April 26, 2024, 05:20:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pele Petković potpisao za HCF!  (Pročitano 1208 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Pele Petković potpisao za HCF!
« poslato: Oktobar 16, 2007, 08:23:48 posle podne »
Nakon našeg Damira Mirenića, i srpski veteran Miodrag "Pele" Petković stavio je potpis na ugovor s kanadskom organizacijom Hardcore Championship Fighting.

Zasluga za Peletov dolazak pripada predsjedniku promotorske kuće MMA Manager Zoranu Šariću, koji je također najzaslužniji za Mirenićev angažman u toj jakoj kanadskoj organizaciji.

Petkoviću je odmah ponuđen meč s Aleksanderom Emelianenkom ovog petka u Calgaryju, koji je srpski borac odbio budući da se u tako kratkom roku nemoguće pripremiti za borbu s jednim od najboljih svjetskih teškaša. Aleksander će tako u ring s američkim veteranom Danom Bobishem.

Podsjećamo, na istoj pripredbi nastupa i Damir Mirenić protiv opasnog armenskog borca Gegarda Mousasija.

Ista organizacija nedavno je angažirala i Minotaurovog brata blizanca Rogeria Nogueiru, kao i bivšeg UFC borca Renata Sobrala.

Izvor: www.profightstore.com

------------------

Srecno Pele!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Pele Petković potpisao za HCF!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 10, 2007, 10:17:13 pre podne »
Pre par dana sam doruckovao sa Zoranom Saricem, Peletovim menadzerom. Zoran je jedna divan covek koji je bolja varijana menadzera. Ne radi samo regrutaciju takmicara nego je tu i da pomogne i oko treninga, i kad dodju povrede...

Kaze da se Peletu otvorila dobra sansa sa Kanadjanima.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde