April 24, 2024, 01:40:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!  (Pročitano 47155 puta)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« poslato: Novembar 23, 2007, 03:00:51 pre podne »
Evo nesto novo sto ce vam svima pomoci pri ozbiljnom treningu i postizanju ozbiljnih rezultata!
Sve informacije i porudzbine mozete dobiti na telefone X-FITNESS redakcije +381 11 2764 335 lokal 117 ili 064 310 70 83!
Cena sa svim postanskim troskovima 750 dinara!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2007, 03:15:15 pre podne »
opaaaa nesto novo i zanimljivo od naseg Extremnog :D Izgleda profi odradjeno :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2007, 03:18:51 pre podne »
Sale definitivno je tako! Potrudili smo se da zaista bude HIGH QUALITY! :!:

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2007, 03:21:52 pre podne »
Ovo je nesto sto bi svako ko se ozbiljno bavi BB trebao imati!

Way to go EXTREME!!!!!

Van mreže Nella

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 872
    • http://www.nellamehinovic.se
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2007, 06:08:06 posle podne »
extra stvarcica!!!
bravisimo!
LIFE IS NOT MEASURED BY THE NUMBER OF BREATHS WE TAKE,BUT BY THE MOMENTS THAT TAKE OUR BREATH AWAY.

Nella

http://www.myspace.com/nellamehinovic

http://www.nellamehinovic.se/

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2007, 07:19:32 posle podne »
Izgleda svetski ali jos nije stigao do mene ...... izgleda posta malo kasni ovde!?!?
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2007, 07:21:53 posle podne »
ALAJ TI JE BRZ NET...NIJE TAKO BILO OVDE..HAHAHHAHAHHAAHA

NE KVARI TEMU

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 24, 2007, 12:44:16 pre podne »
Svaka cast burazeru, ugodno si me iznenadio!

Nikad necu shvatiti kako stignes na sve strane i sve zavrsis kako treba...

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2007, 03:22:39 posle podne »
Odlicna stvar!!! ;bravi;
Jel se moze ikako doc do nje na podrucju HR ili BIH??

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 26, 2007, 04:05:20 posle podne »
Evo upravo sam dobio moj primerak Dnevnika (hvala Extreme na poklonu).
Pri prvom dodiru pada u oci visoko-kvalitetna izrada zajedno sa tvrdim povezom, sto je svakako dodatni bonus (pogotovo za navedenu, zaista povoljnu cenu), ali to vec nije moja primarna oblast, pa ne bih oko toga puno pricao.
Setih se necega sto znam da Milos govori na svim seminarima: "Zapisujte - zapisujte svaki svoj trening do poslednje serije, tezine i ponavljanja, i zapisujte sve sto unesete, ukljucujuci ishranu i suplemente..."
Svako ko je trajno posvecen bodi-bildingu, bilo takmicarskom bilo rekreativnom, treba da periodicno isprobava razlicite metode i tehnike treninga i ishrane. Na taj nacin, i stalnim zapisivanjem, pracenjem i analizom onoga sta se kao rezultat desava sa vasim telom,  moci cete da otkrivate sta vasem telu najvise odgovara, i ujedno da na vreme odbacujete ono sa cime samo gubite dragoceno vreme. Na jednom pocetnom nivou svakako vaze odredjeni univerzalni principi koji rade prakticno za svakoga, ali cim se malo vise uznapreduje, suocavamo se sa cinjenicom da ne postoje dva identicna tela sa identicnim potrebama.
Ovakav trening dnevnik omogucava da se zapisivanje i pracenje onoga sto radite obavlja krajnje lako, pregledno i sistematski. Na iole  duze staze definitivno se mora osetiti pozitivan uticaj na napredak.
Highly recommended!

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 26, 2007, 05:36:30 posle podne »
ATJ LUCKO...saljemo u HR i BIH tako da je potrebno samo da kontaktiras nasu redakciju (pise ti telefon na pocetku) oko detalja! Pozz...
Maxx video sam da si bio odusevljen kada si uzeo dnevnik u ruke...ali da sam znao da ce ovoliko da ti se svidi i da ces to ovako prokomentarisati dao bih ti jos neki! 8)

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 26, 2007, 05:53:08 posle podne »
Kao i uvek, rekao sam ono sto smatram da je istina, kao sto znaju svi koji citaju Maxx...
A za jos koji primerak - no problemos, imaces prilike verovatno vec sutra vece u teretani :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 29, 2007, 11:56:14 pre podne »
Stigao je !!!

Ove je fenomenalna stvar!!!Extremni,svaka cast,napravio si odlican posao...Kvalitetna izrada,tvrd povez,sjajan papir,stampa na vrhunskom nivou...ali sve je to manje bitno kad zavirite unutra...Izuzetan dnevnik,potreban svima koji imaju neki cilj u vezbanju,bilo da je to gubitak viska masti ili dobijanje na masi.
Na pocetku je objasnjeno kako treba koristiti ovaj dnevnik i tekst o potrosnji kalorija i srcanoj frekvenciji.Zatim sledi nedeljni plan gde se unosi plan nedeljnih aktivnosti-dakle cuveni trening programi koje su mnogi trazili,a mi pisali 100 puta razlicite kombinacije kardio i anaerobnog treninga,znaci sve zapisete i isplanirate kako ce vam izgledati trening u sledecih jednu,tri,pet,deset nedelja...manje aerobnih,jaci trening sa tegovima ili pojacan kardio...sve isplanirate i zapisete-FENOMENALNO...
Sledeci deo knjige su dnevne aktivnosti za 91 dan!!!Tu zapisujete koju grupu misica ste radili,koliko ponavljanja,koje tezine...dakle pratite svoj napredak.Tu se nalazi i deo o ishrani,zapisujte sta ste konzumirali,koliko je to kalorija,koliko proteina,UH...koje suplemente ste koristili...Sve je pregledno,tabele su sjajno odrajene-VRHUNSKI!!!
Na kraju su tu tablice o sastavu i prehrambenoj vrednosti namirnica,tako da imate na dohvat ruke koliko proteina,UH i masti ima u odredjenoj hrani...

Sve u svemu,fenomenalan dnevnik,koji ce definitivno svima pomoci pomoci da svoj trening i ishranu,a samim tim i izgled svog tela podignu na jedan visi nivo...

Bravo Extremni :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #13 poslato: Novembar 29, 2007, 01:44:07 posle podne »
bilo bi smesno da i ja pisem sve ovo sto su sale i maxx vez kazli...jelte....

jednom recju...feneomenlna stvar...i eto..vise necu morati da nosam svesku sa sobom stalnu jer i onako ruzno pisem :twisted:


Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: DNEVNIK TRENINGA I ISHRANE!
« Odgovor #14 poslato: Novembar 29, 2007, 08:56:11 posle podne »
Dorian Yates kaze-----ako ne zapisujete ono sto radite vi i neznate sta je najbolje za vas,tako da onda nemate ni plan,a ako to nemate- to je onda brod bez kapetana koji nezna kuda plovi...