April 28, 2024, 08:48:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pesic selektor, Bodiroga direktor!?  (Pročitano 1614 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Pesic selektor, Bodiroga direktor!?
« poslato: Oktobar 24, 2007, 01:25:13 posle podne »
Na osnovu izvora iz KSS, a koje su prenijeli slovenacki mediji Svetislav Pesic ce biti novi selektor reprezentacije Srbije, dok ce Dejan Bodiroga preuzeti mjesto direktora nacionalnog tima.

Pesic, trener Dinama iz Moskve, je 2001. imenovan za selektora SRJ sa kojom je superiorno osvojio Evropsko prvenstvo iste godine u Turskoj kao i Svjetsko iduce godine u Indijanopolisu. Kada je popularni Kari bio nacelu tima, nije bilo otkaza, na EP je imao na raspolaganju najjaci tim dok je u Indijanopolisu vratio u reprezentaciju i Vlada Divca, i tako napravio fantastican spoj igraca iz NBA, evropskih i domacih klubova, sto nikome nakon toga nije poslo za rukom. Takodje, kod njega se znalo i sta je disciplina, pa je jednog Radmanovica odstranio iz ekipe na poluvremenu polufinalne utakmice...

O Dejanu Bodirogi tek ne treba trositi rijeci. Bijeli Medzik je osvojio sve sto se osvojiti moze, a trenutno se nalazi na poziciji direktora rimske Lotomatike, za kolju je i nastupao dok nije okacio patike o klin...

Tek cemo vidjeti da li ce se ove glasine potvrditi, i da li ce pomenuti dvojac biti zaduzen za preporod kosarkaske reprezentacije Srbije.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Pesic selektor, Bodiroga direktor!?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2007, 03:02:13 posle podne »
ovo bi bilo jako dobro!!!! skoro sam siguran da bi nesto uradili ....stvarno se nadam da su glasine tacne!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Pesic selektor, Bodiroga direktor!?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2007, 09:25:20 posle podne »
Daj Boze da je istina.

Vladar, uvek nas prvi obradujes novim i lepim vestima.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pesic selektor, Bodiroga direktor!?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2007, 12:14:50 pre podne »
Zanimljiva opcija...Bar nema zajebavanja na treninzima,utakmicama,nema mozda hocu,a mozda i necu da igram,nema ja sam zvezda a vi niste i boli me patka...to ko Karija NEMA!!!!Kao covek mi nikad nije bio simpatican,ali kao trener i autoritet-VRH...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!