April 29, 2024, 04:26:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Вас из дас?  (Pročitano 25562 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Вас из дас?
« Odgovor #45 poslato: Mart 16, 2006, 09:55:15 posle podne »
Citat: eXeR
shawn je reko u nekim novinama,da nezeli naganjati cudovisnu masu
i ne treba
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Вас из дас?
« Odgovor #46 poslato: Mart 16, 2006, 10:01:36 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: eXeR
shawn je reko u nekim novinama,da nezeli naganjati cudovisnu masu
i ne treba

pa naravno. ne treba, moze iztgubit simetriju, a i vec je star za to

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Вас из дас?
« Odgovor #47 poslato: Mart 17, 2006, 12:27:04 pre podne »
Pazljivo sam procitao sve vase postove u ovoj temi, pa me zanima da mi odgovorite na jednu stvar (ali voleo bih da mi odgovore svi koji su ovde ucestvovali):

Sta mislite o BODY FITNESS kategoriji za muskarce (ili kako sam cuo od sada ce se zvati Body Building Classic), jer se ja u njoj takmicim?

 Visok sam 182 cm i tezak (na takmicenju) 84 kg, i jako bih voleo da imam 100-tinak takmicarskih kilograma i da stanem rame uz rame sa Saletom Stankovicem ili Goranom Nikolicem i drugim sampionima iz teske kategorije, ali jednostavno mora da prodje odredjeno vreme da "decica" malo narastu.....

Da li je po vama Body Fitness, asocijacija na onog manekena ili kako rekoste na momke iz Man's Healt casopisa, ili podsticaj da se takmice i ljudi koji ne zele ogromne misice, ili im treba vremena da ih naprave.

Nekoliko mojih slicica i fotoprica: http://www.cuprija.com/portal/forum/forum_posts.asp?TID=101&PN=1

                 

   

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Вас из дас?
« Odgovor #48 poslato: Mart 17, 2006, 06:04:36 pre podne »
gledaj kod nas su zamenjene teze totalno......

kod nas u body fitnes ide sve i svja samo da bi stalo na binu......

i sta se tu dogadja......posto je body b otisao daleko u hard core i mnogi od takmcara ne mogu da prate moderne trendovoe -citaj da bude mass monester a to ne mogu iz mnogih razloga e onda se neko setio da to nazove fitness pa bb classic...

zvalo kako se zvalo,licno smtram bez uvrede da samo smeta jednom bb takmicenju ne zbog toga sto kvari ugled..ne nikako,mada bi se kod nas i to moglio da kaze nego zbog toga sto se u te kategoije trpa i kurta i murta pa na kraju iamte 100 takmcara u jednoj aktegoriji..

neka imaju svoje takmicenje i neka ne mesaju babe i zabe.,.

dakle....primer...na proslom evrospkom prvenstvu tip dolazi da ide u body fitnes.......ali malo se preraucnao u kg i imao je visak kg i onda sta cu gde cu.,pa malo bira kategiojre i na kraju ode u aktegoirju do 80 kg gde je bio nas marko dimitrijev ic i na poklon sudija jer je iz italije a poznato je da oni na tom takmicenju prozlae dooping test on zauzima 3 mesto!!!!!!!!!!

alo....momak koji se hteo takmicti u body fuitnsu zavrsi u bb i uzme 3 mesto na evrospkom....!!!

dakle........ja jesam za to da se mladi afirmisu ali nikako an taj nacin sto se se svakid dan pojavljivati neko novo takmicenje od edrguim imenom..

i kao krajnji rezualtat.....nase takmicenje NEMA AMA BAS NIKAKVE VEZE SA BODY FITNESOM KOJE SE TRAZI RECIMO NA TOM EVROPSKOM..

pa ljudi to je koreografija dovdena do savrsentstva...fenomenalno....fenomenalno..a kod nas u body fitnesu takmcari nemaju ni adekvatne gacice,neznaju da poziraju 7 osnovnih poza a o koerografiji da i ne govrim..

ali ponavljam..tio je sve zbog toga da bi se opravdala masovnsot takimcenja a ne zbog toga sto to takmicenje nekom od takmicara koristi ili moze da izvrsi neku edikcaiju..

toliko

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Вас из дас?
« Odgovor #49 poslato: Mart 17, 2006, 10:17:17 pre podne »
U pravu si Pedja da se u nasem BF takmici i kurta i murta, mada i u nasem BB nije bolja situacija. U zadnjih 4-5 godina pratim sva takmicenja koja se odigravaju kod nas i u okolini. Naravno da imamo veoma kvalitetne takmicare (dokaz za to je Balkansko prvenstvo 2005 u Atini gde smo od 21 kategodije uzeli 11 medalja).

Svi znamo da si ti Hard core bodibilder, i kao takav jednostavno ne mozes da shvatis uopste pojam Body fitness-a (mada je ime veoma glupo), ali jednostavno mora da se da sansa ljudima koju su prerasli juniore, a recimo nemaju odredjene proporcije da stanu pored nekog vrhunskog bodibildera. Konkretno mislim na visinu.

Kao sto sam gore naveo moj primer visok sam 182 cm. Vislji sam i od Saleta Stankovica i od Gorana Nikolica i od Denisa Malog (skoro za glavu).
Za saleta znam recimo da ima na tkamicenju oko 95 kg i da izgleda onako kako izgleda (mislim fenomenalno, brutalno, hard core....) Koliko bih ja trebao da imam kg a da ne ispadnem smesan kada bih se pojavio pored njega? Minimum 100 takmicarskih jer sam vislji od njega i samim tim mi treba veca kolicina misica. 100 kg na takmicenju znaci 110 kg u masi. Za mene je to jos uvek nedostizno, mada znam tvoj primer gde variras od 110 do 88kg (vansezona - takmicenje) i nikako ne mogu da shvatim tolike oscilacije.

Zato da ne duzim, opet kazem da treba da se da malo volje i podstreka nama "mrsavijima" a ko ne zasluzuje da ucestvuje cak i u bodifitnesu, nadam se da ce da shvati i da se dostojanstveno povuce.

Licno moja zelja je da jednog dana izadjem u teskog kategoriji, ali mi treba jos "radnog staza" za tako nesto,

Ali nikad nije kasno, sada imam 34 godine, taman dok se doteram imacu 44 godina pa da stanem rame uz rame sa Zoranom Jovanovicem ili.....
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Вас из дас?
« Odgovor #50 poslato: Mart 17, 2006, 11:02:11 pre podne »
Citat: sasadim

Ali nikad nije kasno, sada imam 34 godine, taman dok se doteram imacu 44 godina pa da stanem rame uz rame sa Zoranom Jovanovicem ili.....


Samo napred,imas moju potpunu podrsku! :lol:
U zdravom telu,zdrav duh
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Вас из дас?
« Odgovor #51 poslato: Mart 17, 2006, 01:44:21 posle podne »
Citat: sasadim
U pravu si Pedja da se u nasem BF takmici i kurta i murta, mada i u nasem BB nije bolja situacija. U zadnjih 4-5 godina pratim sva takmicenja koja se odigravaju kod nas i u okolini. Naravno da imamo veoma kvalitetne takmicare (dokaz za to je Balkansko prvenstvo 2005 u Atini gde smo od 21 kategodije uzeli 11 medalja).

Svi znamo da si ti Hard core bodibilder, i kao takav jednostavno ne mozes da shvatis uopste pojam Body fitness-a (mada je ime veoma glupo), ali jednostavno mora da se da sansa ljudima koju su prerasli juniore, a recimo nemaju odredjene proporcije da stanu pored nekog vrhunskog bodibildera. Konkretno mislim na visinu.

Kao sto sam gore naveo moj primer visok sam 182 cm. Vislji sam i od Saleta Stankovica i od Gorana Nikolica i od Denisa Malog (skoro za glavu).
Za saleta znam recimo da ima na tkamicenju oko 95 kg i da izgleda onako kako izgleda (mislim fenomenalno, brutalno, hard core....) Koliko bih ja trebao da imam kg a da ne ispadnem smesan kada bih se pojavio pored njega? Minimum 100 takmicarskih jer sam vislji od njega i samim tim mi treba veca kolicina misica. 100 kg na takmicenju znaci 110 kg u masi. Za mene je to jos uvek nedostizno, mada znam tvoj primer gde variras od 110 do 88kg (vansezona - takmicenje) i nikako ne mogu da shvatim tolike oscilacije.

Zato da ne duzim, opet kazem da treba da se da malo volje i podstreka nama "mrsavijima" a ko ne zasluzuje da ucestvuje cak i u bodifitnesu, nadam se da ce da shvati i da se dostojanstveno povuce.

Licno moja zelja je da jednog dana izadjem u teskog kategoriji, ali mi treba jos "radnog staza" za tako nesto,

Ali nikad nije kasno, sada imam 34 godine, taman dok se doteram imacu 44 godina pa da stanem rame uz rame sa Zoranom Jovanovicem ili.....
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
....MA HJA TABE SALE POPTUNO RAZUMEM ALI ISRKENO MOJE MISLJENJE JE DA GUBIS SAMO VREME AKO MISLIS DA SE TAKMICIS U BODY BUDLDINGU....O TOME SE RADI..JER TI STALNO MROAS DA KONTILISES SVOJU TEZINU U ODNOSU NA VISINU I STA TI JA ZNAM....UGLAVNOM....WAIST OF TIME STARI.....O TOME SE RADI..I DALEKO EJ OD TOGA STO SAM JA VIDEO KAKO BI TREBALO DA IZGLEDA TAJ PRAVI BODY FITNES..NE TI KONRETNO...NEGO CELOKUPNA ZAMISAO..

Van mreže benchpress

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Вас из дас?
« Odgovor #52 poslato: Mart 18, 2006, 09:37:54 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: milovan
Naravno , ok je to sve , svaka cast njima, ne kazem ja nista i pored svog tog bockanja i gutanja , mora da se vezba jako i marljivo , dugi niz godina, ali eto cisto sam to malo podelio, po svome, ali napomenuo da je to moja licna stvar , ne zelim nekome da nabijam to na nos , naravno, jos jednom kazem da postujem sve.....
...pa da..ali sta da ti ja kazem da se neki  bockaju i da su hteli da budu b.b. pa zbog toga sto nemamju jaja da idu do kraja ideu u neke druge segmente ili sta ti ja znam..budu modeli itd......sta bi onda rekao za to>??...sta mislis jel to isma smisla

I ja postujem sve,ali kakava je ovo fora sa uvodjenjem muskog fitness-a na BB takmicenje u Aranjdelovcu prosle godine...Dovoljan odgovor na sve tvoje postove Milovane ti je da u srednjoj ili teskoj kategoriji izadje jedva deset takmicara na binu,dok u muskom body fitness-u izadje preko trideset momaka od kojih znam sigurno deset koji su radili profi hemiju pre toga...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Вас из дас?
« Odgovor #53 poslato: Mart 19, 2006, 06:48:59 pre podne »
Citat: benchpress
Citat: pedjos
Citat: milovan
Naravno , ok je to sve , svaka cast njima, ne kazem ja nista i pored svog tog bockanja i gutanja , mora da se vezba jako i marljivo , dugi niz godina, ali eto cisto sam to malo podelio, po svome, ali napomenuo da je to moja licna stvar , ne zelim nekome da nabijam to na nos , naravno, jos jednom kazem da postujem sve.....
...pa da..ali sta da ti ja kazem da se neki  bockaju i da su hteli da budu b.b. pa zbog toga sto nemamju jaja da idu do kraja ideu u neke druge segmente ili sta ti ja znam..budu modeli itd......sta bi onda rekao za to>??...sta mislis jel to isma smisla

I ja postujem sve,ali kakava je ovo fora sa uvodjenjem muskog fitness-a na BB takmicenje u Aranjdelovcu prosle godine...Dovoljan odgovor na sve tvoje postove Milovane ti je da u srednjoj ili teskoj kategoriji izadje jedva deset takmicara na binu,dok u muskom body fitness-u izadje preko trideset momaka od kojih znam sigurno deset koji su radili profi hemiju pre toga...
..o ovome ja pricam...

Van mreže benchpress

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Вас из дас?
« Odgovor #54 poslato: Mart 20, 2006, 09:57:51 posle podne »
Onda moze na sledecem prvenstvu da se organizuje i izbor za mister skeleton :):)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Вас из дас?
« Odgovor #55 poslato: Mart 21, 2006, 06:38:00 posle podne »
8)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Вас из дас?
« Odgovor #56 poslato: Mart 22, 2006, 11:18:53 pre podne »
Citat: sasadim
U pravu si Pedja da se u nasem BF takmici i kurta i murta, mada i u nasem BB nije bolja situacija. U zadnjih 4-5 godina pratim sva takmicenja koja se odigravaju kod nas i u okolini. Naravno da imamo veoma kvalitetne takmicare (dokaz za to je Balkansko prvenstvo 2005 u Atini gde smo od 21 kategodije uzeli 11 medalja).

Svi znamo da si ti Hard core bodibilder, i kao takav jednostavno ne mozes da shvatis uopste pojam Body fitness-a (mada je ime veoma glupo), ali jednostavno mora da se da sansa ljudima koju su prerasli juniore, a recimo nemaju odredjene proporcije da stanu pored nekog vrhunskog bodibildera. Konkretno mislim na visinu.

Kao sto sam gore naveo moj primer visok sam 182 cm. Vislji sam i od Saleta Stankovica i od Gorana Nikolica i od Denisa Malog (skoro za glavu).
Za saleta znam recimo da ima na tkamicenju oko 95 kg i da izgleda onako kako izgleda (mislim fenomenalno, brutalno, hard core....) Koliko bih ja trebao da imam kg a da ne ispadnem smesan kada bih se pojavio pored njega? Minimum 100 takmicarskih jer sam vislji od njega i samim tim mi treba veca kolicina misica. 100 kg na takmicenju znaci 110 kg u masi. Za mene je to jos uvek nedostizno, mada znam tvoj primer gde variras od 110 do 88kg (vansezona - takmicenje) i nikako ne mogu da shvatim tolike oscilacije.

Zato da ne duzim, opet kazem da treba da se da malo volje i podstreka nama "mrsavijima" a ko ne zasluzuje da ucestvuje cak i u bodifitnesu, nadam se da ce da shvati i da se dostojanstveno povuce.

Licno moja zelja je da jednog dana izadjem u teskog kategoriji, ali mi treba jos "radnog staza" za tako nesto,

Ali nikad nije kasno, sada imam 34 godine, taman dok se doteram imacu 44 godina pa da stanem rame uz rame sa Zoranom Jovanovicem ili.....
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ja o koji si ti kralj. Kao prvo prestani bre da se shliktash Pedjosu!!! Jao Pedja ti si pravi hard kor bb... Glupo je...
Sta kazes malo si prerastao juniore??? pa malo jedno 2X.
Ja bih tu kategoriju ukinuo i ako nemate dovoljno mase sta se onda tu pevcite svake godine, vezbaj pa dok ne izrastes. Ajde onda da napravimo kategoriju za ove koji nemaju noge, pa da se takmice dok im ne izrastu...
Za takve slucajeve, ako nisi primetio postoje i kategorije srednja, poluteska, laka ...
A sto se tice Shawn-a, ljudi pa vi pricate ko da on ima 60 kila, on je takodje ogroman!!! A

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Вас из дас?
« Odgovor #57 poslato: Mart 24, 2006, 09:39:56 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Ja o koji si ti kralj. Kao prvo prestani bre da se shliktash Pedjosu!!! Jao Pedja ti si pravi hard kor bb... Glupo je...
Sta kazes malo si prerastao juniore??? pa malo jedno 2X.
Ja bih tu kategoriju ukinuo i ako nemate dovoljno mase sta se onda tu pevcite svake godine, vezbaj pa dok ne izrastes. Ajde onda da napravimo kategoriju za ove koji nemaju noge, pa da se takmice dok im ne izrastu...
Za takve slucajeve, ako nisi primetio postoje i kategorije srednja, poluteska, laka ...
A sto se tice Shawn-a, ljudi pa vi pricate ko da on ima 60 kila, on je takodje ogroman!!! A


Sa malim zakasnjenjem, imam samo jedno pitanje za tebe KRALJU (zvani big rasha):

Da li si ikada izasao na neko takmicenje, i da li si nekad osvojio neku medalju?

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Вас из дас?
« Odgovor #58 poslato: Mart 27, 2006, 11:05:22 pre podne »
Pa gde si ti??? Ja mislio da ces ranije da se javis. Ako te bas zanima imam 19 god i jos se nisam takm. a u planu je uskoro! Nista licno ali ti jednostavno trabunjas i pricas gluposti...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Вас из дас?
« Odgovor #59 poslato: Mart 27, 2006, 10:47:24 posle podne »
Ako imas 19 godina, zar nije malo neukusno da razgovaras sa covekom koji je skoro duplo stariji od tebe na onakav nacin....

No dobro, to je odraz tvog vaspitanja, necemo o tome. Kao prvo ja se uopste ne slihtam Pedji niti bilo kome, vec jednostavno cenim rad svakog takmicara, jer znam koja je muka spremiti se za takmicenje (to ti ne mozes da shvatis jer jos nisi probao).

Kao drugo, kakve veze ima koliko godina imam i kada sam poceo. Ako nista drugo makara sam nesto postigao za nekih 3-4 godine vezbanja, dok se drugi npr. ceo zivot mlate u teretanama i nikad niste ne nauce i ne ostvare.

Posto vidim da si neupucen u body building objasnicu ti kako stoje stvari u vezi kategorija. Naravno sine da postoje poluteska i teska, ali ja jednostavno sa mojom visinom ood 182 cm, bi bio smesan u poluteskoj. Moja kategorija je minimum teska, i to da imam nekih 110-115 kg u masi, a u defki minimum oko 100kg. Ja to u principu i ne zelim, jer kao sto sam napisao nikada nisam ni preferirao da SAM SEBI DODAJEM NADIMAK BIG_xxx.

Naposletku ja sam se usudio makar da stavim po neku svoju sliku, pa shodno tome, ajd usudi se ti da stavis neku svoju, cisto da vidimo tvoju brutalnu VELICINU. (to se odnosi i na avatar)

Zelim ti uspeha na takmicenjima, koje imas u planu uskoro. i puno sportskih pozdrava od prijatelja sa ovog foruma.

P.S. Hvala na toploj dobrodoslici.