April 27, 2024, 01:32:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: E U R O 2 0 0 8  (Pročitano 35416 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #15 poslato: Jun 09, 2008, 01:04:17 pre podne »
Meni je Podolski bio nahbolji. Nije se bas radovao kada je dao dva gola svojim Poljacima :)

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #16 poslato: Jun 09, 2008, 02:06:46 pre podne »
sumnjiv penal dodeljen hrvatskoj reprezentaciji... :(
Penal je čist kao suza. Tko je kriv Austrijancu šta je onako glup pa ruši Olića koji je bia u mrtvom kutu?

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #17 poslato: Jun 09, 2008, 02:36:33 pre podne »
sumnjiv penal dodeljen hrvatskoj reprezentaciji... :(

neznam brate kakve ti oci imas... penal je cist ko suza... i mislim jos da je sudac bio na strani autrijanaca i to debelo... mislim da zaboravljas start na olica na pocetku poslje gola kad ga je rukom udario u lice nakon sto ga  je olic skolski izlevatio...najmanje crveni karton ;-)
to bi bitno promjenilo tijek utakmice...

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #18 poslato: Jun 09, 2008, 03:16:23 pre podne »
sutra ce biti zabavan dan, pogotovo druga tekma - tj. italija - holandija
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #19 poslato: Jun 09, 2008, 10:09:55 pre podne »
sutra ce biti zabavan dan, pogotovo druga tekma - tj. italija - holandija

mozda je ovo malo finale... ;)
mislim da ce biti jako tvrda utakmica.

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #20 poslato: Jun 09, 2008, 11:03:51 pre podne »
sumnjiv penal dodeljen hrvatskoj reprezentaciji... :(

neznam brate kakve ti oci imas... penal je cist ko suza... i mislim jos da je sudac bio na strani autrijanaca i to debelo... mislim da zaboravljas start na olica na pocetku poslje gola kad ga je rukom udario u lice nakon sto ga  je olic skolski izlevatio...najmanje crveni karton ;-)
to bi bitno promjenilo tijek utakmice...

Pa realno, i nisu mi nesto oci, ali nosim sociva pa vidim ok. Ja sam samo rekao svoje misljenje. A sta je bilo sa onim najavama hrvatske da ce dobiti austriju 4-0 (ili tako neki rezultat)? :) Niti jedan gol iz igre. Jeste hrvatska ima kvalitetne igrace, i bilo je realno da pobede austriju- ali nisu se nesto pokazali u prvoj utakmici. Poz
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #21 poslato: Jun 09, 2008, 11:06:32 pre podne »
A Austrijanci su stvarno dali sve od sebe, sobzirom pod kakvim su pritiskom bili od strane cele zemlje, i koliko ih svi napadaju.
Da, ne znam cemu tolika frka oko Hrvatske, mislim da je njihov tim precenjen, ali prava bitka tek predstoji u njihovoj grupi, a to ce biti utakmica Poljska - Hrvatska.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #22 poslato: Jun 09, 2008, 11:33:43 pre podne »
hrvatska-portugal finale eura 2008 rezultat nebitan ;D ;D ;)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #23 poslato: Jun 09, 2008, 02:30:32 posle podne »
@Ajs_Krejatin
mislim da kometiras utakmicu a ja to nisam nigdje spomeno ja sam reko samo one stvari oko sudjena... a usput i meni se igra nije bas nesto svidila i lose u odigrali... 3 boda su 3 boda, bodovi se pisu a igra se brzo zaboravi.. ;)

@vlada88
mislim bas suprotno austrijanci nemaju sta izgubit zna se koja su oni rangirana momcad... 90 i neka i usput su domacini samo neznam koja to momcad zali sto igra kod kuce???
po cemu je hrvatska precjenjena???

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #24 poslato: Jun 09, 2008, 02:32:09 posle podne »
'Pogatetz je trebao dobiti tri crvena!'


I nekadašnji kolega Pietera Vinka Urs Meier se začudio što je Nizozemac propustio isključiti austrijskog braniča nakon što je napravio prekršaj nad Olićem u 32. minuti.
Božo Sušec i Igor Štimac, HTV-ov dvojac koji je u nedjelju komentirao dvoboj Austrije i Hrvatske, nisu bili usamljeni u kritiziranju nizozemskog suca Pietera Vinka.
Vrlo je oštar prema njemu bio i Jürgen Klopp, trener dortmunske Borussije, koji je ostao u šoku nakon što je Emanuel Pogatetz prošao bez kazne zbog starta na Ivici Oliću u 32. minuti ogleda, kada je hrvatskog napadača vukao i tukao uz korner liniju.
"Pa to su bila tri crvena kartona, a nije dobio niti žuti", povikao je Klopp tijekom prijenosa, koji je kao sukomentator odradio za ZDF.
Podsjetimo, Pogatetz je u tom trenutku već imao opomenu koju mu je Vink dodijelio u 4. minuti zbog prigovora.
"Nema sumnje da je to trebao biti barem žuti karton", složio se s njim i Urs Meier, umirovljeni švicarski sudac, koji kao stručni suradnik također radi za tu televizijsku postaju.
Nizozemski su mediji, pak, izvijestili da je trojka u crnom sasvim korektno odradila dvoboj, iz čega se može zaključiti da se ne bi složili s ocjenom da je Vink Hrvatsku pokušavao namjernu oštetiti.
I mi smo sličnog mišljenja, ne vjerujemo da je Vink bio poslan da Austriju odvede do bodova, ali da je ispao kukavica i kalkulant - ispao je.
Čini nam se, očito je smatrao da ne bi bilo po njega odveć mudro domaćinu EURO-a još i isključiti igrača nakon što je protiv njega već dosudio najstrožu kaznu na samom početku utakmice.


Net.hr

Van mreže D-man

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • no brain no pain
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #25 poslato: Jun 09, 2008, 02:51:39 posle podne »
Tek je pocetak nista se ne zna. :)
Portugal djeluje mocno na terenu,ali ostaje da se vidi kako ce protiv ozbiljnijih ekipa u nastavku.
Nijemci ce najmanje do polufinala, kakav god da im je tim (a ovaj je odlican) igraju do zadnje.
Poljaci nisu imali srece,a ruku na srce kvalifikovali su se za EP iz 13-og pokusaja,sto je za pohvalu.
Hrvatska je pod nevidjenim medijskim pritiskom  hrvatskih medija,sto nije dobro, ali imaju dobar tim i brojne navijace,
 sto se moglo i vidjeti i cuti prilikom intoniranja himni. ;D
Kao sto rece Maldini jednom prilikom- bolje lose igrati i pobijediti, nego igrati dobro i izgubiti. ;)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #26 poslato: Jun 09, 2008, 08:20:25 posle podne »
po cemu je hrvatska precjenjena???
Pa citao sam na vise mesta, da oni cilju bar na polu finale, a definitvno ne bi rekao da su u top4 tima na EP, mada dobro nisu ni grci bili prosle godine :)
Ali dobro, trenutno sto me brine je solidnost Rumunskog tima, nasih buducih protivnika u kvalifikacijama :(
Jos sat vremena pa do sad najbolja tekma prvenstva pocinje, Italija - Holandija, aj da vidimo da li ce neko da iskoristi 'kiks' Francuske, i zasedne na prvo mesto te grupe, ili ce doci do podele plena.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #27 poslato: Jun 10, 2008, 12:01:45 pre podne »
Holandija - Italija 3:0. Ala su ih isprasili  ;D ;D ;D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #28 poslato: Jun 10, 2008, 01:41:43 pre podne »
Italijani nisu imali srece,a ni previse znanja...Primili su gol iz ofsajda,posle u drugom poluvremenu promasili neke sanse i kraj...A Holandjani su strasni,fenomenalan fudbal
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže D-man

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • no brain no pain
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #29 poslato: Jun 10, 2008, 08:19:15 pre podne »
Zasluzeno, cekali su 30 godina na pobjedu protiv Italije.