Mart 28, 2024, 07:17:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda  (Pročitano 187880 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #90 poslato: Jun 13, 2008, 12:58:12 posle podne »
Pozdrav BodyBuilding i Fitness Ljudi, evo Kralj da vas pozdraviiz Svice. Grüezi Mitananda. Imaju malo zajeban dijalekt(pricaju Nemacki) zovu ga Schwiezer Deutsch. Inace dopada mi-nam se puno vise nego u Nemacku. Ljudi su opusteniji i lakse je o bilo cemu naci zajednicko resenje snjima. Sa treningom tesko ide momentalno(evo 3nedelje kako ne treniram) imam puno posla obaveza itd... A moram i da se prosetam kroz sve teretane ovde i nadjem neka koja bi odgovarala mojim potrebama i kalibar :) .
Jedva cekam da pocnem opet trenirati.... Kako izgleda i ove sezone(jesen) nece biti pripreme i Takmicenja!!???!!!! Zdravlja da nam Bog da ima dana i bice kad tad Kralj ist Back!!! :) .
Pozdrav Ljudi pratim sve sto se zbiva na Forumu. O BB i Fitnessu ovde u Swici isto obavestavacu kako sta itd.... je ovde.

dobrodosao u Svicu Kralju! Sad smo zemljaci postali :)
Dok si jos u masi, sto se tice kuhinje, savetujem ti  da probas malo svajcarski Fondue-a ili neki Rösti, a za dezert svajcarsku verziju cheese cake-a, sa kvarkom. Neces zazaliti.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #91 poslato: Jun 23, 2008, 12:28:39 pre podne »
Zahvaljujuci Kralju, koji mi je poslao ovih par slika imam priliku da ih podijelim i sa vama...

Na ovoj slicu su s lijeva na desno...Kralj, Adzievski Oliver, Milan Gligorovski, Mirko Petrovski.
Slika je od 2002. god i Svjetskog NABBA prvenstva iz Soluna, Grcka.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #92 poslato: Jun 23, 2008, 12:32:02 pre podne »
Druga slika je iz Ohrida, Makedonija i davna 2000. godina i Kraljeva prva pobjeda u kategoriji preko 80 kg (Kralj je tezio 84 kg)!
Na slici je takodje i nazalost preminuli BB sa Kosova Miftar Beda.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #93 poslato: Jun 24, 2008, 06:10:48 posle podne »
Miftar Bega i MKD sampion Tode Zafirov.
Kada budem imao malo slobodnog vremea potrazicu u moju arhivu odlicne fotke sa oba takmicenja :)
GJOROSKI to ima ;)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #94 poslato: Jun 24, 2008, 06:36:17 posle podne »
E hvala znam da imas!! Aj odvoji nadji malo vremena i iskopaj neke kraljevske slike. Hvala Predsednice. Danke sehr. :D
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #95 poslato: Jun 27, 2008, 12:55:31 posle podne »
Zdravo BB i Fitness kolege evo kratak tekst kako Kralj Trenira(t.j.) njegov princip treninga....

Moram da navedem da oduvek radim vezbe i serije (bar 2-3) osnovne znaci slobodne tezine za svaka misicna partija.. Sto se tice radio sam i radim u svaku seriju da povecavam tezinu.. do skoro submaximalno gde u zadnju seriju odradim 5-7ponavljanja. (to vazi za slobodne tezine i vezbe) Za masine i izolacione vezbe radim po 12-14 ponavljanja.. isto povecavam tezinu u svaku seriju...
Za ledja skoro uvek je prisutno veslanje(sa sipku ili bucice) zgibovi na vratilu (ponekad mtrvo dizanje) Lat masinu siroki i uski hvat. veslanje na donji kotor(sa sajlom sedeci). to su te vezbe koje radim skoro uvek... ponekad ubacim T- sipku veslanje.Sta isto  ponekad odradim  na kosoj klupi (na stomak lezim) i sa bucicama veslanje ) itd..
Ponekad radim SHOK trening za svaka misicna grupa (na svakih 4-5 nedelja) primer radim samo jednu vezbu 20serije.. ponavljanja opadajuce(zato sto i snaga opada)... I samo to odradim i idem Kuci.. a sutra dan osetim efekat i taj tako zvani Shok Trening>Primer samo kosi benc 20 serije, ili samo cucanj 20 serije itd...
Radim i gigantske serije(ali tako vezbam samo u toku pripremnog perioda) primer super serije povezane u dvo tro cetvoro struke vezbe serije jedna posle druga( primer benc,leteci,propadanje-razboj pa kabel cross over).. to je 1serija(ustvari 4 vezbe spojene po 1 seriju pa 8-12pon.)
P.S. Primetio sam (ne samo ja nego i ljudi koje me gledaju u teretanu i samnom vezbaju ) da bilo kako i da treniram nema veze koje vezbe koji program sistem tehniku itd.. rsatem napredjujem max!! Zato sto uvek radim sa Max intenzitet,sa max korektna tehnika izvodjenja same vezbe i max koncentracija celog treninga.. Trening mi traje oko 45-60min max!!!  Primenujem jedan vid (mesavina) od Volume Trening i intenzivan trening!! Posle svakih 5-8 nedelja jakog max intenzivnog treninga odradim 1-2 nedelje lak trening sa 20ponavljanja i vise izolacione vezbe gde se za to vreme odmori telo misice i sva svrzna tkiva(ligamente) zglobovi itd..
Pozdrav ( Grüezi Mitananda aus Swiiz)  ;D 8)
Kralj ist Back

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #96 poslato: Jun 27, 2008, 01:56:58 posle podne »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #97 poslato: Jul 04, 2008, 10:34:58 pre podne »
http://img74.imageshack.us/img74/886/img7868ii2.jpg
Slika je od Takmicenja 2000god Ohrid MAK. u sredini ja(pobednik do 90kg) desno Oliver Adzievski(sad profi BB) Apsolutni i iznad 90kg pobednik.
Pozdrav KRALJ
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #98 poslato: Jul 28, 2008, 03:20:56 posle podne »
Pozdrav iz Svice++  Svica je KEVA!!!!!!! ;D ;D ;D
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #100 poslato: Septembar 21, 2008, 08:31:37 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #101 poslato: Septembar 21, 2008, 08:33:59 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #102 poslato: Septembar 21, 2008, 08:35:51 posle podne »
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #103 poslato: Septembar 21, 2008, 08:41:54 posle podne »


Kralj ist Back

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kralj Ljubivoj Bakic sa-Stutgart Nemacka-EDIT !!- kralj sa Grüezi Mitananda
« Odgovor #104 poslato: Septembar 21, 2008, 08:49:19 posle podne »
Odlicne fotke!

Kralj = HUGE!!! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me