Mart 28, 2024, 09:11:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Daily Routine  (Pročitano 3684 puta)

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Daily Routine
« poslato: Decembar 13, 2005, 05:30:22 pre podne »
...imam ogroman problem...mnogo sam neorganizovan u zadnje vreme,ne jedem,ne spavam...uzas...

Nemogu da spavam nocu na prvom mestu,obicno spavam od 06am pa nadalje...ali kada imam predavanja koja nemogu da eskiviram(utorkom,cetvrtkom i petkom) jedva da dograbim malo sna...ukoliko i zaspim nakon treninga(oko23,24) probudim se jako brzo i onda ponovo provedem noc blejeci...

Treniram uvek oko 20:00.Sa obzirom na nespavanje i sve drugo sto ide sa tim(nervoza!!!) takodje ni ishranu nikako nemogu kvalitetno da organizujem...

Sada, da ne bi trazio izgovor, i da ne bi ponavljao ocajno ono famozno "zasto bas ja tako" zanima me kakva je vasa dnevna ili pak citava nedeljna rutina!?

Usput kada sam pomenuo nespavanje ima li iko preporuku kako da sredim ovaj problem...Pokusavao sam svasta,uspevalo mi je jedino uz Xanex sa 0.5-1mg,spavam kao beba i probudim se kao nov...ali o5 ne vidim neko trajno resenje u tome!?
I Would fuck myself if I could

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Daily Routine
« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2005, 06:09:08 pre podne »
Citat: SoberEgg
...imam ogroman problem...mnogo sam neorganizovan u zadnje vreme,ne jedem,ne spavam...uzas...

Nemogu da spavam nocu na prvom mestu,obicno spavam od 06am pa nadalje...ali kada imam predavanja koja nemogu da eskiviram(utorkom,cetvrtkom i petkom) jedva da dograbim malo sna...ukoliko i zaspim nakon treninga(oko23,24) probudim se jako brzo i onda ponovo provedem noc blejeci...

Treniram uvek oko 20:00.Sa obzirom na nespavanje i sve drugo sto ide sa tim(nervoza!!!) takodje ni ishranu nikako nemogu kvalitetno da organizujem...

Sada, da ne bi trazio izgovor, i da ne bi ponavljao ocajno ono famozno "zasto bas ja tako" zanima me kakva je vasa dnevna ili pak citava nedeljna rutina!?

Usput kada sam pomenuo nespavanje ima li iko preporuku kako da sredim ovaj problem...Pokusavao sam svasta,uspevalo mi je jedino uz Xanex sa 0.5-1mg,spavam kao beba i probudim se kao nov...ali o5 ne vidim neko trajno resenje u tome!?
...probaj sa GH :wink:  :wink:  :wink: .....salimse stari..

jebiga...to ti je sve od stresa,.....neznam sta da ti kazem...problem je u tome sto si izlozen veliko stresu oko ispita i onda jos +trening koji bi trebao da te relaxira,ali mposto je u kasnim vecernjim satima,meni se cini da ti samo jos produbi stres za organizam itd..

ajde probaj recimo da uradis to da zavrsisi trening do 20 h....mislim da bi to bila mnogo sretnija opcija nego.ov..

ako bas imas problem sa snom probaj sa melatonin-om..meni je pomoglo...stvar je prirodna i nemozes se navuci na to...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Daily Routine
« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2005, 11:49:56 pre podne »
upravo tako,pomeri treniing za termin od recimo 18.znam iz licnog iskustva,kad imam basket nedeljom od 21.30 vratim se kuci umoran ko konj ali spavanje jok.probaj ovako pa javi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!