April 28, 2024, 04:06:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: /ne/kompetentnost nasih sudija!  (Pročitano 14291 puta)

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
/ne/kompetentnost nasih sudija!
« poslato: Oktobar 16, 2007, 06:36:50 posle podne »
hmmm a recimo to sto je svog sina 2005 u arandjelocu progurao da pobedi u kategoriji u kojoj nije realno zasluzio ni 5 to mesto...ili ako bas moram da navedem i moj slucaj  prvo me stavio na spisak reprezentativaca za mediteransk u egiptu ( bio sam u zivotnoj formi to moze i pedja da potvrdi) a  zatim sa izgovorom da nema para za moj odlazak tamo skinuo me sa istog spiska ...kojim slucajem  sam vdieo na tom spisku 10 tak imena od toga potpuno neka nepoznata imena koja nemaju veze sa bb....nemojmo vise o njemu jer cu sto ne lici na mene postati neprijatan....ajde da ovo ne sirimo jer ce daleko dogurati rasprava o tome moje rane koje jos nisu zacelele bolje ne dirati ...zbog toga sam i odustao od bilo kakvih planova za daljom takm karijerom...i zbog toga je sve manje ljudi koji zele da trose svoj novac da bii se neko posle poigravao sa njima......svaka cast momcima iz bora zaista su sjajni ali to je rezultat SAMO NJIHOVOG  odricanja i truda......
  sad me napljuj kolko god zelis  dirnuli ste me tamo gde me najvise boli a uvek sam govorio ono sto mislim da sam drugaciji verovatno bih imao vise koristi  al.....
   

Ok necemo da sirimo dalje pricu o Stojicu posto ih ima mnogo.

Pomenucu samo to takmicenje u Boru i nesto sto ocigledno nisi znao.
Te veceri je procitano da si bio drugi a u stvari si bio treci.Sudije su bodovale 4:1 za Gorana Bogdanovica a Jevremovic koji je bio sef sudija je proglasio tebe na drugo mesto i stavio te na spisak za Egipat.
Dakle on je te veceri i sudio i odlucivao i sastavio taj spisak nepoznatih,kako kazes. Stojic nije.

Forma te veceri ti nije bila zivotna, bila je mozda par meseci ranije kada si Sinisu Privulovica pobedio na takmicenju u Vojvodini, ali tada nije sigurno.

I na kraju nisi skinut zbog para vec zbog forme, samo sto to niko nije smeo iskreno da ti kaze a pre svega predsednik kluba za koji si tada nastupao.

Rekao sam ti ovo iskreno jer vidim da zivis sa saznanjem da te je Stojic izradio a ovo nema veze sa njim.

I ne bih te nikada ''popljuvao'' zbog tvog misljenja, cenim te kao starog vuka u nasem BB. Pozdrav...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2007, 12:36:49 pre podne »
Za veceras jos FITNESS kategorija za koju jos uvek ne mogu da poverujem da je tolika greska napravljena!!! Najocigledniji promasaj sudija ali verovatno vecina nije ni obratila paznju na to zbog mnogih drugih desavanja!!! Uostalom prosudite sami sada na osnovu slika!
Spomenka Balinovic (prva slika prvo mesto); Milica Narancic (druga slika drugo mesto);  O tacki i elementima u njoj necu ni da govorim!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
/ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 17, 2007, 12:43:48 pre podne »
Ocigledna i neshvatljiva greska u fitness kategoriji! :shock:
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2007, 05:19:26 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2007, 01:09:32 pre podne »
hmmm a recimo to sto je svog sina 2005 u arandjelocu progurao da pobedi u kategoriji u kojoj nije realno zasluzio ni 5 to mesto...ili ako bas moram da navedem i moj slucaj  prvo me stavio na spisak reprezentativaca za mediteransk u egiptu ( bio sam u zivotnoj formi to moze i pedja da potvrdi) a  zatim sa izgovorom da nema para za moj odlazak tamo skinuo me sa istog spiska ...kojim slucajem  sam vdieo na tom spisku 10 tak imena od toga potpuno neka nepoznata imena koja nemaju veze sa bb....nemojmo vise o njemu jer cu sto ne lici na mene postati neprijatan....ajde da ovo ne sirimo jer ce daleko dogurati rasprava o tome moje rane koje jos nisu zacelele bolje ne dirati ...zbog toga sam i odustao od bilo kakvih planova za daljom takm karijerom...i zbog toga je sve manje ljudi koji zele da trose svoj novac da bii se neko posle poigravao sa njima......svaka cast momcima iz bora zaista su sjajni ali to je rezultat SAMO NJIHOVOG  odricanja i truda......
  sad me napljuj kolko god zelis  dirnuli ste me tamo gde me najvise boli a uvek sam govorio ono sto mislim da sam drugaciji verovatno bih imao vise koristi  al.....
   

Ok necemo da sirimo dalje pricu o Stojicu posto ih ima mnogo.

Pomenucu samo to takmicenje u Boru i nesto sto ocigledno nisi znao.
Te veceri je procitano da si bio drugi a u stvari si bio treci.Sudije su bodovale 4:1 za Gorana Bogdanovica a Jevremovic koji je bio sef sudija je proglasio tebe na drugo mesto i stavio te na spisak za Egipat.
Dakle on je te veceri i sudio i odlucivao i sastavio taj spisak nepoznatih,kako kazes. Stojic nije.

Forma te veceri ti nije bila zivotna, bila je mozda par meseci ranije kada si Sinisu Privulovica pobedio na takmicenju u Vojvodini, ali tada nije sigurno.

I na kraju nisi skinut zbog para vec zbog forme, samo sto to niko nije smeo iskreno da ti kaze a pre svega predsednik kluba za koji si tada nastupao.

Rekao sam ti ovo iskreno jer vidim da zivis sa saznanjem da te je Stojic izradio a ovo nema veze sa njim.

I ne bih te nikada ''popljuvao'' zbog tvog misljenja, cenim te kao starog vuka u nasem BB. Pozdrav...
Kao prvo neznam  ko stoji  iza ovog nicka ali nije to ni previse vazno ali me cudi otkud ta tvrdnja da sam te veceri trebao biti treci ...tacno je da sam na takmicenju u vojvodini bio u zivotnoj formi i da sam u boru donekle pokvario formu ali i sa takvom formom sam definitivno bio daleko bolji od bogdanovica a sad ko me je i zasto skinuo sa spiska neznam i necu nikad saznati ali tad  sam se duboko razocarao u nase rukovodstvo ia jedini koji je mogao da odluci o spisku reprezentativaca je jedino mogao biti selektor niko drugi...predsednik smederevskog kluba je rekao to sto je rekao i sigurno ne bi nlazio neki razlog da mi objasni zasto sam skinut sa spiska......ponavljam u pravu si da sam tada kad sam dobio privulovica bio u najboljojformi u zivotu ali i sa nesto slabijom formom bih na mediteranskom napravio dobar rezulta...jos na merenju je bila odluka da pedja nastupi u kategorji do 85  a ja do 90 jer tamo je bila podeljena poteska u dve kategorije....uvek sam bio realan u proceni moje forma ali ni pod razno bogdanvic nije mogao da me dobije tada...
 cinjenica je da sam licno video spisak sa puno nepoznatih imena  i da sam trebao biti na tom spisku...imao sam dobrih dve nedelje da pojacam formu i doneo bih medalju iz egipta.......neznam da li si pratio tamicenje u arandjelovcu i moj poraz od roberta jakovlevica  i to je bilo realno???  nemoze neko iz provincije ako nema dobru zaledjinu da  se nosi sa nekim iza koga stoje mocnii jebi ga brate......
 sad jos reci da je stojic junior zasluzio plasman u arandjelocu.....
   i na kraju neka pedja koji je uvek realan neka se slozi sa tobom da sam na kvalifikacijama za egipat trebao biti treci ma daj nemoj da se lazemo ..... i za aradjelovac pedja koji je stari vuk rekao je svoje misljenje ..
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 17, 2007, 01:25:20 pre podne »
Svidja mi se ova diskusija, i treba da se nastavi, ali trebalo bi se ovo premjestiti u novi topic, da ne kvarimo ovu temu!
Nadam se da se ne ljutite?

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
(Ne)kompetentnost i (ne)strucnost nasih sudija
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 17, 2007, 02:45:46 pre podne »
Evo, posto se na drugim temama vodi diskusija o (ne)kompetentnosti i (ne)strucnosti nasih sudija, i da se ne bi kvarile iste, otvaram ovu temu gdje bi se nasi takmicari mogli osvrnuti o ovim (ne)osobinama istih. Vjerujem da ce se ova diskusija odvijati na jednom normalnom i civiliziranom nivou, a i nema potrebe da ne bude tako.

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 17, 2007, 03:01:45 pre podne »
samo bi voleo da general kaze svoj sud o takmicenu o boru i da li sam tad zasluzio da predstavljam nasu zemlju u egiptu........daddad bogdanovic je tada bio bolji
pedja secas se toga uvek si bio realan pa budi to isada.....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:31:28 pre podne »
samo bi voleo da general kaze svoj sud o takmicenu o boru i da li sam tad zasluzio da predstavljam nasu zemlju u egiptu........daddad bogdanovic je tada bio bolji
pedja secas se toga uvek si bio realan pa budi to isada.....
..

naravno da se secam.....

tvoje drugo mesto ni jednog trenutnka nije dolazilo u pitanje....tu nema dileme...vidi stari...sta se tu desilo na kraju..ja pojma nemam..ja sam saznao da ti ne ides kada sam dosao na aerodrom a koji je stvarni razlog bio..stvarno nemam pojma...
posto se blek stena veoma dobro razume u tematiku,onda bih mogao da mu postavim isto pitanje kao i ti.....

IZ KOG RAZLOGA JE TO VECER PRIVULOVIC BIO APSOLTUNI????

a ako on nema pojma...ja cu veoma drage volje da mu obajsnim..jer mi je sada vec pun kurac sakrivanja iza nicokva,a ja jako dobro znam ko stoji iza cele te price..tako da mozemo da pricamo tovrenih karata..

pa bih krenuo redom...

jel mozes da naborjis sudije to vecer>>>>??

da nevedes razlog iz kog je goran trebalo da bude  treci...

i iz kog razloga je  sinisa bio apsotultini...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:35:18 pre podne »
meni je zao sto nemam slika osim jedne sa tog takmicenja.....

ALIM AKO EJ TADASNJI PREDSEDNIK VUCKOVIC JAVNO REKAO DA JE OVO SPRDANJ STA JE URADJENO U APOSTUNOJ..OND ABIH MOLIO BLEKIJA DA SVOJE RAZLOGE IZ KOJIH JE ON DOSUDIO MENI 2 MESTO OVDE I SADA JAVNO IZNESSE!!!


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:38:42 pre podne »
ovo je sinisina forma 7 dana posle tog bora...

a prva slika je moja formu u boru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:42:19 pre podne »
ja i EL SHAKAT MABORUK....7 TIMES WORLD CAHMIPON..

EGYPT 2004!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 17, 2007, 05:50:41 pre podne »
 asto se tice sduija i sudjenja....

ma tu envredi vise trositi reci..iskreno....ja sam se nadao da ce nesto nekada da se promeni....ali na zalost..sada sam 100% uveren da od toga nema nista....na zalost...

jer..kada ti das nekome da sudi..ko veze blage nema i ko zivi u proslsti od pre 15 godina i dici se sa nekim glupim rezluatatima koji veze nemaju sa relanocu i stvarnoscu...pa kada to spojis sa nekim ko u vizotu nije digao uteg...to jejensotavno dobitna kombinacija za sunovrat ovog sporta!!!

pa zasto se te vajne sudije ne zapitaju zasto na medjuanrodnim takmicenjima im ne daju da sude bre!!!!

sto ne ide napolje...

jedini koji u zadnej vreme sudi napolju..je nenad vuckovic..ali on vise nema veze sa savezom tako da ga i ne moze niko racunati...

zasto se ne zapitaju zasto recimozemlja kao sto je hrvatska na svakom velikom..ne pricam o takmicenjima kao sto je balkasnko....vec evrospka i svetska...ima po 3-4 svoje sudije!!!!!...o to stalno....

zasto mi nemamo???....

zasto se sramotimo gde god odemo???

zasto nam  sudije od engleskog ejziak znaju da kazu..jes..jes..pam iz grske!!!!!!!!

pa zasto???.....jel treba jos da postavim 100 pitanja na kojihj nema odgovra...

ne treba..

i ne zelim vise....neke stvari se nikada nece proemntii.ali nikada..iz prostog razloga sto se mornonima daje da nose plava odela

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 17, 2007, 07:09:59 pre podne »
hahaha nase sudije  heeheheh strucnjaci ....skidam kaou hahahahaha pa znjeu oni kojih su 7 bazicnih poza i sve profesori fizickohg a igor   vejic i publici ma super hahahahahahahaha
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2007, 07:11:35 pre podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 17, 2007, 09:23:16 posle podne »
Ok, evo opet odgovora.

Za Gorana:
Opet se pitas koje pravio spisak? Pa odgovorio sam ti vec i ne treba opet.

Nisam nigde rekao da si trebao biti treci, ti jesi tada bio treci ali si proglasen drugim.

Kako neko moze da kaze da bi i sa losijom formom napravio dobar rezultat na Mediteranskom i to u Egiptu.

I ko te je to vec odredio da ides na Med. prvenstvo jos na merenju? Kako to moze?

Na bini niko ne moze da bude 100% realan u proceni svoje forme u odnosu na druge.

Doneo bi medalju iz Egipta? Pa pitaj Pedju da li bije doneo?

Sto se Arandjelovca tice uhvatio si se za najgoreg po tebe. Ledja, koja se vide u pet poza, tvoja i Robertova, najmanja i najveca ukategoriji. Za najgoreg si se uhvatio.

Stojic junior nije trebao tada da pobedi, ako vec hoces moje misljenje.

Za Pedju:

Za Privulovica kao apsolutnog  iz Bora iskreno nemam blage veze. Stvarno se ne secam.

Od sudija se secam Jevremovica i  Paunovica iz Bora.

Za Blekija si pogresio, nije sudio takmicenje.

Za sudjenja na medjunarodnim takmicenjima znam da je sudio ko god se prijavio tamo od nasih I nikada nikoga nisu odbili. Da treba nas delegat da zna Engleski jezik, treba sigurno. Mada to i nema neke veze sa sudjenjem, ali OK treba da zna.

Znas i sam Pedja kako su nase sudije dobijale licencu za sudjenje. To je vec greska IFBB-a a ne nasa.

Iskreno, navise bih voleo da sastav nasih sudija bude od nasih sampiona.

I kao sto rece Manimal, vodimo pricu na normalan i civilizovan nacin. Nemam nameru bilo kome da se zameram a narocito ne sa ''starim'' i iskusnim BB sportistima. Istu hranu jedemo mnogo godina i mozemo da se slazemo ili ne slazemo u misljenjima, nikako da se zameramo.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 17, 2007, 10:12:32 posle podne »
Ok, evo opet odgovora.

Za Gorana:
Opet se pitas koje pravio spisak? Pa odgovorio sam ti vec i ne treba opet.

Nisam nigde rekao da si trebao biti treci, ti jesi tada bio treci ali si proglasen drugim.

Kako neko moze da kaze da bi i sa losijom formom napravio dobar rezultat na Mediteranskom i to u Egiptu.

I ko te je to vec odredio da ides na Med. prvenstvo jos na merenju? Kako to moze?

Na bini niko ne moze da bude 100% realan u proceni svoje forme u odnosu na druge.

Doneo bi medalju iz Egipta? Pa pitaj Pedju da li bije doneo?

Sto se Arandjelovca tice uhvatio si se za najgoreg po tebe. Ledja, koja se vide u pet poza, tvoja i Robertova, najmanja i najveca ukategoriji. Za najgoreg si se uhvatio.

Stojic junior nije trebao tada da pobedi, ako vec hoces moje misljenje.

Za Pedju:

Za Privulovica kao apsolutnog  iz Bora iskreno nemam blage veze. Stvarno se ne secam.

Od sudija se secam Jevremovica i  Paunovica iz Bora.

Za Blekija si pogresio, nije sudio takmicenje.

Za sudjenja na medjunarodnim takmicenjima znam da je sudio ko god se prijavio tamo od nasih I nikada nikoga nisu odbili. Da treba nas delegat da zna Engleski jezik, treba sigurno. Mada to i nema neke veze sa sudjenjem, ali OK treba da zna.

Znas i sam Pedja kako su nase sudije dobijale licencu za sudjenje. To je vec greska IFBB-a a ne nasa.

Iskreno, navise bih voleo da sastav nasih sudija bude od nasih sampiona.

I kao sto rece Manimal, vodimo pricu na normalan i civilizovan nacin. Nemam nameru bilo kome da se zameram a narocito ne sa ''starim'' i iskusnim BB sportistima. Istu hranu jedemo mnogo godina i mozemo da se slazemo ili ne slazemo u misljenjima, nikako da se zameramo.

evo pokusacu da odgovorim na ovaj post....slazem se da bi svako trebalo da pokusa da konverzaciju svede na neki normalan civilizacijski nivo i takodje se slazem da pogotovo mi koji smo u ovome treba u najmanju ruku da imamo neko ELEMENTARNO POSTOVANJE  jedni za druge......
    Bilo bi lepse kada bi poput mene uz avatar naveo svoje puno ime i prezime ali ok...
    DAKLE.....ne pitam se koje pravioop spisak jer sasvim prirodno je da spisak pravi selektor.........
  .....................nije doneta tad odluka jos na merenju da sam u reprezentaciji nego su  odredjeni ljuidi zajedno sa stojicem me videli i konstatovali da sma dobro pripremljen i da bi mogli i pedja i ja u egipat s tim da bi bili u razlicitim kategorijama.....
posle kvalifikacija mi je zatrazeno da predam pasos....i tek po povratku kuci mi je telefonom javljeno da ipak NE IDEM.....
...........nije mi jasno bio sam treci a proglasen drugim  vrlo zanimljivo.......
trudim se da budem realan jer od nerealnosti nemam nista takodje ne zelim da potcenjujem bogdanovica ali brate.....zaista mislis da je umesno poreditio moj tadasnji izgled sa njegovim?????
  takodje i za roberta....ok mozda ledja da se slozimo tu ali definicioja  trbsunjaci masa u globalu pa mislim imam i fotografije ako zaista mislis da je ono bilo ok smatracu te za neozbiljnog sagovornika......
...nisam tvrdio da bi uzeo medalju u egiptu kako bih mogao to unapred da tvrdim nego sam rekao da bih se borio za medalju imao sam poune dve nedelje da povratim formu i tamo big zledao daleko cvrsci i ostriji...no izgleda da nekima nije bilo u interesu da srbiju predstavlja jos jedan kvalitetan takmicar ,,,,ali zaista necu vise od tome  imam pametnijih stvari o kojima bih da razmisljam a ne o ljigavim licemerima kojima je nas sport prepun
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2007, 10:31:24 posle podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com