April 27, 2024, 05:54:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: /ne/kompetentnost nasih sudija!  (Pročitano 14287 puta)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 20, 2007, 02:38:25 pre podne »
Verujte mi Frale je cvrsta ruka,ali Extreme lepo rece za okruzenje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: /ne/kompetentnost nasih sudija!
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 20, 2007, 06:29:55 pre podne »
tacno kao sto je extrem rekao....goran ivanovic je mnogo uradio za ovaj sport..

JA LICNO I ODGOVRNO KAZEM DA JE RECIMO MNOGO URADIO I ZA MENE.....

tu nema nikakve dileme.....

ali na zalost..okruzen je sa takvim ljudima da je to zalosno..i jadno........

e sada.....dali on to moze da resi....naravno da moze...potrebna je samo volja..

zasto se iste greske desavaju iz takmicenja u takmicnje..ja pojma nemam....ali se dogadjaju...

i sto je jos gore....GRESKE SU SVE VECE I VECE....

svima mora da bude jasna jedna stvar...to je da goran ne moze da vodi racuna recimo o SUDIJAMA...i kako bih....on je predsenik saveza i nejgovo je da prikupi pare da takmicenja i putovanja i sve ostalo bude extra..sto i jeste..

taj posao treba da vodi neko drugi.....e tu je recimo uradio gresku.....izabrn je predsendik sudijkse komsije a da niti goran zna sta i ko je ali sto je tuznije..ni predsnednik komisjije veze blage nema o uspesnom vodjnjeu posla tj sudjenja i orgnizacije sudija...

e kkao je sa sudijam..tako je u sve i jednom segmetnu...

osim jednog....a to je skeretar zoran jovanovic..

e taj covek koliko je uradio papria i cuda od kada su doneseni novi zakoni to je ludnica..

ali d skratim..ociglendo je samo jedno...u savezu funckionisu dve stvari...goran i zoran...

svkao svoj posao radi odlicno.....ali na zalost to nije dovljno da ceo savez funkciosnise odlicno..jer su ipak u manjini..

kao sto extrem rece...goranu se  srviraju stvari o kojima on i nezna....on ih odobri..i jebiga.......neznam kako i do kada...ali ocigledno da je toliko trulo u drzavni danskoj da smrdimo bre mnogo