April 26, 2024, 12:13:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc za maturski rad :)  (Pročitano 5964 puta)

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Pomoc za maturski rad :)
« poslato: Novembar 23, 2007, 04:57:07 posle podne »
Uzeo sam maturski iz biologije,tema steroidi-dejstvo steroida-steroidni hormoni,pa ako zna neko neku  literaturu gde bih mogao da nadjem nesto o tome ili ako ima neki predlog :P

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2007, 05:31:04 posle podne »
Imala je tama od fitness_instruktora negde na forumu,pa vdi sa njim mozes li to da iskoristis :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2007, 05:46:24 posle podne »
A HVALA BOGU I OVDE NA FORUMU AKO NE MOZES OD OVGA SVEGA DA NAPISES TRI MATURSKA ONDA JA STVARNO NEZNAM :mrgreen: :mrgreen:

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2007, 05:50:40 posle podne »
A imaš i knjige na engleskom o ASS, ako ne nadjes javi na PM ja cu da ti posaljem linkove!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2007, 06:54:30 posle podne »
A imaš i knjige na engleskom o ASS, ako ne nadjes javi na PM ja cu da ti posaljem linkove!

Sta ce to tebi,dalje ruke od hemije :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2007, 07:24:51 posle podne »
ne znam kakvi su ti profesori iz biologije ali ce verovatno biti  odusevljeni temom... hahahaha na odbrani  ima da te .... \krist\  salim se ...... ako si nasao da ga radis u okviru biologije (mogao si i iz hemije-predpostavljam da pohadjass gimnaziju)... gledaj da se sto visse skoncentrisses na njihovo dejstvo, biohemijske promene u organizmu ,
rast misicnih celija - hipertrofija hiperplazija... ali i na moguce posledice njihovog koriscenja... tema ti je jako zanimljiva... imass dosta infoa...samo to ti je mozda i problem...gledaj da izaberess ono pravo... naravno ne bi bilo losse i da staviss koju formulu i strukturu steroida(slike)..kako to sve izgleda..(o klasifikaciji , podeli da ti ne pricam ...to se podrazumeva da mora da se nadje u radu, kao i upotreba u medicini, bodibildingu-to je neizbezno spomenuti) samo tu pazi  moj ti je savet...mozda i najvaznije ...da preskociss etiku- znaci neka ti rad bude maksimalno objektivan - tako ce bas izgledati onako profi uradjeno.... jbg imas ti tu dosta da radis da citas, tema je bas opsirna i ima dosta pristupa i nacina da sklopis od svega toga jednu celinu - i dobar maturski rad !  nadam se da sam ti pomogao nesto... ae srecno...i obavezno postavi rad kao temu kada se sve to zavrsi :D
tamo u skoli cess dobiti jednu ocenu ( verovatno 5) ...a ovde ces od "malo" strucnijih lica dobiti drugu :twisted:

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2007, 07:29:23 posle podne »
pirate jel mozes neke linkove da mi das sto bih mogao da iskoristim?ako ti nije problem :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2007, 07:44:58 posle podne »
johny-q :)
ja da sam na tvom mestu bih malo pretrazio net khm... matori tako se radi maturski, seminarski... traziss... searching... ne mogu ja to umesto tebe....
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2007, 07:47:19 posle podne pirat »

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2007, 07:45:56 posle podne »
lol

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #9 poslato: Novembar 23, 2007, 07:46:18 posle podne »
ok tnx :P valjda nadjem nesto :(

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #10 poslato: Novembar 23, 2007, 07:47:19 posle podne »
mislio sam ako ima na ovom forumu nesto a ti bolje od mene sta ima ovde. a

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #11 poslato: Novembar 23, 2007, 07:47:50 posle podne »
a ti bolje od mene znas sta ima ovde * :)

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #12 poslato: Novembar 23, 2007, 07:53:15 posle podne »
pa imas i na ovom forumu SEARCH opciju
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #13 poslato: Novembar 23, 2007, 08:12:59 posle podne »
@johny-q
znaci da ti ne stavljam sada linkove... gledaj ...idi na temu STEROIDI i tamo gledaj samo teme koje su pod sticky... to su ti prvih jedno 10 tema medju njima mozess naci i visse nego sto ti je potrebno... jedna dobra tema ti je  i od dr Jelene... znaci iz te teme mozess bukvalno identicno da prepisess tekst necess se zajebati( a to ti je vec nekih 65 % rada)... takodje pregledaj i ove ostale ...sve je to za tebe raspoloziv materijal... ovo ostalo te ne zanima , pogotovo ne ciklusi i doze :lol: to mozess da staviss u rad ako zeliss da se drkass sa profanom i da mu se penjess na nerve-sto ti nije cilj( zato sam ti rekao da bataliss etiku u maturskom radu :)- kapirass? ne treba ti to dal je u redu ili nije uzimati AAS- ne zeliss da ti se maturski svede na baljezganje- on treba da ti prvenstveno bude nekog tipa  jednog info-a o steroidima-sa sto visse bioloskog stanovista-jer si uzeo kao predmet biologiju) uzmi joss malo progooglaj...isto uzmi od NEZNALICE te linkove za knjige preko p.m-a i to ti je sve sto je potrebno... i  sedi stuci taj maturski za pet dana... zbaci brigu... taj maturski je uvek bio i ostace cista formalnost...  sada ...sigurno cess nesto usput i nauchiti sto nije losse da znass ... ne znam kakve su ti namere...hahaha :lol:......ae poz

Van mreže **********************

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Pomoc za maturski rad :)
« Odgovor #14 poslato: Novembar 23, 2007, 08:18:11 posle podne »
pirate hvala ti puno <3 ^_^