April 20, 2024, 10:15:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: pticji grip  (Pročitano 7359 puta)

Van mreže JUZNIFRONT

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
pticji grip
« poslato: Mart 09, 2006, 10:12:25 pre podne »
Sve sam nekako olako shvatao,dok jutros nisam otisao u kupovinu,i zatekla me nimalo prijatna slika.
Prodavnica Agroziva je zatvorena,a takodje prodavnica koja je u njenjoj blizini u kojoj sam se snadbevao fileima od pilecih prsa,vise ne drzi piletinu !!!
Naravno da sam upucen i znam da se termickom obradom unistava svaki oblik ovog virusa,da opasnosti od jaja takodje nema... Ipak treba obratiti paznju !!! Pre nego sto se piletina ispece dolazi se u dodir sa njom dok je jos uvek sveza,tako da svakako treba obratiti paznju.Neznam sta da mislim o celom problemu ali da treba pribaziti,treba...

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: pticji grip
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2006, 11:39:26 pre podne »
A na sta da obratim paznju ako vec kupim mesto u prodavnici? Prvo, van mog opsega razmisljanja je da neko uopste moze da prodaje meso zarazeno bilo cime a kamoli pticijim gripom. Kapiram da to sve neko proverava. Ipak, Agroziv je poznata firma i cudi me da su i oni zatvorili.

Iskreno, mene za to uopste nije briga prosto iz razloga sto na to ne mogu da uticem. Mislim, ako mi je sudbina da se zarazim i da umrem od je*enog pticijeg gripa onda bolje da se nisam ni rodio....

Posebno sto smatram da je podignuta prevelika halabuka oko toga. I znam da ce nekima da zvuci smesno ali takodje smatram da pojava pticijeg gripa nije slucajna... isto kao i sarsa i side i ko zna jos cega jos... ogromnu lovu su obrnuli i kod nas jos prosle godine kada je bila "frka" oko toga pa su prodavali maske za lice i kojekakve gluposti nekim ludacima... mislim, sta reci ako se zna da je firma koja proizvodi TAMIFLU u vlasnistvu Donalda Ramsfelda, bivseg (ne znam da li je jos uvek) ministra odbrane USA. Njemu je banja, taj je na kampanji protiv gripa zaradio stotine miliona.......

A i to meso je od koka koje se nalaze u zatvorenim farmama, pa videli bio ni valjda da nesto nije u redu, crkavale bi ili tako nesto... a i za sada umiru samo labudovi... jadni... meni, kao ooooogromnom ljubitelju zivotinja je strasno tesko zbog svega ovoga sto rade pticama najvise....

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: pticji grip
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2006, 11:41:39 pre podne »
bogami ja pilece pakujem sa rukavicom , mislim ne onom za sneg vec onom gumenom

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pticji grip
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2006, 12:03:50 posle podne »
hehehhe..pa neznam od cega ci dobio onda 15kg?????

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: pticji grip
« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2006, 12:08:41 posle podne »
ziveo pticiji grip,da nije njega ne bi pala cena piletini!!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: pticji grip
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2006, 12:09:54 posle podne »
pa mozda od pticijeg gripa , mozda ja pozitivno reagujem na njega , hahahaha

pa od teletine i piletine , ali sam od kada je pticiji kod nas obazriv pa koristim rukavice kada pakujem , nikada se nezna

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pticji grip
« Odgovor #6 poslato: Mart 09, 2006, 12:15:29 posle podne »
Citat: Markoni
pa mozda od pticijeg gripa , mozda ja pozitivno reagujem na njega , hahahaha

pa od teletine i piletine , ali sam od kada je pticiji kod nas obazriv pa koristim rukavice kada pakujem , nikada se nezna
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: pticji grip
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2006, 12:20:43 posle podne »
ubijas me djavolima

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: pticji grip
« Odgovor #8 poslato: Mart 09, 2006, 12:38:58 posle podne »
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: pticji grip
« Odgovor #9 poslato: Mart 09, 2006, 12:40:47 posle podne »
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: pticji grip
« Odgovor #10 poslato: Mart 09, 2006, 12:41:34 posle podne »
Kad dodje gazda Vojo, pobrisace vam postove. Bar je jednom tako napomenuo.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: pticji grip
« Odgovor #11 poslato: Mart 09, 2006, 12:42:45 posle podne »
i treba

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: pticji grip
« Odgovor #12 poslato: Mart 10, 2006, 03:59:31 pre podne »
Prosto Murinjo ne mogu da verujem sta pricas, sramota me sto te poznajem. U Evropi godisnje umre sto hiljada ljudi od najobicnijeg gripa. Koliko miliona ljudi godisnje umre od malarije pa nikom nista, a malarije ima u evropi. Pticiji grip predstavlja klasicnu farsu kako bi se uvoz sa istoka sto vise smanjio. Marketing i nelojalna konkurencija. Ukupno u svetu od pticijeg gripa je umrlo desetak ljudi. Tu bolestinu mozes da dobijes jedino ak to pile koje si kupio seksualno iskoristis pre nego sto ubacis u rernu. Ali posto znam da si prelezo  sve bolesti ovog sveta ti nemas frke.

Ako neces da jedes to pile daj meni

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: pticji grip
« Odgovor #13 poslato: Mart 10, 2006, 05:14:09 pre podne »
Citat: stole
Prosto Murinjo ne mogu da verujem sta pricas, sramota me sto te poznajem. U Evropi godisnje umre sto hiljada ljudi od najobicnijeg gripa. Koliko miliona ljudi godisnje umre od malarije pa nikom nista, a malarije ima u evropi. Pticiji grip predstavlja klasicnu farsu kako bi se uvoz sa istoka sto vise smanjio. Marketing i nelojalna konkurencija. Ukupno u svetu od pticijeg gripa je umrlo desetak ljudi. Tu bolestinu mozes da dobijes jedino ak to pile koje si kupio seksualno iskoristis pre nego sto ubacis u rernu. Ali posto znam da si prelezo  sve bolesti ovog sveta ti nemas frke.

Ako neces da jedes to pile daj meni


hehe , jes stole upravu si mora da sam prelezao i pticiji , nego se plasim da ne zarazim pile hahahaah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pticji grip
« Odgovor #14 poslato: Mart 10, 2006, 05:24:21 pre podne »
Citat: stole
Prosto Murinjo ne mogu da verujem sta pricas, sramota me sto te poznajem. U Evropi godisnje umre sto hiljada ljudi od najobicnijeg gripa. Koliko miliona ljudi godisnje umre od malarije pa nikom nista, a malarije ima u evropi. Pticiji grip predstavlja klasicnu farsu kako bi se uvoz sa istoka sto vise smanjio. Marketing i nelojalna konkurencija. Ukupno u svetu od pticijeg gripa je umrlo desetak ljudi. Tu bolestinu mozes da dobijes jedino ak to pile koje si kupio seksualno iskoristis pre nego sto ubacis u rernu. Ali posto znam da si prelezo  sve bolesti ovog sveta ti nemas frke.

Ako neces da jedes to pile daj meni
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: