April 27, 2024, 02:29:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C  (Pročitano 83886 puta)

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #45 poslato: Decembar 02, 2007, 10:34:10 posle podne »
Prema najnovijim informacijama, Sinisa Privulovic je drugi. Nista drugo mi nije javio, osim to da ce se sve ostalo znati sutra.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #46 poslato: Decembar 02, 2007, 10:40:03 posle podne »
Bravo za Privulovica, i hvala na informacijama iz prve ruke!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #47 poslato: Decembar 02, 2007, 10:47:02 posle podne »
Cestitke Sinisi za odlican plasman! :D :D :D

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitn
« Odgovor #48 poslato: Decembar 02, 2007, 11:51:53 posle podne »
cestitke.bravo :D
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #49 poslato: Decembar 03, 2007, 12:13:11 pre podne »
Napominjem, rekao sam da je ovo jos uvek nezvanicno...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #50 poslato: Decembar 03, 2007, 09:58:31 pre podne »
E ovako---Sinisa Privulovic vicesampion sveta[ZNACI,SVAKA CAST SIKI,SVAKA CAST],Slavisa DJordjevic 7mesto,Branka i Liska 11mesta,Goran Ilic veterani 15 mesto..Jos jednom cestitke svima..

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #51 poslato: Decembar 03, 2007, 11:43:08 pre podne »
 I NARAVNO DA SE SVE SRECNO ZAVRSI....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #52 poslato: Decembar 03, 2007, 12:00:26 posle podne »
e jbg.u tri p...lepe materine.....

nista..ostaje nam NABA ili WABA..

sta da se radi....kada zagrizes govno..treba da ga jedes do kraja
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2007, 12:02:08 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #53 poslato: Decembar 03, 2007, 12:02:33 posle podne »
da... zbog  toga sam i rekao jos nije oficijelno i konacno... u vezi toga poslao sam ti pvt mail...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #54 poslato: Decembar 04, 2007, 06:07:49 pre podne »
http://www.ifbb.com/pdf/budapest_results.pdf

The following results are not final pending the outcome of anti-doping control testing.  :roll: :roll: :roll:

Van mreže Alexandr Timoshenko

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 679
  • SELF MADE MAN
    • body-building.ru

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #56 poslato: Decembar 05, 2007, 01:13:37 pre podne »
Evo sta mi je Goran ispricao po povratku iz Budimpeste:

Jos jedom vrhunska organizacija Madjara. Niko se nije nadao ovolikom odzivu takmicara tako da su u hotelu morali da aktiviraju sve pomocne lezajeve da bi primili sve takmicare i goste. Cak je i Santoha prisustvovao merenju i zadovoljno trljao ruke jer je dobre pare uzeo od kotizacija koje su duplirane (200eu po takmicaru)

Hala prepuna gledalaca i standova sa sportskom hranom i garderobom.

Svedski sto odlican.

Za Lisku kaze da je bio potpuno spreman ali da su ostali bili katastrofa dobri tako da 11-to mesto zvuci kao neuspeh iako nije.

Za Branku isto vazi. Odavno se toliko bilderki nije pojavilo.

Junior Milan odlican ali u toj ludoj konkurenciji nije mogao vise. Ipak ih je cak polovinu i pobedio.

Slavisa Djordjevic je bio 7-mi i to bez pomoci bilo kog naseg sudije koji bi mu mogao pomoci izvodeci ga na uporedno. Toliko je bio dobar da je izasao u lakoj -70kg kategoriji uzeo bi medalju zajedno sa Privulovicem.

Siki nas je sve najprijatnije iznenadio osvojivsi drugo mesto na Svetu. Goran kaze da je toliko delovao kao kamen hladan i cvrsto samouveren da je stvarno pokazao da je Svetska klasa u toj kategoriji. Cela ekipa je bucno navijala za njega i zajedno se radovala nasem najvecem uspehu u muskom bb. 

Iskreno su strepeli od famoznog poziva ali i sreca prati sampione tako da konacno imamo i vicesampiona Sveta.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #57 poslato: Decembar 05, 2007, 01:15:46 pre podne »
Evo sta mi je Goran ispricao po povratku iz Budimpeste:

Jos jedom vrhunska organizacija Madjara. Niko se nije nadao ovolikom odzivu takmicara tako da su u hotelu morali da aktiviraju sve pomocne lezajeve da bi primili sve takmicare i goste. Cak je i Santoha prisustvovao merenju i zadovoljno trljao ruke jer je dobre pare uzeo od kotizacija koje su duplirane (200eu po takmicaru)

Hala prepuna gledalaca i standova sa sportskom hranom i garderobom.

Svedski sto odlican.

Za Lisku kaze da je bio potpuno spreman ali da su ostali bili katastrofa dobri tako da 11-to mesto zvuci kao neuspeh iako nije.

Za Branku isto vazi. Odavno se toliko bilderki nije pojavilo.

Junior Milan odlican ali u toj ludoj konkurenciji nije mogao vise. Ipak ih je cak polovinu i pobedio.

Slavisa Djordjevic je bio 7-mi i to bez pomoci bilo kog naseg sudije koji bi mu mogao pomoci izvodeci ga na uporedno. Toliko je bio dobar da je izasao u lakoj -70kg kategoriji uzeo bi medalju zajedno sa Privulovicem.

Siki nas je sve najprijatnije iznenadio osvojivsi drugo mesto na Svetu. Goran kaze da je toliko delovao kao kamen hladan i cvrsto samouveren da je stvarno pokazao da je Svetska klasa u toj kategoriji. Cela ekipa je bucno navijala za njega i zajedno se radovala nasem najvecem uspehu u muskom bb. 

Iskreno su strepeli od famoznog poziva ali i sreca prati sampione tako da konacno imamo i vicesampiona Sveta.

Ja mislio da si i ti bio tamo! :wink:

P.S. U svakom slucaju hvala na informacijama!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #58 poslato: Decembar 05, 2007, 02:06:16 pre podne »
TNX Blek!

Kao i uvijek kvalitetni i informativni postovi od Tebe!

Jos jednom cestitke za kompletan srpski tim!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 2007 IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness & Body Fitness C
« Odgovor #59 poslato: Decembar 05, 2007, 05:02:11 pre podne »
tyacno kao sto je stena opisao...

nije sinisa isao na doping kontrolu..tj jedino njegova kategoja nije konotlisina jer ih je bilo nekoliko u kategoriji..za razliku kao sto rece stena od drugih kategorija gde je bilo po 30 takmicara....

o hladnoci i samouverenosti govri i cinjnica da je HLADNO IZJAVIO..DA GA BOLI KURAC ZA DOPING KONTOLU I AKO PADNE DA ON MENJA FEDERACAIJU....

toliko o kolegijlanosti i sprootskom dugu..

pitam se samo od kuda nekome pravo da zavije sport i sve takmicare u crno na zalasku karijere tj sa 50 i kusur godina...

svaka mu je od zlata...

trebalo je samo da pogleda milana i da mu objasni da se nece vise takmaciti na ovakim takmicenjima nikada u zivtu ako on  bude pisao u flasu...to je trebalo da mu kaze.....HLADNO KAO STENA..
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2007, 05:22:58 pre podne Pedja_Petrovic »