 05, 2006, 07:57:40 posle podne »
Hahaha pa da. Vidis stami rade pedjos hahaha.Moro i promenit ime cak hehe.
Mr.Boris

Van mreže delfina

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 51
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #13 poslato: Mart 05, 2006, 08:18:34 posle podne »
Citat: Boris069
Hahahaha, Eh hvalti mnogo. Pokusacu to, kakosi ti rekao. Da potvrdim samo da podelim svoje obroke u 5-6 malih na dan??// I za koliko recimo da ocekujem neke rezultate??// I jos najgore sto mene nema pocjeli dan kuci,nejedem cjeli dan, i onda kad dodjem oko 3 sata onda nadoknadim(najedemse ko konj).Kakocu onda da podelim obroke na 6 naprimer tako kasno kada dodjem.Da i poceosam da radim trbusnjake i malo dizanje tegova, nevolim da trcim zato stose brzo umorim i nemogu ujutru da trcim zbog svoga radnoga vremena. I jos nesta zarmi nije to isto 2-3 veca obroka ili 5-6 malih..




Kako mislis da smrsas ako ne volis da trcis ?? Probaj bar sa brzim hodom, najmanje 30 min. Ne mozes samo redukovati ishranu, i drzati neke "dijete", jer ovde je bilo milion postova i reci upravo o tome kako drzanje raznih dijeta ne vodi nikuda, tj. ne daje nikakve rezultate.
Prema tome, kao sto ti je i Pedjos rekao, podeli obroke, i nije svejedno ako uneses najmanje 1000 kcal u jednom obroku, ili u dva obroka.
A to kako ces ti uspeti to da uradis... na tebi je, ako ne stizes da jedes, pa ti ponesi klopu sa sobom, stavi je "u dzep", pa kud ti - tu i ona sa tobom :D

Van mreže Mr.Boris

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Ljudi nesta za debele :)
« Odgovor #14 poslato: Mart 05, 2006, 09:06:38 posle podne »
Hahaha dobra poenta. Misliosam nije da nevolim da trcim negose brzose umorim, i od toga onda nema nista. Drugacije je kad trcis 2-3 minuta nego 10 je tako??// Ali opetcu trenirati na tome hahaha..I znaci daje i hodanje dobro hmmmmmmmm, kako ista izgubit od samog hodanja........
Mr.Boris