April 25, 2024, 02:01:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ronnie se vraca 2009?!  (Pročitano 4941 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Ronnie se vraca 2009?!
« poslato: Novembar 01, 2007, 01:08:16 posle podne »
RONNIEV POVRATAK?

Po netu se vrte glasine da ce se Ronnie Coleman vratiti takmicenjima na Arnold Classicu 2008. Ipak ako i postoje sanse da se takvo sto desi cini se da ce to biti tek na ASC 2009, i to sa velikim "mozda".

Da bi razradio te glasine Big Ron istice...

"Takmicim se neprestano od 1990, i pri tom prosjecno sam nastupao 5 puta godisnje, svake godine bez bilo kakve pauze. Cak i kada sam ucestvovao na Mr. O, uvijek sam se takmicio i na Evropskoj turneju nakon BIG O - nikada nijesam propustao ovo, tako da sada planiram da odmaram cijelu 2008. i da dam svom tijelu zasluzen odmor, nakon visegodisnje torture. Necu trenirati jako kao sto sam navikao, ali potom se nadam da cu se vratiti 2009. obnovljen i ponovo izgradjen. Ukoliko budem ucestvovao na ASC i pobjedim samo onda cu ponovo nastupiti na Mr O. To je prvo takmicenje na koje bih se vratio, jer sam oduvijek zelio da na njemu ucestvujem ponovo. U medjuvremenu i dalje treniram, jer imam veliki broj gostujucih pozinga predamnom. Hranim se dobro i treniram svakog dana. Nista se nije promjenilo osim sto cu uzeti godinu da dobro ozdravim i odmorim. Spremam se za 2009."

Ko prati bodybuilding sjeca se dvogodisnjeg "povratka" takmicenjima Shawna Raya, a sve zbog njegovih tadasnjih ugovora sa sponzorima, pa me nebi cudilo da i BSN & Ronnie imaju slicnu taktiku i da sledecih par godina "uzburkuju" javnost sa pricama o mogucem povratku Big Rona.

U svakom slucaju vrijeme ce pokazati da li je Ronnie zaista mislio ovo sto je izjavio ili je u sustini sve to samo marketinski trik, koji je vjerujem i dugo planiran jer se je i na Mr O navodno pozdravio sa navijacima sa rijecima da nece vise izaci na to takmicenje, ostavljajuci pri tom mogucnost da ucestvuje na nekim drugim, i kao sto znamo odmah poslije Mr O. su i pocele glasine o njegovom povratku na neko manje takmicenje, a od skora i price o nastupu na ASC.

U svakom slucaju praticemo sta slijedi iz kuhinje BSN-a...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2007, 03:21:28 posle podne »
Go Ronnie!!!
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2007, 08:11:09 pre podne »
nekima treba plaititi da se ne sramote..ocigledno je.

ehhhh.amerika je cudo...

koji debil..sada ce da mu plate da od sebe radi sprdnju i on ce da pristane na to...

extra!!!!!!

go ronnie

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2007, 11:10:19 pre podne »
Uf.....

Da nisi ti veci autoritet od Ronnie-a,pa dajes "globalne" komentare?

Pa,da, Ronnie je dvostruki sampion Malog mokrog luga,a ti Svetska faca....

 Kad god se nesto radi u svetu profesionalaca,eto ga Pedja, sa "vestima iz prve ruke".....

Ovaj jeo ovo ,onaj pio ono,a Pedja drzi svecu.....


Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!


Dokle vise, da spocitavas mnogo boljega od sebe?


Kompleksi su cudo!!!!

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2007, 01:44:01 posle podne »
Uf.....

Da nisi ti veci autoritet od Ronnie-a,pa dajes "globalne" komentare?

Pa,da, Ronnie je dvostruki sampion Malog mokrog luga,a ti Svetska faca....

 Kad god se nesto radi u svetu profesionalaca,eto ga Pedja, sa "vestima iz prve ruke".....

Ovaj jeo ovo ,onaj pio ono,a Pedja drzi svecu.....


Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!


Dokle vise, da spocitavas mnogo boljega od sebe?


Kompleksi su cudo!!!!


Ma jel moguce, a sve ovo pise isti onaj Aragorn koji je do juce iz svog podrumceta pljuvao svetskog prvaka Milana Jovanovica ,moralisao i pricao o coveku sve i svasta ,a da mu ni oci nije video, a kasnioe se uvukao tom istom Milanu u dupe da ni bog vise ne moze da ga izvadi. 
A ako cemo o spocitavanju,razmisli malo koji su tvoji zapazeni rezultati,pa dajes sebi za pravo da polemises o bilo cemu sa sampionom kalibra Pedje Petrovica.
Spusti se bre ti na zemlju ,razmisli malo o svojim kompleksima i  ,pa onda predji na druge.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2007, 02:54:27 posle podne »
Vidim ,Ted,da sebe smatras nepogresivim...

Lepo ,lepo...

Ja,sto pogresim,ja se i izvinim,a pogresio sam prema MIlanu,to tajna nije.

E sad,sto ti smatras ,da je to neko "uvlacenje" ,to je tvoj problem.....

A ovo sto sam predhodno napisao,nije ,niti napisano ,odjednom,niti bez osnova.

Treba pogledati,bilo koji topik/sem, namerno obrisanih!!/ o Ronnie Colemanu,pa i vrapci mogu uociti ,o cemu se ovde radi.

No,nemam nameru, da se sa tobom prepirem,jer ocigledno da svog drugara branis,sto me i ne cudi...



"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2007, 06:05:39 posle podne »
Uf.....

Da nisi ti veci autoritet od Ronnie-a,pa dajes "globalne" komentare?

Pa,da, Ronnie je dvostruki sampion Malog mokrog luga,a ti Svetska faca....

 Kad god se nesto radi u svetu profesionalaca,eto ga Pedja, sa "vestima iz prve ruke".....

Ovaj jeo ovo ,onaj pio ono,a Pedja drzi svecu.....


Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!


Dokle vise, da spocitavas mnogo boljega od sebe?


Kompleksi su cudo!!!!


U jebote ala se neko naljutio.
Pa svako ima pravo da kaze svoje misljenje.Neko ga voli,neko ne.
Sta skaces odmah  ko da ti je Roni rod rodjeni.
Ovde niko ne drzi svecu.Ne das da se kaze nista ruzno o tvom Roniju.
Oladi malo jbt.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 02, 2007, 10:06:32 posle podne »
Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!

Vidis, ovo je veoma diskutabilno pitanje kada kazes da je osmostruki sampion!  Nemam nista protiv Coleman-a ali sa realne strane, on nije trebao da bude OSMOSTRUKI Mr. Olympia NI U LUDILU. Nemam pojma zbog cega ga toliko branis kao da ti je rodjeni brat. Mozda samo kontriras Pedji, ne znam, ali iskreno, boli me patka zbog toga, nije ni bitno!

Pedja je mozda i bio dva puta prvak Malog Mokrog Luga, ali mi izgleda puno zdraviji nego Coleman i njemu slicni.

Mene se nazalost smucio profesionalni takmicarski BB , jer to apsolutno vise nema veze sa vezom.

"Nadam" se da znas koliko je BB korumpiran sport (bio, a sada pogotovo) i da apsolutno NEMA pravde u ovome sportu i u vecini slucajeva ne pobijedjuju oni BB koji bi stvarno trebali.

Ja uopste nisam impresioniran zbog toga sto je Coleman OSMOSTRUKI Mr. Olympia, i ne vidim da bi iko trebao da se ponosi sa tim osim njega samoga!
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2007, 10:08:06 posle podne Manimal »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 02, 2007, 10:06:53 posle podne »
vidi...ovih dana stvarno enmam vremena da pricam sa ovcama

tako da...jebiga.....sta da ti kazem..zivi i dalje u veri da  postoji tvoj omiljeni lik iz biblije...omiljenog lika iz sveta bb imas...samo neznam jos koji ti je omiljeni iz crtanih..
predlozio bih ti pevca sofronija....on je ok.

go ronnie

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 02, 2007, 10:07:41 posle podne »
Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!

Vidis, ovo je veoma diskutabilno pitanje kada kazes da je osmostruki sampion!  Nemam nista protiv Coleman-ali sa realne strane, on nije trebao da bude OSMNOSTRUKI Mr. Olympia NI U LUDILU. Nemam pojma zbog cega ga toliko branis kao da ti je rodjeni brat. Mozda samo kontriras Pedji, ne znam, ali iskreno, boli me patka zbog toga, nije ni bitno!

Pedja je mozda i bio dva puta prvak Malog Mokrog Luga, ali mi izgleda puno zdraviji nego Coleman i njemu slicni.

Mene se nazalost smucio profesionalni takmicarski BB , jer to apsolutno vise nema veze sa vezom.

"Nadam" se da znas koliko je BB korumpiran sport (bio, a sada pogotovo) i da apsolutno NEMA pravde u ovome sportu i u vecini slucajeva ne pobijedjuju oni BB koji bi stvarno trebali.

Ja uopste nisam impresioniran zbog toga sto je Coleman OSMOSTRUKI Mr. Olympia, i ne vidim da bi iko trebao da se ponosi sa tim osim njega samoga!


batali brate....veruj mi

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 02, 2007, 10:14:14 posle podne »
Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!

Vidis, ovo je veoma diskutabilno pitanje kada kazes da je osmostruki sampion!  Nemam nista protiv Coleman-ali sa realne strane, on nije trebao da bude OSMNOSTRUKI Mr. Olympia NI U LUDILU. Nemam pojma zbog cega ga toliko branis kao da ti je rodjeni brat. Mozda samo kontriras Pedji, ne znam, ali iskreno, boli me patka zbog toga, nije ni bitno!

Pedja je mozda i bio dva puta prvak Malog Mokrog Luga, ali mi izgleda puno zdraviji nego Coleman i njemu slicni.

Mene se nazalost smucio profesionalni takmicarski BB , jer to apsolutno vise nema veze sa vezom.

"Nadam" se da znas koliko je BB korumpiran sport (bio, a sada pogotovo) i da apsolutno NEMA pravde u ovome sportu i u vecini slucajeva ne pobijedjuju oni BB koji bi stvarno trebali.

Ja uopste nisam impresioniran zbog toga sto je Coleman OSMOSTRUKI Mr. Olympia, i ne vidim da bi iko trebao da se ponosi sa tim osim njega samoga!


batali brate....veruj mi

Nema razloga da se batali, moramo da mu dokazemo sa argumentima da nije u pravu, pa on to prihvatio ili ne, njegova stvar! Moj nepobitni argument za Coleman-a je njegov jebeno veliko napuhani stomak i jos par sitnica sa kojima je osvojio nekoliko Mr. Olympia, a takvi stomaci bi se trebalo debelo kaznjavati i nisko ih plasirati na takmicenjima, pa bi BB izgledao puno zdraviji i sigurniji nego sto je u ovom trenutku.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 02, 2007, 10:15:06 posle podne »
Uf.....

Da nisi ti veci autoritet od Ronnie-a,pa dajes "globalne" komentare?

Pa,da, Ronnie je dvostruki sampion Malog mokrog luga,a ti Svetska faca....

 Kad god se nesto radi u svetu profesionalaca,eto ga Pedja, sa "vestima iz prve ruke".....

Ovaj jeo ovo ,onaj pio ono,a Pedja drzi svecu.....


Daj bre, spusti se, iz te svoje umisljenosti vise,O OSMOSTRUKOM SAMPIONU  SVETA GOVORIS!!!!


Dokle vise, da spocitavas mnogo boljega od sebe?


Kompleksi su cudo!!!!



roni nije 8 puta svetski pravk nego 8 puta mr o...

toliko

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 02, 2007, 10:19:10 posle podne »
manimal..

brate...ti ne mozes da ipsravis krive drine...

ronnie je olicinje sramote i svega onoga sto je doneo usrani wider i nejgovo sponozorstvo istog..

jednom sam rekao..

i to kazxem ponovo..

d aje flex pobedio 99 kao sto je i trebao d apobedi...sve bi islo drugaijce.
ovako...sta smo dobili..da gledamo monstrume,nakaze debile na sceni...

e to smo dobili..
ne postoji nacin da ti dokazes nekome kao sto je ovaj sta je poenta cle price..

mene boli kurac zxa ronnija i nejgovih 105 titila koje su mu pokolonjen zato sto je bio sponozorisan os tarne onih koji su na nhjemu uzeli milione.

i on je uzeo.

ok..nemam rpoblem sa tim..izgedao je jebeno dobro i uzeo lovu.

sada ce fda ga korsite kao majmu8na i cirkusku mecku da bi zaradili jos para na njemu na isitim takvim kakav je i ovaj...

ti zivis u amerima i znas kkavi su majmini dole...a na zalost...bolest je prelzana

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #13 poslato: Novembar 02, 2007, 10:37:50 posle podne »
manimal..

brate...ti ne mozes da ipsravis krive drine...

ronnie je olicinje sramote i svega onoga sto je doneo usrani wider i nejgovo sponozorstvo istog..

jednom sam rekao..

i to kazxem ponovo..

d aje flex pobedio 99 kao sto je i trebao d apobedi...sve bi islo drugaijce.
ovako...sta smo dobili..da gledamo monstrume,nakaze debile na sceni...

e to smo dobili..
ne postoji nacin da ti dokazes nekome kao sto je ovaj sta je poenta cle price..

mene boli kurac zxa ronnija i nejgovih 105 titila koje su mu pokolonjen zato sto je bio sponozorisan os tarne onih koji su na nhjemu uzeli milione.

i on je uzeo.

ok..nemam rpoblem sa tim..izgedao je jebeno dobro i uzeo lovu.

sada ce fda ga korsite kao majmu8na i cirkusku mecku da bi zaradili jos para na njemu na isitim takvim kakav je i ovaj...

ti zivis u amerima i znas kkavi su majmini dole...a na zalost...bolest je prelzana

Mi mislimo isto, i tu nije nista u pitanju. Mora na neki nacin da edukujemo ovakve kao sto je aragorn i da shvate neke stvari u BB na koje gledaju samo povrsno i sa puno neznanja. Ne vjerujem da je aragorn jedan od mnogih takmicara na ovom forumu koji se kriju iza nekih nick-ova.

Kada sam se vec dotakao ovih takmicara skrivaca, ja ne znam zbog koga razloga nisu pod svojim pravim imenima, pa da tebi onda kazu pravo u lice sta ti imaju reci, nego ovako pucaju iz prikrajka (kao neki), a kada te sretnu onda se rukuju sa tobom i zele ti sve najbolje.
 Sve nesto pametuju ovako sakriveni a nemaju muda da izadju javno i da kazu u cemu je problem. Dvolicnjaka nikada dosta, treba da ih je sram, ali na srecu ne mogu se sakriti ni iza nick-a.
ZNA SE KO SU!!!!!!!
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2007, 10:39:56 posle podne Manimal »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ronnie se vraca 2009?!
« Odgovor #14 poslato: Novembar 03, 2007, 06:48:29 pre podne »
manimal...nije fora ni toliko o tome....

imao isto misljenje i to si u pravu....to sto neko radi to i na takav nacin to je olicinjenje njega i njegovog karaktera ako se to moze nazvati u opste tako...

medjutim...vidis recimo ovu situaciju ovde...covek mene pita dali sam ja merodavan u davanju globalnih ocena....NARAVNO DA NISAM..

ali je u isto vreme on merodavan da na osnovu slika i video klipova koje je gledao..e on jeste merodavan da se upusa u bilo kakve rasperave o ovom sportu a pogtovo kaa je ronnie u pitanju e tu je nenadjebiv jel on zna a mi neznamo...

i ovo si dobro skopcao...covek nema ni dana takmicarskog staza,ni dijete,ni treninga....itd..neke stvar koje odlaze u licniju prirodu treba da ostanu tajna,ali se nadam da ce se on u ovolikom gubljenju ipak setiti nekih stvari i shvaiti gde mu je mesto...

ali rekoh..ovih dana nemam vremena da se napucavam ovde sa takvima kao sto je on..sa covekom koji meni kaze da lecim komplkse na taj nacin sto sam rekao da je ronnie njaveca budala ako dozvili da od nejga prave sto vec uveliko jesu predmet sprdnje...

jer..ja nemam pojma ko je ronnie....a aragron zna...jer je citao..i gledao..

neznam..mozda su i u crkvi vec poceli da razmisljaju o tome da ronnie-a progalse za sveca pa da mu se podigne spmenik kao oni nesretnici rocky-u i da mu se njegovi sledbenici klanjanju...

sta znam....valjda bi tako trebalo....

ali boze moj....mnoge stvari se nece nazalost nikada promeniti..

i samo mi je jos jedno zao...a to je sto iz prostg razloga ne smem javno da kazem koji je razlog ove ronniejve odluke...ALI ZA RAZLIKU OD ARAGRONA..JA TO ZNAM.....

ali neka on zivi u uverenjeu da je to ovaj uradio yato jer misli da ce da pobedi ili fucking whatever.

haleluja!!!!!!!!!!!!!!!!!!