April 25, 2024, 07:56:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ultimatov Kreatin  (Pročitano 6034 puta)

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Ultimatov Kreatin
« poslato: Mart 08, 2006, 10:55:51 pre podne »
Imam kuci kilo i 100 gr ultimatovog kreatina f-16 , probao sam dve solje i smucio mi se zivot...( neki ukus, satro tropsko voce ;) )  ali kao kreatin izgleda da nije los.. kazu da je nove generacije.. i da ima ne znam koje cudo u sebi, koje smanjuje mlecnu kisleinu koja daje onaj umor/bol u misicima, i tako pomaze izvlacenju veceg broja ponavljanja i brzeg odmora misica....
Posto ja nisam nesto upucen u to , jel moze neko nesto da mi kaze o ovom proizvodu, jel ga neko koristio, ili barem cuo kakav ga glas bije, da znam dal da prodajem ili da nekako popijem..... ?

Evo prekopiracu sta kazu za njega sa atp sporta....

Kreatin pete generacije!

Ultimate Nutrition vam predstavlja Formulu-16 petu generaciju kreatina. Formula -16 neutrališe mlečnu kiselinu koja gori u vašim mišićima. Mlečna kiselina sprečava mišić da uradi poslednje kontrakcije koje toliko silno žele svi vežbači. Posebni sastojci Formule 16 pružaju pomoć u proizvodnji karnosina koji se ponaša kao upijač mlečne kiseline, tako da nećete odustati onda kada je najvažnije tokom treninga.
Koristeći F-16 formulu :
- produžićete trajanje treninga i izvući svako ponavljanje
- povećaćete ukupnu snagu i izdržljivost
- Održaćete početnu snagu mišića od početka do samog kraja treninga
Sa novom, petom, generacijom kreatina vaši mišići će se oporavljati i graditi već tokom samog treninga!!! Formula - 16 kombinuje kreatin sa sledecim sastojcima:
Beta Alanin, Histidin, Karnosin - oni zajedno direktno utiču na snagu mišića sprečavajući mlečnu kiselinu da se izgradi u mišićnom tkivu. Ovi sastojci takođe povećavaju efekat volumizacije kreatina, što rezultira punijim mišićima. Uz ove tri komponente Formula 16 sadrži IP-6 i Taurin; IP - 6 povećava mogućnost tela za asimilacijom fosfata i tako pomaže kreatinu da formira visoko energetsku komponentu – kreatin fosfat. Takođe pomaže većem prilivu kiseonika u mišićno tkivo i tako omogućava mnogo duži rad mišića. Taurin pomaže kretanje potasiuma, sodiuma, kalcijuma i magnezijuma – u i iz ćelija i tako stvara nervne impulse. Pokazuje se kao odličan imitator insulina i pomaže u održavanju kardiovaskularnog zdravlja. Sve u svemu, ako se odlučite za ovaj proizvod razmislite o kupovini veće garderobe.
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2006, 01:13:33 posle podne »
Kompletna uvezena kolicina F-16 je prodata neverovatno brzo tako da cak ni ja nisam stigao da probam. Ali ti mogu reci da su povratne informacije od nekih kupaca veoma pozitivne, tj. ljudi su zadovoljni !!!
Zadovoljni su cak i ukusom, tako da je greska verovatno kod tebe : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2006, 05:22:56 posle podne »
nisam ni mislio da ti MR BIG nece ovde odgovriti...hahhahahhhah

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2006, 05:34:45 posle podne »
Sta ces, covek voli Ultimate :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2006, 12:29:39 pre podne »
Voli???Ma klanja mu se :D ali s razlogom :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2006, 02:03:09 pre podne »
8)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2006, 06:24:31 pre podne »
Citat: MR.BIG
8)
:twisted:  :twisted:

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2006, 03:45:22 posle podne »
ma nekako mi je mnogo vestacki ukus, a ako neko hoce mogu da mu prodam..... inace u atp sportu je bio 4200 ( kilo i 120 gr )
Aj da kazem da sada ima 1 kg....
Dao bih ga za 3500...

Jer to mi je bila sva ustedjevina, pa sad nemam ni dinar, pa reko aj da vratim bar neke pare... ;)
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2006, 03:51:26 posle podne »
Odi u neku osnovnu skolu,upadni u 8 razred i pitaj. Verujem da ces ga odmah prodati  :lol:

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #9 poslato: Mart 09, 2006, 03:51:56 posle podne »
Citat: milovan
ma nekako mi je mnogo vestacki ukus, a ako neko hoce mogu da mu prodam..... inace u atp sportu je bio 4200 ( kilo i 120 gr )
Aj da kazem da sada ima 1 kg....
Dao bih ga za 3500...

Jer to mi je bila sva ustedjevina, pa sad nemam ni dinar, pa reko aj da vratim bar neke pare... ;)
..gledaj sada kd mr big skoci :wink:

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #10 poslato: Mart 09, 2006, 03:59:52 posle podne »
ok, hehe :D
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #11 poslato: Mart 09, 2006, 09:09:55 posle podne »
GRRRRRRRRRRRR !!!!!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #12 poslato: Mart 09, 2006, 09:50:02 posle podne »
Citat: MR.BIG
GRRRRRRRRRRRR !!!!!!!
:angel: ..pa sto..baci coveku neku ponudu :angel:

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #13 poslato: Mart 16, 2006, 12:35:02 posle podne »
Po meni je ova formula F16 glupost, cena je oko 4000 dinara, a sadržaj od kilogram i nešto dovoljan je za 15 dana (!!!) ako se unosi kao što je preporučeno. Prvih 7-10 dana po 2x56gr i posle toga 1x56gr

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Ultimatov Kreatin
« Odgovor #14 poslato: Mart 16, 2006, 03:51:23 posle podne »
pa ovo prvo bi mu bila faza punjenja, ali je takodje napomena da su to najveci dozvoljeni unosi, znaci niko te ne bije po usima da tovaris toliko....
ja bih mogao cak duplo da smanjim s obzirom na kilazu i potrebe, znaci da u fazi punjenja unosim 3 x po 20 gr...
Ali ne kontam, kako je to kreatin ako unosim 50 gr njega, znaci nije cist nego ima jos nesto..

Znam pre da sam pio 5 gr po 4 x dnevno ( faza punjenja ) i onda odrzavanje 5 gr na dan... barem za mene ....
Sada su me totalno zbunili sa ovim 2x 56 gr ?!
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........