April 19, 2024, 02:39:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Bubuljice na ledjima  (Pročitano 61228 puta)

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Bubuljice na ledjima
« Odgovor #75 poslato: Maj 30, 2011, 05:47:55 posle podne »
resio sam se bubuljica
pranje lica sapunom ujutru i uz tusiranje dove sapunom
i ramena posto sam ih tu najvise imao
i suncanje ili solarijum
i nema ih vise

Koji DOVE sapun? Ima ih vise sigurno?

Probaj onaj sa 1/4 hidratantne kreme....PH neutralan je i ne isusuje kozu...

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: Bubuljice na ledjima
« Odgovor #76 poslato: Jul 09, 2013, 07:01:16 posle podne »
Krenule su mi malo sitne bubuljice na ledjima predpostavljam od vise faktora(500mg test E nedeljno,prekomerno znojenje, vrucine itd)
Ima ih malo ali me ipak nerviraju,sta koristiti?
Cuo sam za onaj tecni puder i doroslovac losion da su ok preparati, sta mislite o njima.
Higijena i ishrana su 100% pritegnute posto sam na striktnoj dijeti koja u kojoj naravno nema prostora za junk

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Bubuljice na ledjima
« Odgovor #77 poslato: Jul 09, 2013, 07:24:46 posle podne »
Meni svaki pocetak leta presedne,cim veca vrucina i znojenja one odma...Najvise mi pomaze bebi puder. Pre svakog izlaska iz kuce ispod odece stavim na ledja i grudi. Isto odmah posle tusiranja uradim.  To mi najvise spasava stvar

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Bubuljice na ledjima
« Odgovor #78 poslato: Jul 09, 2013, 07:59:25 posle podne »
baš pišem Boletu malopre... meni je sunčanje dosta pomoglo prošlog leta jer su mi leđa bila u haosu posle kure koja se završila u martu i to je par meseci trajalo... majice sam posle svakog treninga čučnja ručno prao od krvi...
u drugoj kuri mnogo, mnogo manje, iako je po dozama i arsenalu bila vrlo slična ali duplo duža... hrana takođe slična...

u svakom slučaju, pokušaj sa sunčanjem, trebalo bi malo da ih isuši i da se poboljša stanje, ako ništa drugo bar će biti manje uočljive kad pocrniš... :)

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Bubuljice na ledjima
« Odgovor #79 poslato: Jul 09, 2013, 08:39:31 posle podne »
Krenule su mi malo sitne bubuljice na ledjima predpostavljam od vise faktora(500mg test E nedeljno,prekomerno znojenje, vrucine itd)
Ima ih malo ali me ipak nerviraju,sta koristiti?
Cuo sam za onaj tecni puder i doroslovac losion da su ok preparati, sta mislite o njima.
Higijena i ishrana su 100% pritegnute posto sam na striktnoj dijeti koja u kojoj naravno nema prostora za junk

Estrogen i higijena.

Sto se tice higijene:
- Solarijum 3x nedeljno 5-10 minuta
- Gledaj da ti je cista majica za trening svaki put
- Istusiraj se cim dodjes kuci sa treninga
- Kupi neki cleansing gel ili penu, kostaju oko 550-750din, ima od vise proizvodjaca, gledaj samo da ne sadrzi alkohol i sapun i da sadrzi glycerin, da je za osetljivu kozu. Na kraju tusiranja nezno utrljaj na to mesto gde ti se pojavljuju dok ne zapeni lepo i onda samo isperi... Ovo puno pomaze i skroz ocisti kozu.
- Klindamicin gel u apotekama ~300din 1-2x dnevno

Ne stavljaj nista na akne, nikakve pudere i te stvari i ne diraj ih prljavim rukama.