Maj 29, 2024, 11:09:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: E U R O 2 0 0 8  (Pročitano 35645 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #60 poslato: Jun 17, 2008, 03:03:37 posle podne »

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #61 poslato: Jun 17, 2008, 03:06:51 posle podne »
U vezi nase spreme, gledajuci druge momcadi, ti trce ko ludi. Svaka cast nasima, jer su momci odlicni i ostavljaju dusu na terenu, ali jasno se vidi umor nakon 50 min, dok to i nije bas slucaj kod drugih. Olic je zvijer, ali on igra 50-60min i gotovo, kad bi samo mogli odrzati cijelu prvu postavu u igri 90 min kad je najpotrebnije, e to bi bilo odlicno. Inace, ne bih nista govorio za Turke, jako su napaljeni i podosta divlji, bit ce to rat na terenu. U svakom slucaju cestitke nasim lavovima i neka samo ovako nastave, odlicna generacija, odlican uspjeh ;)
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #62 poslato: Jun 17, 2008, 05:06:09 posle podne »
JUNAK NAŠEG DOBA
Svijet slavi heroja Klasnića


'Zahvalan sam Bogu što sam živ i što još uvijek mogu igrati nogomet. Tako sam sretan što sam uopće ovdje, na EURO-u, te se nadam da će me Bilić i dalje imati u vidu", izjavio je Killer.

Noć nakon novog trijumfa hrvatske reprezentacije na EURO-u, većina stranih medija u prvi je plan istaknula strijelca jedinog pogotka Ivana Klasnića, prvog igrača u povijesti natjecanja koji je nastupio s transplantiranim bubregom.

The Sun tako ponavlja čitavu priču o njegovoj borbi za zdravlje, od zatajenja organa u siječnju 2007. do danas, te u prvoj rečenici naglašava kako Killer stavlja život na kocku svaki puta kada istrči na travnjak.

"Klasnić zablistao nakon operacije koja mu je spasila život" (Guardian Unllimited), "Klasnićevo novo rođenje na travnjaku" (National Post), "Transplantacija bubrega Klasnića nije zaustavila na putu do slave" (Fox Sports), "Klasnićeva priča je bajka" (FIFA), "Klasnić pogotkom okrunio nevjerojatan povratak" (The Independent, USA Today)...

Sve su to, naravno, naslovi kojima su strani mediji nastojali dočarati težinu te priče, a većina ih prenosi i njegovu izjavu, u kojoj je napadač Werdera sažeo sva svoja razmišljanja i osjećaje:

"Sretan sam što sam uopće ovdje, na EP-u. Kao što sam jednom već rekao, ovo je poput Božje nagrade, poput sna. Zahvalan sam Bogu što sam živ i što još uvijek mogu igrati nogomet. Ponosan sam što sam dio ove momčadi i nadam se da će me izbornik Bilić imati u vidu i uoči četvrtfinalne utakmice."


Net.hr

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #63 poslato: Jun 17, 2008, 06:17:58 posle podne »
Mozda Turci urade isto sto i Grci prije 4 godine...danas je sve moguce
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #64 poslato: Jun 17, 2008, 08:14:15 posle podne »
U vezi nase spreme, gledajuci druge momcadi, ti trce ko ludi. Svaka cast nasima, jer su momci odlicni i ostavljaju dusu na terenu, ali jasno se vidi umor nakon 50 min, dok to i nije bas slucaj kod drugih. Olic je zvijer, ali on igra 50-60min i gotovo, kad bi samo mogli odrzati cijelu prvu postavu u igri 90 min kad je najpotrebnije, e to bi bilo odlicno. Inace, ne bih nista govorio za Turke, jako su napaljeni i podosta divlji, bit ce to rat na terenu. U svakom slucaju cestitke nasim lavovima i neka samo ovako nastave, odlicna generacija, odlican uspjeh ;)
Ne bih se složio s tobom da druge ekipe više trče od Hrvatske. Naši su trčali protiv Njemaca cijelu utakmicu. A to što je Olić izašao nakon sat vremena ne pokazuje da je nespreman nego je naprosto trčao u tolikom intenzitetu da bi i bilo tko drugi izašao da je bio na njegovom mjestu. On je otrčao gotovo sve u sprintu. Zar i druge ekipe ne mjenjaju 3 igrača tijekom utakmice?

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #65 poslato: Jun 17, 2008, 08:19:29 posle podne »
U vezi nase spreme, gledajuci druge momcadi, ti trce ko ludi. Svaka cast nasima, jer su momci odlicni i ostavljaju dusu na terenu, ali jasno se vidi umor nakon 50 min, dok to i nije bas slucaj kod drugih. Olic je zvijer, ali on igra 50-60min i gotovo, kad bi samo mogli odrzati cijelu prvu postavu u igri 90 min kad je najpotrebnije, e to bi bilo odlicno. Inace, ne bih nista govorio za Turke, jako su napaljeni i podosta divlji, bit ce to rat na terenu. U svakom slucaju cestitke nasim lavovima i neka samo ovako nastave, odlicna generacija, odlican uspjeh ;)
Ne bih se složio s tobom da druge ekipe više trče od Hrvatske. Naši su trčali protiv Njemaca cijelu utakmicu. A to što je Olić izašao nakon sat vremena ne pokazuje da je nespreman nego je naprosto trčao u tolikom intenzitetu da bi i bilo tko drugi izašao da je bio na njegovom mjestu. On je otrčao gotovo sve u sprintu. Zar i druge ekipe ne mjenjaju 3 igrača tijekom utakmice?

slazem se olic ne trci bilo kako on naprosto nezna di trci od brzine ;) ;D ;D

olic je legenda!!!

Van mreže rambo92

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #66 poslato: Jun 17, 2008, 10:41:12 posle podne »
Pa bas to, Olic ne zna racionalno trcati, taj se muva ko musica bez glave ;D ;D
Citat: enanthator
Matori, egositicni, sexualno devijantni kreteni, vode IFBB. Sami celnici su korumpirani kriminalci, visokog kalibra, a iznad njih se nalazi jevrejski lobi koji su predvodili, braca, Joe i Ben.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #67 poslato: Jun 17, 2008, 11:17:52 posle podne »
ITALIA-FRANCUSKA 2-0
HOLANDIJA -RUMUNIJA 2-0
 
GO,GO ITALIA

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #68 poslato: Jun 18, 2008, 12:01:40 pre podne »
Uh, sada mi je lakse kada vidim sa kakvim smo ekipama u grupi za Svetsko prvenstvo.   :D Ako Francuze, Rumune i Austriajnce ne izlemamo, onda ne znam koga cemo. Naravno ni nasi nisu nista bolji.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #69 poslato: Jun 18, 2008, 02:21:51 pre podne »
FORZA ITALIA!!!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže JohnJRambo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #70 poslato: Jun 18, 2008, 12:12:44 posle podne »
FORZA ITALIA!!!!!!
S E M P R E !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #71 poslato: Jun 18, 2008, 10:54:35 posle podne »
Rusija-Svedska 2:0
Spanija-Grcka 2:1


Kako igraju braca Rusiiiiiiiiiiiiiiiiii....auuuuu odavno nisam gledao ovakvo odvaljivanje,moglo je lagano,ali lagano da bude i 6:0!!!!Unistili su ih!!!!


"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #72 poslato: Jun 18, 2008, 10:56:37 posle podne »
Cetvrtfinalni parovi:


Holandija-Rusija
Spanija-Italija
Hrvatska-Turska
Portugal-Nemacka
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #73 poslato: Jun 18, 2008, 11:36:45 posle podne »
Na četvrtfinalne parove ja tipujem ovako:
Nizozemska pobjeđuje Rusiju
Španjolska-Italija će bit gusto. Znate kakvi su Talijani guzičari, uvike jedva prođu grupu a onda se provlače do finala na penale ili sa jednim golom. Ipak pobjeđuje Španjolska.
Hrvatska lagano sa dva razlike pobjeđuje Tursku
Portugal pobjeđuje Njemačku

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: E U R O 2 0 0 8
« Odgovor #74 poslato: Jun 18, 2008, 11:57:58 posle podne »
ja navijam za ruse do kraja :)
al se nekad dobro jelo