April 26, 2024, 10:45:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: E U R O 2 0 0 8  (Pročitano 35412 puta)

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #30 poslato: Jun 10, 2008, 01:00:41 posle podne »
Nakon utakmice sa Austrijom se tek sada može vidjeti koliko je Hrvatska oslabljena neigranjem Eduarda. Ipak je on zabio u kvalifikacijama gotovo sve golove i podizao kavallitetu i samopouzdanje ostalim igračima. S njime bi Hrvatska sigurno daleko dogurala ali ovako????

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #31 poslato: Jun 10, 2008, 07:54:25 posle podne »
Uh, kako li ide njegov oporavak bas me zanima.I kako li mu je da gleda iz fotelje prvenstvo...:(
Ali dobro zivot ide dalje, bice i za njega jos dosta prvenstava nadam se, sad mora da se izbori sa ovim.
Zao mi Rusa, izbusio ih Vilja, probali su na 3-1 da se vrate, ali je Fabregas ipak iskusno stavio tacku na utakmicu.Za sad Spanija izgleda dosta mocna, a da ne zaboravimo da se bas ta grupa ukrsta sa najjacom grupom na prvenstvu :)
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #32 poslato: Jun 11, 2008, 01:25:01 pre podne »
Italijani nisu imali srece,a ni previse znanja...Primili su gol iz ofsajda,posle u drugom poluvremenu promasili neke sanse i kraj...A Holandjani su strasni,fenomenalan fudbal
Pa zar vam nije cudno sto sudija nije primetio lika koji je bio dva metra u ofsajdu :), posto vecina ljudi ne zna o cemu se tacno radi, evo detaljnijeg objasnjenja:
And even though that player at the time had actually fallen off the pitch, his position was still relevant for the purposes of the offside law

U slobodnom prevodu, posto je jedan igrac Italije bio van terena(isklizao u toku akcije), igrac Holandije nije bio u ofsajdu, posto je pozicija Italijanskog igraca, iako izvan terena relevantna za odredjivanje ofsajda.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #33 poslato: Jun 11, 2008, 01:47:41 pre podne »
Da,znam za to pravilo,ali je izgledalo kao da je taj igrac povrijedjen u sudaru sa Bufonom i nije ucestvovao u igri...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #34 poslato: Jun 11, 2008, 10:55:19 pre podne »
Da,znam za to pravilo,ali je izgledalo kao da je taj igrac povrijedjen u sudaru sa Bufonom i nije ucestvovao u igri...

slazem se sinoc sam bas gledo nesto o tom na tv... svi su se slozili da je bio u zaledju...

Van mreže idemo_odma

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #35 poslato: Jun 11, 2008, 05:12:26 posle podne »
Ja sam fudbalski sudija i rekao bi samo ovo...
Do utakmice Holandija-Italija  se primjenjivalo jedno pravilo,od te utakmice na snazi je drugo pravilo!

Do te utakmice,ako igrač NAMJERNO napusti teren kako bi protivničkog igrača ostavio u ofsajd poziciji,sudija NEĆE signalizirati ofsajd!
Ako igrač NENAMJERNO napusti teren,u kontinuitetu kretanja,ponese ga inercija,izgura ga neko u duelu,prokliza ili nešto slično,on se više ne računa kao predposlednji igrač i on ne drži liniju ofsajda.To je bio slučaj sa Panućijem tako da je pogodak koji je postigla Holandija POTPUNO NEREGULARAN! Ofsajd!!!

Poslije te utakmice,UEFA mijenja pravilo,sad nema veze namjera,bilo kako da igrač napusti teren računa se kao da je na terenu i u tom slučaju bi onaj gol bio regularan.Sad UEFA daje saopštenja kako je pogodak regularan zbog te izmjene pravila...KAKVA BRUKA!Pa u trenutku postizanja gola na snazi je bilo staro pravilo!!!
UEFA MAFIJA!!!
Inače mrzim Italijane ali mrzim i nepravdu!
Što se tiče samog prvenstva,navijam za Špance i Šveđane.Španci igraju najbolji fudbal i nadam se da će biti novi evropski šampioni!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #36 poslato: Jun 11, 2008, 07:03:52 posle podne »
ja navijam za svedjanke..i za b produkciju swe filma

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #37 poslato: Jun 13, 2008, 12:20:51 pre podne »
HRVATSKA PORAZILA NJEMAČKU SA REZULTATOM 2-1
Rezultat je mogao biti puno uvjerljiviji. Hrvatska je domimirala cijelim susretom i imalo nekoliko 100%-tnih šansi. Njemačka nije mogla bolje jer je jednostavno izgubila od bolje ekipe i to ne prvi put.
Tko bi se ovomu nadao nakon onako loše igre sa Austrijom? Izgleda da je u pitanju bio samo pritisak prve utakmice i uloge favorita.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #38 poslato: Jun 13, 2008, 02:26:10 pre podne »
HRVATSKA PORAZILA NJEMAČKU SA REZULTATOM 2-1
Rezultat je mogao biti puno uvjerljiviji. Hrvatska je domimirala cijelim susretom i imalo nekoliko 100%-tnih šansi. Njemačka nije mogla bolje jer je jednostavno izgubila od bolje ekipe i to ne prvi put.
Tko bi se ovomu nadao nakon onako loše igre sa Austrijom? Izgleda da je u pitanju bio samo pritisak prve utakmice i uloge favorita.


jebote koliko nas ima!!!!!

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #39 poslato: Jun 13, 2008, 09:30:42 pre podne »
IGRAJTE ZA NJU NAŠU VOLJENU,,,NEK JAČE KUCA TO SRCE VATRENO,,,,

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #40 poslato: Jun 13, 2008, 10:42:50 pre podne »
Svaka cast Hrvatskoj....

Van mreže D-man

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
  • no brain no pain
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #41 poslato: Jun 13, 2008, 11:30:51 pre podne »
 ;D
Prvi u grupi,svaka cast...
zahvaljujuci Vasticevom golu protiv Poljske...

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #42 poslato: Jun 13, 2008, 05:00:23 posle podne »

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #43 poslato: Jun 14, 2008, 12:24:50 pre podne »
Uh, sada mi je mnogo lakse kada sam gledao Francuze. Shvatio sam da smo u lakoj grupi za Svetsko prvenstvo.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #44 poslato: Jun 14, 2008, 11:47:06 posle podne »
Ok, znao sam da su Holandjani jaki, ali ne ovoliko  :o Cak sam se i ja iznenadio, ubise Italijane i Francuze. Uzgred, trazi se novi sampion. Grcka uskoro ide kuci. Razocarala me je, bas je slabo igrala.