April 26, 2024, 08:17:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: JAHACKE PANTALONICE&GLUTEUS  (Pročitano 8379 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: JAHACKE PANTALONICE&GLUTEUS
« Odgovor #15 poslato: Mart 07, 2006, 03:48:03 posle podne »
Srecom, samo ti se ucinilo, Markoni. Zato sam i napisala da moze i ovako i onako, pa neka se proba :) Eh, to je problem sa porukama, ne vidis lice onoga ko pise, i onda lako moze doci do nesporazuma.
Nije mi bila namera da ikog kritikujem ili da ispravljam, pogotovo sto na ovom forumu ima i momaka i devojaka koji se sigurno puno duze bave ovim sportom, i sigurno znaju mnogo vise od mene. Osim toga, bas na ovom forumu sam dobila dosta saveta kako da pokusam smanjiti masu.

Laro, i jedan i drugi nacin rada sto se tice mrtvog dizanja je pravilan. Probaj oba, kako sam ti vec savetovala, pa vidi kako reagujes. A i nije lose znati oba nacina, cisto da s vremena na vreme razbijas monotoniju treninga.
Osim toga, sigurno i sama vec jako dobro znas, jedna vezba ne deluje isto na sve ljude. Bitno je da se raspitujes, i naravno, da isprobas vezbe. A ovaj forum je definitivno pravo mesto da mnogo toga saznas (bar ja tako mislim).
Sto se tice mrtvog dizanja, ja volim oba nacina, no moja guza (i kolena) vise vole kad su mi kolena malkice opustena. A jos kad stisnes gluteuse prilikom ispravljanja (tj kad se vracas u pocetni polozaj), ajooooj ;)

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: JAHACKE PANTALONICE&GLUTEUS
« Odgovor #16 poslato: Mart 07, 2006, 04:44:44 posle podne »
trcanje , i samo trcanje.......
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........